Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

آموزش گرفتن باندل های رایگان در بازی فری فایر

آموزش گرفتن باندل های رایگان در بازی فری فایر free fire

آموزش گرفتن باندل های رایگان در بازی فری فایر

همانطور که می دانید توسعه دهندگان بازی Free Fire به ندرت بازیکنان را ناامید می کنند زیرا آنها همواره پوسته ها، باندل های رایگان و سایر موارد موجود در بازی را برای بازیکنان ارائه می دهند.
حتی اگر باندل ها بر روی گیم پلی بازی تأثیر نگذارند، باز هم از نظر بصری جذاب و فریبنده هستند. به طور معمول، این باندل ها را می توان از فروشگاه های معتبر آیدی گیم به وسیله خرید جم فری فایر خریداری کرد و یا حتی از طریق رویدادهایی که اغلب به الماس نیاز دارند، به آن ها دست یافت.

آموزش گرفتن باندل های رایگان در بازی فری فایر

برخی از کاربران به دنبال راه های رایگان برای به دست آوردن باندل های فری فایر هستند که دراین مقاله تصمیم داریم آن روش ها را با شما به اشتراک بگذاریم.

Gold Royale

Gold Royale از یک پاداش بسته به عنوان جایزه بزرگ برخوردار است. توسعه دهندگان بازی به طور منظم باندل ها را عوض می کنند. بطور مثال باندل Spa Vacation Bundle فقط برای چهار روز آینده در دسترس است و پس از آن عوض می شود.
بازیکنان در هر 24 ساعت چرخش می گیرند. از این رو، آنها فرصتی برای دریافت باندل رایگان دارند. همچنین اگر عضوی از صنف باشند هفته ای یک بار کوپن 3x Gold Royale دریافت می کنند.

Rank Token Redemption

بازیکنان هم در حالت برخورد و هم در حالت جنگ رویال به عنوان پاداش Rank Token Redemption به عنوان پاداش رتبه کسب می شوند. علاوه بر این ، اینها همچنین می توانند با انجام مسابقات رده بندی جنگ رویال جمع آوری شوند.
هنگامی که کاربران مقادیر کافی توکن را جمع آوری کردند ، می توان از جوایز زیادی از جمله باندل استفاده کرد. دو بسته موجود در حال حاضر Fatal Glare و Deadly Glare هستند.

Events

رویدادها روش دیگری برای دریافت بسته های رایگان است رویدادها منبع خوبی برای استفاده از لوازم آرایشی هستند. توسعه دهندگان به طور مرتب موارد جدیدی را اضافه می کنند که اقلام مختلفی از جمله اسکین اسلحه را ارائه می دهند.
رویداد ها اغلب به عنوان بهترین روش برای دریافت پاداش رایگان در نظر گرفته می شوند. به عنوان مثال ، کاربران در حال حاضر می توانند از FFWS Yellow Pass برای تهیه لباس انحصاری FFWS استفاده کنند. همچنین برخی از رویدادها اولین امتحان یا چرخش را به صورت رایگان در دسترس شما قرار می دهند.
همچنین شما می توانید شانس خود را در دریافت جوایز انحصاری امتحان کنید.

Free diamonds

روش های زیادی برای بدست آوردن الماس های رایگان وجود دارد که بعداً کاربران می توانند برای خرید هر مورد دلخواه خود از آنها استفاده کنند. تعدادی از آنها در زیر ذکر شده است:

Booyah Contests

Booyah یک برنامه پخش اختصاصی است که توسط شرکت Garena توسعه یافته است. این برنامه میزبان رویدادها و مسابقات بی شماری می باشد که بازیکنان می توانند به ازای دریافت پول در بازی شریک شوند.

Google Opinion Rewards

کاربران می توانند از برنامه های شخص ثالث مانند Google Opinion Rewards برای دریافت الماس رایگان استفاده کنند. این یک برنامه مبتنی بر پاداش است که در آن بازیکنان برای بدست آوردن موجودی Google Play که مستقیماً برای خرید الماس فری فایر استفاده می شود ، باید به مطالعات ساده پاسخ دهند. نکته قابل توجه در این رابطه این است که توصیه می کنیم قبل از استفاده از آنها همیشه از قوانین و سیاست های برنامه شخص ثالث استفاده کنید.

FF Tokens Redemption

شما می توانید با ایجاد چرخش های خاص در Diamond Royale، Weapon Royale و Gold Royale این توکن ها را به عنوان پاداش به دست می آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.