Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی 5 اسلحه برتر در بازی فری فایر 2021

معرفی 5 اسلحه برتر در بازی فری فایر 2021 free fire


معرفی 5 اسلحه برتر در بازی فری فایر 2021 

توسعه دهندگان بازی Free Fire تغییرات زیادی از جمله مهارت ها و اسلحه ها را در سیستم های مختلف بازی در آپدیت جدید ایجاد کرده است. در این مقاله قصد داریم 5 اسلحه برتر فری فایر با پتانسیل بالا را به شما معرفی کنیم:

معرفی 5 اسلحه برتر در بازی فری فایر 2021

شرکت Garena مرتباً بازی فری فایر را به روز می کند تا بازی را هم برای بازیکنان قدیمی و هم بازیکنان جدید تازه نگه دارد. در حالی که افزودن محتوای جدید مهم است ، تغییرات تعادل و اصلاحات نیز در حفظ تجربه بازیکن بسیار مهم است. به همین دلیل ، بسیاری از اسلحه ها در هر آپدیت حذف یا اصلاح می شوند.

5 مورد از اسلحه های برتر فری فایر

  •   Kord LMG
  •   Kar98k
  •   M60
  •   MAG_7
  •   SVD

Kord

اسلحه kord فری فایر

 

اسلحه kord یکی از 5 اسلحه برتر فری فایر در آخرین به روز رسانی می باشد ، زیرا عملکرد آن نسبت به LMG های دیگر بهتر بوده است.

به این علت که با + 28٪ دقت بیشتر، + 25٪ میزان سرعت شلیک بیشتر در حالت مسلسل MGM))  و همین طور افزایش میزان آسیب + 120٪ در Gloo Walls و Vehicles توانسته در رده بهترین و قدرتمند ترین سلاح در فری فایر قرار بگیرد.

هنگامی که اسلحه kord با یک MGM ترکیب می شود ، میزان آسیب آن در حالت خمیده بسیار زیاد خواهد شد. (+ 30٪ سرعت شلیک گلوله ، 3 بار شلیک همزمان).

همچنین می توانید در کنار حیوان خانگی جدید دکتر Beanie که خمیده شده، از این اسلحه و حالت MGM برای خرد کردن تمام دیوارهای دشمنان استفاده کنید.

همچنین می توانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه های معتبر آیدی گیم سطح بازی خود را بالا برده و سلاح های خود را در آخرین بروز رسانی بازی، آپدیت کنید.

Kar98k

اسلحه Kar98k فری فایر

 

برای معرفی یکی دیگر از 5 اسلحه برتر فری فایر باید بگوییم با ظهور کلاس جدید DMR و محبوبیت اسلحه های تک تیرانداز دیگر ، اسلحه Kar98k اغلب نادیده گرفته می شد. این در حالی است که در آپدیت جدید، توسعه دهندگان آسیب احتمالی سلاح را مهار کرده و به آن 25٪ میزان آسیب به اندام ها و 40٪ نفوذ زره می دهد.

در حالی که آسیب بدنی آن کمی کاهش می یابد ، AP بیشتر از مقدار جبران شده افزایش می یابد. خسارت اضافی به بازیکنان Kar98k اجازه می دهد تا در برابر تک تیراندازها بسیار راحت تر عمل کنند.

این اسلحه به راحتی در airdrop ها و مکان های مختلف در دسترس است.

M60

اسلحه MG60 فری فایر

 

اسلحه M60 فری فایر با سرعت شلیک + 28٪ یک پاداش بزرگ به شکل MGM دریافت می کند. همچنین در بروزرسانی اخیر ، MGM آسیب سلاح را تا 5 برابر افزایش می دهد که نقش بسزایی در افزایش میزان آسیب آن دارد. اگرچه عادت به MGM ممکن است دشوار باشد ، اما در صورت استفاده از این اسلحه برتر فری فایر نتیجه خوبی خواهید گرفت.

MAG-7

اسلحه MAG-7 فری فایر

با تمرکز بروز رسانی اخیر بر روی مبارزات نزدیک برد و همراه با معرفی شخصیت جدید D-Bee ، اسلحه MAG-7 ممکن است بتواند در بین تمام سلاح های اخیر فری فایر بدرخشد.

با استفاده از MAG_7 و به واسطه 35٪ دقت بیشتر خصوصا در هنگام پرش های سریع ، باید بتوانید دشمنان خود را بسیار راحت تر مورد هدف قرار دهید و به عبارت دیگر هدشات کنید.

SVD

اسلحه SVD فری فایر

 

جالب است بدانید دسته DMR ها در بروز رسانی اخیر فری فایر از همیشه قوی تر شده اند و جز 5 اسلحه برتر فری فایر قرار گرفته اند. در این میان ، SVD به دلیل برد بیشتر و میزان آسیب بیشتر، بهترین اسلحه تیرانداز است که در نبرد های دور برد از آن استفاده می شود. تنها ضعف این اسلحه نادر بودن آن است که شاید نتوانید به راحتی آن را پیدا کنید.

سخن آخر

همراهان عزیز در این مقاله سعی داشتیم اسلحه های برتر فری فایر را به شما معرفی کنیم. اما در نهایت این شما هستید که تصمیم میگیرید با توجه به نوع و شرایط بازی از چه سلاحی استفاده کنید. لازم به ذکر است تنها با تمرین و کسب مهارت های لازم میتوانید بر بازی مسلط شوید و بهترین اسلحه را برای خود انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.