Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره کاهش recoil اسلحه در بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره کاهش recoil اسلحه در بازی پابجی موبایل

همه چیز درباره کاهش recoil اسلحه در بازی پابجی موبایل

همانطور که میدانید در بازی PUBG Mobile ، بازیکنان باید به عوامل مختلفی توجه کنند که ممکن است در طول رقابت آنها را به نفع خود درآورند. همچنین با یک برنامه استراتژیک برای حرکات ، تنظیمات حساسیت بر recoil سلاح و عملکرد کلی شما در بازی تأثیر می گذارد. اگر تنظیمات حساسیت مناسبی داشته باشید ، می توانید بدون پس زدن عکس بگیرید. بیایید بهترین تنظیمات حساسیت recoil 2021 را در اینجا بررسی کنیم.

همه چیز درباره کاهش recoil اسلحه در بازی پابجی موبایل

هنگامی که گلوله ها از لوله اسلحه خارج می شوند، سلاح های پابجی موبایل دچار recoil می شوند. recoil اسلحه به معنی حرکت عقب لوله اسلحه هنگام شلیک گلوله است. هرچه سرعت شلیک گلوله اولیه بیشتر باشد، recoil (پس زدن) بیشتری ایجاد می کند. علاوه بر این، اندازه گلوله نیز در میزان recoil اسلحه تأثیر می گذارد.

بعلاوه در بازی پابجی موبایل دو نوع recoil وجود دارد که شامل برگشت عمودی و پس زدن افقی است. recoil عمودی باعث خفه شدن بشکه می شود. در همین حال ، recoil افقی باعث لرزش بشکه به چپ و راست می شود. بنابراین، برگشت اسلحه باعث می شود تا شما با دقت کمتری شلیک کنید.

از طرفی recoil عمودی اغلب بالاتر از recoil افقی است. recoil افقی را می توان با استفاده از ضمیمه های مناسب مانند Muzzle ، جلو گرفتن و گرفتن تاکتیکی کاهش داد. در همین حال ، recoil عمودی تنها با حساسیت کامل کاهش می یابد. بنابراین ، برای ثبات بیشتر اسلحه به تنظیم حساسیت مناسب نیاز دارید.

بهترین تنظیمات حساسیت برای کاهش recoil  در بازی پابجی موبایل

می توانید از تنظیمات حساسیت برای کاهش recoil اسلحه استفاده کنید وبا دقت بیشتری شلیک کنید. 

در این مقاله قصد داریم سه تنظیم حساسیت موجود در بازی را به شما معرفی کنیم که باید آنها را تنظیم کنید. recoil سلاح باعث ایجاد خط اتصال می شود و بازیکنان را در هدف گیری دچار مشکل می کند.

 شماره 1 تنظیمات حساسیت دوربین 

حساسیت دوربین بر سرعت مشاهده کاراکتر تأثیر می گذارد. در اینجا تنظیمات حساسیت دوربین توصیه شده برای recoil صفر در بازی پابجی موبایل آورده شده است. 

TPP No Scope: 80 – 100% (1

FPP No Scope: 80 – 100% (2

Red Dot, Holographic: 45 – 50% (3

2x Scope: 40 – 44% (4

3x Scope and Win94 scope: 20 – 22% (5

4x Scope and VSS scope: 14 – 20% (6

6x Scope: 10 – 12% (7

8x Scope: 5 – 10% (8

یک مقدار تصادفی در این آمار پیشنهادی انتخاب کنید و پس از تمرین در زمین تمرین یا حالت رتبه بندی، آن را تنظیم کنید. recoil اسلحه همچنین می تواند تحت تأثیر کیفیت دستگاه قرار گیرد. بنابراین، اگر این مقادیر متناسب با دستگاه شما نیست ممکن است مجبور شوید آن را تنظیم کنید. 

برای خرید یوسی می توانید به فروشگاه های معتبر آیدی گیم مراجعه کنید.

شماره 2 تنظیمات حساسیت ADS 

حساسیت ADS هنگام هدف گیری و عکسبرداری بر حساسیت دوربین تأثیر می گذارد. این به شما کمک می کند تا لوله اسلحه را به سمت پایین بکشید و recoil عمودی اسلحه را کاهش دهید. این یک تنظیم حساسیت توصیه شده برای یک پخش کننده حرفه ای است.

TPP No scope: 100 – 105% (1

FPP No scope: 85 – 90% (2

Red Dot, Holographic, & Aim Assist: 47 – 52% (3

2x Scope: 30 – 35% (4

3x Scope and Win94 Scope: 20 – 25% (5

4x Scope and VSS Scope: 20 – 25% (6

6x Scope: 12 – 15% (7

8x Scope: 10 – 12% (8

سطح حساسیت دامنه های دوربرد را باید در محدوده 3 تا 8 برابر کم بگذارید. این دامنه ها بزرگ هستند و کل صفحه را پوشش می دهند. بنابراین اگر حساسیت زیاد باشد، هنگام باز کردن و کش رفتن دامنه ها ، لرزش بزرگی روی صفحه ایجاد می کند.اثر حساسیت ADS در هنگام شلیک با دامنه در، بر حساسیت دوربین تأثیر می گذارد.

علاوه بر این وقتی صفحه زیاد تکان می خورد، نمی توانید با دقت عکس بگیرید. به سختی می توانید بشکه را پایین نگه دارید ، به خصوص هنگامی که از سلاح های دارای recoil عالی مانند Mk14 ، AKM ، Beryl M762 و … استفاده می کنید. اینها همچنین بهترین تنظیمات حساسیت برای شبیه ساز بازی پابجی موبایل بدون recoil هستند.

شماره 3 تنظیمات حساسیت ژیروسکوپی

این آخرین تنظیم حساسیت توصیه شده برای بازیکنان است.

TPP No scope: 300% (1

FPP No scope: 300% (2

Red Dot, Holographic, & Aim Assist: 300% (3

2x Scope: 300% (4

3x Scope and Win94 Scope: 200% (5

4x Scope and VSS Scope: 200% (6

6x Scope: 65 – 70% (7

8x Scope: 55 – 60% (8 

این یک تنظیم حساسیت عالی برای بازیکنان Gyro در این بازی است. بازیکنان روی شبیه ساز نیازی به نگرانی در مورد آن ندارند زیرا هنگام بازی روی ژیروسکوپ روی لپ تاپ / کامپیوتر نمی توانید از ژیروسکوپ استفاده کنید. بنابراین ، این فقط برای پخش کننده های ژیروسکوپ در تلفن های همراه پیشنهاد می شود.

برای پایداری بیشتر سلاح ها می توانید از ضمیمه های زیر استفاده کنید.

1. بهترین ضمیمه ها برای کاهش recoil ، Muzzle و تاکتیک سه پیوست است که به کاهش recoil اسلحه کمک می کند. جبران کننده بهترین پیوست Muzzle است تا باعث لرزش کمتر بشکه ها شود.علاوه بر این، اگر اسلحه های شما از این پیوست پشتیبانی می کنند میتوانید از کنترل تاکتیکی استفاده کنید. 

2. در حالی که خمیده و مستعد هستید شلیک کنید شلیک در حالت های خمیده یا مستعد نیز به کاهش recoil اسلحه کمک می کند. به این دلیل است که بدن شما یک سفت محکم برای سلاح خواهد ساخت. با این حال، این فقط در نبردهای دوربرد کار می کند زیرا شما باید در نبرد نزدیک به سمت به هدف زدن گلوله ها حرکت کنید. علاوه بر این، بسیاری از سلاح ها دارای دو پایه هستند، مانندMk-12 ، QBZ ، M249 و DP-28 وقتی شلیک میکنید پایدارتر خواهند بود. 

3. از حالت شلیک تک یا انفجار استفاده کنید حالت تمام اتوماتیک به دلیل سرعت بالای شلیک، همیشه دارای recoil اسلحه است. بنابراین، هنگامی که در نبردهای میان برد و دوربرد قرار می گیرید، باید به حالت شلیک منفرد یا پشت سر هم بروید. بسیاری از بازیکنان اغلب از AR برای درگیری با برد طولانی مانند M416 با دامنه 4x و 6x استفاده می کنند.

3/5 - (2 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.