Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

شرایط و قوانین

قوانین و مقررات خرید از سایت آیدی گیم

لطفا قبل از خرید به دقت مطالعه شود

1- مسئولیت وارد کردن اطلاعات صحیح به عهده خریدار می باشد و به هیچ عنوان پس از واریز جم به یک اکانت، امکان عودت مبلغ یا جابجایی الماس واریز شده، به اکانت دیگر وجود ندارد.

2- پیگیری سفارشاتی که مشکلی در نحوه وارد شدن به اکانت آن ها می باشد، صرفا از طریق شماره تماس می باشد، لذا در وارد کردن شماره صحیح، دقت لازم را مبذول نمایید.

3- خرید برای افراد زیر ۱۸ سال، تنها با هماهنگی والدین آنها انجام خواهد شد. اما از آنجا که احراز هویت سنی و قانونی خریدار در خرید اینترنتی غیر ممکن و امری خارج از حیطه دسترسی این سایت می باشد، بدیهی است که پس از تحویل محصول به خریدار ، فروشگاه آیدی گیم هیچگونه مسئولیتی در خصوص چون و چرای اینگونه خرید ها نداشته و با توجه به اینکه محصول این فروشگاه یک محصول دیجیتالی است ، به هیچ عنوان قابل عودت نمی باشد.

4- خریدار می پذیرد با آگاهی کامل نسبت به سفارش در هر یک از بخش ها اقدام به سفارش نموده است و همچنین خریدار موظف است بعد از انجام سفارش خود نسبت به تغییر اطلاعات ارسالی خود (مانند پسورد و آی دی و .…) جهت افزایش امنیت اقدام نمایید هرگونه مشکل به دلیل کوتاهی خریدار از مسئولیت فروشگاه خارج می باشد

5- تمام رسید های ارزی و خرید برای بازی ها قابل ارائه می باشد.

6- برای خرید های بالای 300 هزار تومان نیازمند احراز هویت شخص خریدار می باشد.

7- خریدار موظف به انتخاب صحیح پکیج مورد نیاز خود می باشد و اشتباه در انتخاب و پرداخت به منزله دقت کافی در سفارش وی بوده است و موارد دیگر از عهده فروشگاه خارج می باشد در مواردی که بنا به هر دلیلی مشترک به اشتباه پکیج دیگری را سفارش داده و قصد انتخاب پکیج کمتر از سفارش خود را دارد می توانید قبل از انجام سفارش با پشتیبانی مربوطه تماس گرفته و به پشتیبان مربوطه موارد را اعلام دارد تا اقدامات لازم صورت گیرد.

8- انتقال سکه- دلار و محصولات بر خلاف قوانین موجود در شرکت مینی کلیپ می‌باشد. عواقب این نوع از خرید تماما بر عهد مشتری می‌باشد و موجو شاپ هیچگونه مسئولیتی در قبال بسته شدن حساب مشتریان ندارد.

9- در صورت خرید بسته ایی که در اکانت شما موجود نباشد، بسته قابل استرداد نبوده و با بسته‌ های موجود جایگزین می گردد .

10- در صورت کنسل شدن سفارش ،کارمزد کارت به کارت جهت عودت وجه مشتری به مبلغ ۵۰۰۰ ریال طبق شبکه بانکی کشور از هزینه پرداختی مشتری کسر می گردد و شماره های موجود در سایت برای هماهنگی پشتیبانی و خرید با شما تماس خواهند گرفت و در صورتی که مشتری اطلاعات اکانت خود را به افراد ناشناس بدهد مسولیت آن بر عهده خود مشتری خواهد بود.

11- مشترک موظف به ارائه شماره تماس و اطلاعات تماسی صحیح می باشد در صورتی که اطلاعات ارسال شده صحیح نباشد و فروشگاه امکان تماس با خریدار را جهت انجام سفارش وی نداشته باشد مسئولیت عدم انجام به موقع سفارش به عهده خریدار می باشد.

12- ماهیت این شرایط برای تضمین رعایت حقوق کاربران می باشد و این شرایط جامع و کامل نبوده و موجو شاپ حق اضافه، حدف یا تغییر های آنرا در هر زمان و بدون اطلاع قبلی دارا می باشد بنا بر همین خریدار موظف به مطالعه و بررسی مجدد این قوانین قبل از هر خرید خود می باشد.

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.