Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکتر جدید بازی فری فایر

معرفی کاراکتر جدید بازی فری فایر free fire

معرفی کاراکتر جدید بازی فری فایر free fire

بازی Free Fire یکی از بازی های سبک Battle Royale است که با دیگر بازی های این سبک در رقابت است. این بازی طرفداران بسیار زیادی دارد که به شدت شیفته ی این بازی هستند. در اضای این طرفداری از بازی، آن ها خواسته هایی از بازی دارند.

بازی فری فایر دارای سلاح های گوناگون، شخصیت های مختلف، حیوان های خانگی گوناگون و چندین وسیله نقلیه می باشد.

سازندگان بازی فری فایر برای برآورده کردن نیاز و خواسته ی بازیکنان و طرفداران این بازی، سعی می کنند با آپدیت هایی که هر چند وقت یک بار می دهند، این امکانات و ویژگی ها را ارتقاع دهند و یا مورد جدیدی به آن ها اضافه کنند.

معرفی کاراکتر جدید بازی فری فایر free fire

این بار هم یک کاراکتر جدید به بازی اضافه شده است که در این پست می خواهیم به معرفی آن بپردازیم.

Garena در سال آینده برنامه های زیادی برای بازی محبوب خود، بازی فری فایر، برنامه ریزی کرده است. یکی از مطالب آتی که آنها اعلام کردند، Spectre Squad Elite Pass است. این اولین Elite Pass خواهد بود که برای سال 2021 منتشر می شود. این چیزی است که ما درباره Elite Pass بعدی برای بازی فری فایر می دانیم.

Elite Pass در بازی فری فایر در یک موضوع الهام گرفته از هیولا نهفته است، که در آن بازیکنان می توانند چیزهای جالب مانند اسکین Necroman را بدست آورند.

طبق گفته Garena، باشگاه فری فایر قبلاً Elite Pass بعدی را در فری فایر تأیید کرده است که به عنوان اولین Elite Pass برای سال 2021 وارد این بازی خواهد شد. این عنوان حدودا جمعه شب، اول ژانویه در دسترس همه قرار خواهد گرفت.

Elite Pass برای بازی فری فایر

توییتر رسمی بازی فری فایر خبر از Elite Pass آینده خود داده است. همچنین اگر بازیکنان پیش خرید Elite Pass آینده را انجام دهند، یک نارنجک قلب Spectre نیز دریافت می کنند. رویداد پیش سفارش در حال حاضر در بازی زنده است.

در برزیل، پیش فروش نیمه شب 29 دسامبر به صورت مستقیم آغاز می شود. کسانی که برای آن ثبت نام می کنند در ازای دریافت جوایز اسکین واجد شرایط هستند. دو اسکین جدید در مجموعه “Ghost Cover” به ترتیب Necroman و Necromina نامگذاری شده اند.

خرید Premium Elite Pass به بازیکنان امکان می دهد چندین پاداش جدید کسب کنند. جوایز بزرگ پیشرفت از طریق Elite Pass بسته های Necromano و Necromina است. این بسته های پوستی حاوی لباس هایی است که توسط دو شخصیت اصلی Enid و Huge پوشیده شده است.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی فری فایر به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آن ها را خریداری کنید. البته اگر شما نیز از طرفداران بازی فری فایر هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید جم فری فایر دارید.

بسته Necroman:

 

کاراکتر جدید بازی فری فایر

 

قابل تقسیم به 4 قطعه مانند ماسک، بلوز، شلوار و کفش است.

Elite Pass جدید همچنین موارد جدیدی با مضمون شبح مانند اسکین اسلحه Spectre Squad Thompson، کوله پشتی Ghost Trapper ،Specter Squad Surfboard و Ghost Gamers Loot Box را ارائه می دهد.

توسعه دهندگان اظهار داشتند که آن ها از فرهنگ پانک، مانند لباس های تیز و مخلوط با جلوه های شبح سبز و بنفش، الهام گرفته اند تا این اسکین های زیبا را برای بازیکنان ارائه دهند.

بسته Necromina:

 

کاراکتر جدید بازی فری فایر

 

قابل تقسیم به 5 قسمت مانند مو، عینک، بلوز، شلوار و کفش است.

 

تاکنون هیچ اطلاعات رسمی در مورد اینکه کارت Elite Pass به زودی در بازی فری فایر برگزار می شود یا خیر، وجود ندارد.

 

کاراکتر جدید بازی فری فایر

 

کارت Elite Pass در واقع به عنوان نشانه ای برای باز کردن قفل ماموریت ها و همه جوایز Elite Pass عمل می کند. اگر بازیکنان کارت را داشته باشند، به غیر از هدیه پیش فروش، در هنگام خرید Elite Pass به جوایز و مزایای مشابه دسترسی خواهند داشت.

Elite Pass جدید دارای یک موضوع شبحگونه است. بازیکنان به تماشاگران در آینده اضافه می شوند. در آنجا می توانید با Enid و Huge، دو قهرمان اصلی داستان آشنا شوید. بازیکن با از بین بردن همه تماشاگران شیطانی که تهدید به نابودی جهان می کنند، دو شخصیت را همراهی می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.