Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

ترجمه ماموریت های هفته پنجم ۵ سیزن ۱۴ پابجی موبایل

ترجمه ماموریت های هفته ۵ سیزن ۱۴ پابجی موبایل

ماموریت های هفته ۵ سیزن ۱۴ پابجی موبایل

بار دیگر آمده ایم که شما را در انجام ماموریت های جدید این هفته که پنجمین هفته از سیزن 14 بازی PUBG mobile است همراهی کنیم، تا بتوانید بدون هیچ گونه نگرانی از انجام ندادن ماموریت های پیشین پابجی موبایل این مرحله از بازی را به خوبی انجام دهید.

اگر تا به این لحظه نتوانستید ماموریت های هفته ۴ را کامل کنید نگران نباشید با خواندن مطلبی که براتون آماده کردیم میتوانید تمام ماموریت های هفته پنجم از سیزن ۱۴ بازی پابجی موبایل را کامل کنید.

ترجمه ماموریت های هفته ۵ سیزن ۱۴ پابجی موبایل

 • شما باید نارنجکهای Frag را برای ۳۲ مسابقه کلاسیک مود جمع آوری کنید.
 • 3 بار بر روی ساختمان های School در مپ (Erangel) در کلاسیک مود باید فرود بیایید.
 • 3 بار بر روی ساختمان های Ha Tinh در مپ (Sanhok) در کلاسیک مود باید فرود بیایید.
 • 3 بار بر روی ساختمان های Water Treatment در مپ (Miramar) در کلاسیک مود باید فرود بیایید.
 • در کلاسیک مود ۴ ایر دراپ را بازگشایی کنید.
 • باید بتوانید که با استفاده از اسلحه SKS ده نفر از دشمنان را در هر مودی که مد نظرتان است نابود کنید.
 • Military Vest را در ۱۰ مسابقه بردارید ( سطح ۳)
 • با استفاده از ump۴۵ باید ۲۰ نفر از دیگر بازیکنان را از بین ببرید.
 • شما باید بتوانید مدت زمان ۱۰۰ دقیقه ای را در بازی بمانید و زنده باشید.
 • در این قسمت 18 نفر بازیکنان دشمن را در آرنا مود با استفاده از اسلحه P90 بکشید.
 • اسلحه Win94 در اختیار شما قرار دارد که در کلاسیک مود ۴ نفر دیگر بازیکنان را نابود کنید.
 • باید در آرنا مود، بخش کتابخانه با سایر بازیکنان به رقابت بپردازید و چیزی حدود ۴ هزار صدمه به آنها وارد کنید.
 • ۱۵۰۰ آسیب به صورت انفرادی در این مسابقه باید در آرنا مود وارد کنید.
 • شما باید با استفاده از یک وسیله نقلیه مسافتی معادل 10 هزار متر را به همراه هم تیمی خود را همراهی کنید.

حالا همراه ما باشید تا تمامی ترفند هایی که برایتان ذکر کردیم را توضیح دهیم تا بتوانید با راهنمایی کامل در مأموریت ها از آنها استفاده کنید.

ترفندهای کامل کردن ماموریت ها

شما عزیزان میتوانید با همراهی کردن من شگرد ها و شگفتی های هر کدام از این قسمت ها و ماموریت های بازی را یاد بگیرید. اگر برای کامل کردن هریک از ماموریت های به یوسی نیاز داشتید میتواندی برای خرید یوسی پابجی موبایل به فروشگاه آیدی گیم مراجعه کنید.

۱_ جمع آوری نارنجک ها :

در این قسمت از مأموریت بسیار آسان و راحت می باشد شما با در دست داشتن این نارنجک ها می توانید به راحتی تک تیرانداز ها و مکان هایی که در آن مستقر هستند را پیدا کنید و آنها را از مکان شان بیرون بکشید، پیدا کردنشان چندان کار سختی نیست.

۲_  ساختمان های School در مپ (Erangel) :

ساختمان مدرسه قطعا پر ازدحام و شلوغ می باشد شما با فرود آمدن بر روی پشت بام آن شاهد بازیکنان دیگر خواهید بود که خود منجر به درگیری شما خواهد شد.

ماموریت های هفته ۵ سیزن ۱۴ پابجی

۳_ ساختمان های Ha Tinh در مپ (Sanhok) :

در این قسمت از بازی خانه ها و ساختمان های وجود دارند که به راحتی می توانید بر روی آنها فرود بیایید زیرا که ارتفاع متوسط دارد و همین ارتفاع متوسط فرود آمدن شما را راحت می کند.

۴_ ساختمان های Water Treatment در مپ (Miramar) :

در این بخش وجود دارند و شما باید خیلی سریع و تند بعد از فرود آمدن بر روی آنها بنشینید که بتوانید آسان تر بازی و ماموریت خود را پیش ببرید و کنترل آن را به راحتی در دست داشته باشید.

۵_ پیدا کردن ایردراپ :

حال به بخش دشوارتر و سخت تر بازی می‌رسیم اما شما با درایت و هوش و ترفند حرفه ای خود می توانید از پس بازیکنانی که در این مرحله وجود دارند با استفاده از نارنجک های دود افکن بر بیاید و آنها را دور سازید و به ادامه ماموریت های خود در این بازی بپردازید.

6_استفاده از اسلحه sks :

اسلحه ای که در این بخش در اختیار دارید sks است که به راحتی می‌توان با نصب یک اسکوپ ۴ بر روی آن بازیکنان بازی را مورد اصابت و هدف قرار دهید و از پس دشمنان بربیایید.

۷_ جمع آوری Military Vest ها :

این قسمت از مأموریت را می توانید با بازکردن ایردراپ ها تکمیل کنید و جلیقه مدنظر را به دست آورید یا در قسمت ها و مکان هایی که تجهیزات وجود دارند آنها را به دست آورید چون جلیقه ها هم در آن مکان ها به راحتی به دست می آیند.

۸_ استفاده از اسلحه ‏ump۴۵ :

این سلاح که جزو کلاس های smg است سلاحی ست که توانسته محبوبیت بالایی را به دست بیاورد آپشن این اسلحه این است که شما می توانید بازیکنان را از فاصله متوسط و حتی نزدیک به راحتی مورد هدف قرار بدهید و آنها را بکشید این اسلحه بسیار ساده است و کار کردن با آن از آپشن‌هایش محسوب می‌شود.

۹ _ صد دقیقه زنده بمانید :

تنها و تنها کاری که شما باید در این قسمت انجام دهید این است که مدت زمانی معادل ۱۰۰ دقیقه در این بازدید سالم و زنده بمانید.

۱۰_ اسلحه P 90 در آرنا مود :

این قسمت از مأموریت را میتوانید با استفاده از اسلحه P 90، پیش ببرید و بازیکنان را با برد نزدیک مغلوب کنید و آنها را بکشید.

۱۱_  اسلحه Win94 در کلاسیک مود :

اگر سعی دارید که به مراحل بالاتر بازی بروید بکوشید که اسلحه vip ۸۹۴ به دست آورد ٬ تنها کافی است که افرادی که در حال فرار هستند و به شما نزدیک می باشند را مورد هدف قرار دهید و آنها را بکشید.

۱۲_ مود کتابخانه :

نقشه که در این بخش وجود دارد متقارن است و شما باید فقط و فقط باید مراقب اطراف خود باشید تا کسی به شما حمله نکند.

۱۳_ وارد کردن 1500 اسیب در آرنا مود :

خشن بودن و تیز بودن و تهاجمی بازی کردن در این قسمت از بازی به شما کمک بسیاری می‌کند که با کشتن ۱۲ الی ۱۳ نفر از بازیکنان آسیب‌های لازم را وارد کنید و ماموریت خود را سریع تر انجام دهید.

۱۴_ استفاده از وسیله نقلیه :

در این ماموریت آسان و فوق العاده راحت شما با انتخاب هم‌تیمی خود یا کسانی که قبلاً با شما به عنوان هم تیمی بازی کرده‌اند را انتخاب کنید و آنها را دعوت نمایید و این مرحله از بازی را کامل کنید و به اتمام برسانید.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
 • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
 • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.