Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

تنظیمات بازی فری فایر

تنظیمات بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

تنظیمات بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

در طی چند سال اخیر بازی های سبک Battle Royale از جمله بازی Free Fire طرفداران بسیار زیادی پیدا کرده است به طوری که اگر از افرادی که به بازی های موبایل علاقع دارند درباره این بازی ها بپرسید، کمتر کسی وجود دارد که این بازی ها را انجام نداده باشد یا با آن ها آشنایی نداشته باشد.

به دنبال همین استقبال کم نظیر و برآورده کردن خواسته ی طرفداران این نوع سبک از بازی های موبایل،سازندگان این بازی ها سعی می کنند ویژگی ها و امکاناتی در بازی قرار دهند که خواسته ی همه را برآورده و بازی کردن را برای آن ها، آسان و هیجان انگیز کند.

تنظیمات بازی فری فایر برای بازیکنان مبتدی

به همین دلیل برای راحت تر بازی کردن کسانی که تازه شروع به انجام این گونه بازی ها می کنند، بازی فری فایر گزینه ها و تنظیمات متنوعی را برای بازیکنان در نظر گرفته است تا متناسب با سبک بازی آن ها با یکدیگر ترکیب شوند. در اینجا بهترین تنظیمات حساسیت برای تازه واردان بازی فری فایر وجود دارد.

بازی فری فایر طی چند سال گذشته شاهد افزایش محبوبیت بوده است. در حال حاضر یکی از بهترین گزینه ها برای دوستداران بازی های سبک Battle Royale در بستر موبایل است. به روزرسانی مداوم محتوا و موارد جدید زیبایی، هجوم تدریجی پایه بازیکن را ادامه می دهد. اگر در بازی یا ژانر تازه کار هستید، این مقاله برای شماست.

تنظیمات حساسیت، نقشی اساسی در بهبود عملکرد شما در بازی فری فایر دارند. در تنظیمات مناسب، شما می توانید بهتر بازی کنید، و شلیک های بیشتر و با دقت تری را در زمین بازی داشته باشید.

با این حال، به طور قطع تنظیمات حساسیت به ویژه از طرف مبتدیان مورد توجه قرار نمی گیرند. شما تعجب خواهید کرد که آن ها تا چه قدر میتوانند تفاوت ایجاد کنند.

بهترین تنظیمات حساسیت برای مبتدیان در بازی فری فایر

در اینجا بهترین تنظیمات حساسیت برای تازه واردان است که بازیکنان می توانند در بازی فری فایر امتحان کنند:

General: 95-100

Red Dot: 80-85

2x Scope: 80-85

x Scope: 60-65

AWM Scope: 35-40

 

تنظیمات بازی فری فایر

 

مهم است که به خاطر داشته باشید که در بازی فری فایر هر چه حساسیت بالاتری داشته باشید، سرعت و واکنش بیشتری خواهید داشت. از طرف دیگر، دقت اندکی از دست می رود، که نشان می دهد این تنظیمات تا حدودی ظریف است که باید فقط درصورت انجام یک سطح خاص از حرفه انجام شود.

هنگام تلاش برای از بین بردن یکی از حریفان، باید از برخی خطاها خودداری کنید و به جای اینکه مستقیم به جلو بروید، سعی کنید در تیر رس دشمن به سادگی قرار نگیرید.

در حال حاضر، این پنج حساسیت همان مواردی هستند که بیشترین نتایج مثبت را برای بازیکنان به ارمغان آورده اند، اما، اگر در بازی این ها را شروع می کنید، آنچه توصیه می شود افزایش تدریجی آن ها است.

همانطور که با هر سلاح و با بازی اعتماد به نفس پیدا می کنید، می توانید به تدریج حساسیت را تنظیم کنید. به یاد داشته باشید که عجله نکنید، اگر می خواهید برنده شوید پس همیشه بازی کنید و با آرامش حرکت کنید.

توجه:

این تنظیمات باید چارچوبی باشد که بازیکنان متناسب با سبک بازی خود بر روی آن تنظیم می کنند. در صورت تمایل آن ها را امتحان کنید و آن ها را تغییر دهید تا از تنظیمات برگزیده خود مطلع شوید.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی فری فایر به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران بازی فری فایر هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید جم فری فایر دارید.

نحوه تغییر حساسیت در بازی فری فایر

مرحله 1: بازی فری فایر را باز کرده و از بخش “Gear / Settings” از طریق نماد واقع در گوشه بالا سمت راست بازدید کنید.

 

تنظیمات بازی فری فایر

 

مرحله 2: گزینه های مختلف تنظیمات بر روی صفحه ظاهر می شوند.

 

تنظیمات بازی فری فایر

 

مرحله 3: برگه “حساسیت” را انتخاب کنید تا حساسیت تغییر کند.

مرحله 4: حساسیت مربوطه را مطابق با ترجیح خود انتخاب و تغییر دهید.

برای کنار گذاشتن همه تنظیمات و بازیابی تنظیمات پیش فرض، کافیست روی دکمه “تنظیم مجدد” کلیک کنید. همچنین، ما به بازیکنان توصیه می کنیم تنظیمات حساسیت خود را در زمین تمرین آزمایش و تغییر دهند. حالت بازی Clash Squad مکان عالی دیگری برای آزمایش تنظیمات شماست.

کنترل ها

 

تنظیمات بازی فری فایر

 

Aim Precision: Precise on Scope

Left Fire Button: Scope Only

Quick Switch Weapon: On

Quick Reload: On

AWM Sniping: Normal

Vehicle Controls: Two-Handed

Auto-Parachute: On

In-Game Tips: Simplified

Damage Indicator: Classic

Auto Switch Gun: Off

Visual Effects: Dark

Hitmarker: Classic

برداشتن خودکار مهمات

 

تنظیمات بازی فری فایر

 

همه چیز را تنظیم کنید

هنگام نصب بازی ویدیویی فری فایر مهم است که پیکربندی خوبی انجام دهید. این به این دلیل است که بازی باید بهینه کار کند، بنابراین شما می توانید از بهترین تجربه یکی از معروف ترین بازی های ویدیویی چند وقت اخیر لذت ببرید.

این تنظیمات از حساسیت و گرافیک متغیر است. با این حال، تنظیمات جزئی نیز وجود دارد که ممکن است برای یک مبتدی از اهمیت کمتری برخوردار باشد. هنگامی که در بازی ویدیویی فری فایر شروع به پیروزی و رسیدن به سطح بالا می کنید، توجه به این جزئیات بسیار مهم را شروع خواهید کرد.

از این نظر باید بدانید که لازم نیست هر بار که به بازی می روید تنظیمات را تغییر دهید، فقط یک مورد خوب است، به شرطی که پیکربندی مورد نیاز باشد.

پیکربندی صحیح بازی فری فایر

قبل از ورود به قسمت مهم این مبحث، ابتدا باید وارد پانل تنظیمات شوید و برای این منظور باید روی نمادی که در بالا سمت راست قرار دارد و شکل آن مانند مهره است کلیک کنید.

یک بازیکن برای اینکه به بهترین شکل بازی کند، علاوه بر تنظیماتی که برای اسلحه ها و شلیک کردن انجام می دهد، باید سایر پارامتر های بازی را نیز تنظیم کند. مثلا شنیدن صدای پای دشمن، وضوح تصویر برای بهتر دیدن دشمن و امثال این ها.

پس از انجام این کار، می توانید مراحل شرح داده شده در زیر را ادامه دهید:

موسیقی، صدا و گرافیک

این یکی از اولین قدم هایی است که در تنظیمات پیدا خواهید کرد، و مرحله ای است که شایسته توجه ویژه است. در این بخش سه پارامتر پیدا خواهید کرد که باید پیکربندی کنید:

صدا:

چه با یک نفر دیگر بازی کنید و چه در یک تیم، بهتر است و بیشتر توصیه می شود میزان صدا را تا 100 درصد بالا ببرید. این مقدار به شما امکان می دهد تمام صداهای اطراف خود را به وضوح بشنوید ، به شما این امکان را می دهد که بسیاری از موارد مانند خطرات و حملات دشمن را تشخیص دهید.

موسیقی:

این جنبه ممکن است هیجان بازی را ایجاد کند، اما باعث حواس پرتی بزرگ می شود. حال، اگر یک مبتدی هستید، ممکن است به شما اجازه ندهد صداهای مهم درون بازی را به راحتی از هم تشخیص دهید کنید.

به همین دلیل، بهتر است آن را غیر فعال کنید یا تا جایی که باعث سردرگمی نمی شود، به حداقل برسانید.

گرافیک:

در بازی فری فایر، گرافیک جنبه بسیار مهمی است، می تواند به شما کمک کند از “تاخیر” که یکی از رایج ترین نقایص بازی است، جلوگیری کنید. برای این وضعیت، در بیشتر موارد، با تنظیم صحیح گرافیک حل می شود.

از این نظر توصیه می شود:

اگر می خواهید لذت بازی را ببرید و موبایل خوبی دارید، در ultra پیکربندی کنید، زیرا این کار سنگین نخواهد بود.

سایر تنظیمات بازی فری فایر

این جنبه ها از اهمیت کمتری برخوردار نیستند، اما نیازی به تغییر بیشتر ندارند. به همین دلیل، همه آن ها را در لیست زیر گروه بندی می کنیم:

نقشه همیشه در حال چرخش است، این باعث بهبود دید شما می شود.
تغییر سریع سلاح ها را فعال کنید.
دکمه سمت چپ را روی صفحه خود بگذارید، بنابراین می توانید با چپ شلیک کنید و با سمت راست هدف بگیرید.
دکمه ها را روی هر مکانی که راحت تر است تنظیم کنید. دکمه ها را حرکت دهید، آن ها را بزرگ تر یا کوچک تر کنید. همه به منظور راحت تر بازی کردن شما است.

3.7/5 - (3 امتیاز)

یک نظر

 1. سلام. چجوری باید دکمه تیر زدن رو به چپ و حرکت رو به راست ببرم تا برای چپ دست ها هم راحت تر باشه؟

  1. از بخش کنترل گوشه پایین سمت راست ی چیزی نوشته همونو بزن هرچی دوست داری رو میتونی جابه جا کنی

   1. سلام من صفحه فری فایر از بغل ها کوچیک شده چیکار کنم

    1. من تو فری فایر فقط اسکین خودم و یارام میاد حتی تو ترینینگ بقیه همه سفیدن چیکار کنم

     1. سلام داداش
      خوبی
      چون اون افراد بات هستن و هر چقدر جلوتر بری اونا کمتر میشن و بازی هم برات سخت تر میشه پس نگران نباش و سعی کن رنکتو بیاری بالا
      رنک=لول

  2. برو جای تنظیمات بازی جای کنترول بزن پایین بغل دکمه هست اونو بزن میاد میتونی جا به جا کنی

  3. خیلی راحته ؛ بیا دایرکت اینستا برات توضیح بدم …

   im.___.salar

 2. سلام
  من میخام تمام صفحه کنم آخه کلا پوشش نمیده ی طرف سیاه دیده میشه نمیدونم چیکار کنم تمام صفحه بود ولی نمیدونم چرا ی دفه خیلی کم از طرف دوربین رو پوشش نمیده

  1. سلام اگه تو کامپیوتر بازی میکنید گزینه F11رو تو کیبوردتون بزنید

 3. سلام داداش
  خوبی
  چون اون افراد بات هستن و هر چقدر جلوتر بری اونا کمتر میشن و بازی هم برات سخت تر میشه پس نگران نباش و سعی کن رنکتو بیاری بالا
  رنک=لول

 4. سلام من فری فایر رو تازه نصب کردم هیچی ازش نمیدونم میشه یه فیلم کلا در باره بازی بذارید ممنون میشم😭

 5. سلام من فری فایر رو تازه نصب کردم هیچی ازش نمیدونم میشه یه فیلم کلا در باره بازی بذارید ممنون میشم😭

 6. امیرم تتلو

  اقا دمتونم گرم یه سنس چیتری بزارید🤩

 7. عزرائیل

  واقعا بازی های هستش دمتون گرم

  ایدی من در داخل بازی
  Hakerafghane

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.