Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی sensivity های بازی پابجی موبایل pubg mobile

بررسی تنظیمات sensivity بازی پابجی موبایل pubg mobile

بررسی تنظیمات sensivity بازی پابجی موبایل pubg mobile

همانطور که همه شما می دانید تنظیمات حساسیت در بازی PUBG Mobile نقش بسزایی دارند. با استفاده از تنظیمات مناسب می توانید لگد و recoil سلاح ، کنترل سلاح و نحوه هدف گیری ضربه های سر دشمن را مدیریت کرده و بر آن ها غلبه کنید.
به همان شکل که بازیکنان در طول بازی رتبه بندی می شوند و رفته رفته به رده های بالاتر دست می یابند ، داشتن تنظیمات حساسیت مناسب به همراه سبک بازی بازیکن، می تواند به نوبه خود روند یک مسابقه را فراهم کند .
بازیکنان در طول بازی این امکان را دارند که به اتاق آموزش بروند و تنظیمات sensivity مختلف را آزمایش کنند و نتایج را بررسی کنند. همچنین برای تغییر حساسیت می توانید ، به تنظیمات پابجی موبایل بروید و گزینه حساسیت را انتخاب کنید.
علاوه بر این شما می توانید به تغییرات حساسیت دوربین ، ADS و ژیروسکوپ نیز دسترسی داشته باشید.

بررسی تنظیمات sensivity بازی پابجی موبایل pubg mobile

در این مقاله قصد داریم شما را با بهترین تنظیمات sensivity در بازی پاجی موبایل برای دستگاه های Android راهنمایی و آشنا کنیم.

Camera Sensitivity

در بازی پابجی موبایل، تنظیمات sensivity دوربین به طور عمده وظیفه حرکت دوربین را بر عهده دارند ، مانند نحوه حرکت دوربین که با توجه به میدان دید بازیکن صورت میگیرد. این تنظیمات به آنها در کنترل recoil افقی اسلحه مربوطه کمک می کند:
No Scope: 140%
Red Dot, Holographic, Aim Assist: 70%
2x Scope: 45%
3x Scope: 32%
4x ACOG Scope, VSS: 30%
6x Scope: 20%
8x Scope: 15%
با استفاده از خرید یوسی پابجی موبایل از فروشگاه های معتبر آیدی گیم می توانید سطح بازی خود را بالا برده و سلاح های خود را تجهیز کنید تا با قدرت بیشتری بتوانید به رقابت ها بپردازید.

ADS Sensitivity

حساسیت Aim Down Sight ، که معمولاً در بازی ها به آن ADS گفته می شود ، برای زمانی مناسب است که می خواهید دکمه هدف را به سمت صورت بازیکن نشانه بگیرید برنابراین برای جلوگیری از recoil اسلحه تنظیمات درست ADS به شما کمک میکند مانند یک حرفه ای شلیک کنید و کنترل سلاح را به دست بگیرید.
به طور کلی زمانی که هدف گیری می کنید و شلیک می کنید، بر نحوه حرکت سلاح تأثیر می گذارید.
در اینجا بهترین تنظیمات sensivity برای کاهش recoil سلاح در بازی پابجی موبایل را برایتان شرح میدهیم:
No Scope: 150%
Red Dot, Holographic, Aim Assist: 75%
2x Scope: 44%
3x Scope: 30%
4x ACOG Scope, VSS: 30%
6x Scope: 18%
8x Scope: 15%

Gyroscope Sensitivity

حساسیت ژیروسکوپ حرکت دستگاه تلفن همراه بازیکن را ردیابی می کند و متعاقباً دوربین را در بازی حرکت می دهد. اگر بلزیکنان در طول بازی حساسیت ژیروسکوپ را تغییر دهند ، سرعت تعیین شده در بازی برای تنظیم جهت صفحه تعیین می شود. تنظیمات ژیروسکوپ که در اینجا به شما معرفی کردیم قطعا در روند بازی به شما کمک خواهد کرد.
No Scope: 200%
Red Dot, Holographic, Aim Assist: 200%
2x Scope: 150%
3x Scope: 145%
4x ACOG Scope, VSS: 130%
6x Scope: 105%
8x Scope: 90%

کلام پایانی

به عنوان کلام آخر توصیه میکنیم تمام تنظیمات ذکر شده در این مقاله را آزمایش کنید و تنظیمات متناسب با سبک بازی خود را پیدا کنید.همچنین اگر تنظیمات sensivity بهتر که در طول بازی آن را تجربه کرده اید را پیدا کرده اید، میتوانید آن ها را با ما و سایر کاربران علاقه مند به بازی پابجی موبایل به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.