Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره UAV Drone در بازی فری فایر

همه چیز درباره پهباد (UAV Drone) در بازی فری فایر

همه چیز درباره UAV Drone در بازی فری فایر

توسعه دهندگان بازی Free Fire اخیراً تصمیم گرفته اند به جز اضافه کردن شخصیت های جدید و سلاح ‌های متنوع برخی تجهیزات نظامی جدید را نیز به این بازی اضافه کنند. در این مطلب تصمیم گرفته ام در رابطه با یکی از این تجهیزات جدید با شما صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

در زیر به مطالبی که در رابطه با انها صحبت میشود اشاره شده است :

  • UAV چیست
  • نحوه استفاده از پهپاد
  • مزیت استفاده از پهپاد در بازی فری فایر

همه چیز درباره UAV Drone در بازی فری فایر

من در این مطلب قصد دارم در رابطه با یک پهپاد بدون سرنشین و یا به عبارت دیگر UAV اخیراً به بازی فری فایر اضافه شده است صحبت کنم، در ادامه با من همراه باشید تا اطلاعات لازم را در رابطه با این پهپاد به دست آورید.

اما شاید بهتر باشد پیش از اینکه به سراغ نقد و بررسی این وسیله جدید برویم، در ابتدا آن را معرفی کنیم و تعریفی در رابطه با آن ارائه دهیم.

  • UAV چیست :

در واقع یک پهپاد بدون سرنشین است که می تواند در هر قسمت از مپ های بازی فری فایر قرار بگیرد و شما می توانید به صورت تصادفی آن را برای خود بردارید. این وسیله می تواند با توجه به قابلیت اسکن کردن خود موقعیت های سایر بازیکنان را بر روی مپ برای شما مشخص کند.

این پهپاد از یک اسکن فوق‌ العاده قدرتمند برخوردار است و می تواند تمامی جزئیات دقیق سایر بازیکنان را تنها با یک اسکن ساده در اختیار شما قرار دهد. شما میتوانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه اینترنتی ایدی گیم در کمترین زمان ممکن هر مقدار جم که میخواهید سفارش دهید.

  • نحوه استفاده از پهپاد :

زمانی که شما برای اولین بار از این وسیله استفاده خواهید کرد و می تواند ۳۰ ثانیه در منطقه مورد نظر ثابت بماند و تمامی بازیکنانی که در شعاع آن قرار دارد آن را به شما نشان خواهد داد سپس به صورت تصادفی به یک مکان دیگر می رود و طول می کشد تا به مکان جدید برسد در این مدت نیز هر بازیکنی که در محدوده شعاع این پهپاد قرار بگیرد به شما نشان داده خواهد شد.

همه چیز درباره UAV Drone در بازی فری فایر

سپس در مکان بعدی پهپاد می تواند ۲۰ ثانیه ثابت بماند و سپس با همان الگوی رفتاری مجدداً به مکان بعدی خواهد رفت. طور کلی پهپاد می تواند ۱۰۰ ثانیه مورد استفاده قرار بگیرد پس از آن دیگر قابل دسترس نخواهد بود..

  • مزیت استفاده از پهپاد در بازی فری فایر :

ممکن است این سوال برای بسیاری از بازیکنان به وجود بیاید که استفاده از پهپاد چه کمکی می ‌تواند به آنها کند؟ در ادامه با من همراه باشید تا به این سوال پاسخ دهم.

همانطور که مشاهده کردید و در بالا در رابطه با پهپاد صحبت کردم و تنها ویژگی او این است که می ‌تواند موقعیت مکانی و تجهیزات سایر بازیکنان دشمن را برای شما نمایان کند که این قابلیت فوق ‌العاده ‌ای است و می‌تواند در پیروزی شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

اطلاعاتی که در بالا ذکر شد تنها اطلاعات منتشر شده بطور رسمی توسط بازی فری فایر در رابطه با پهبادها میباشد، به محض اینکه اطلاعات جدیدی در دسترس قرار بگیر، تیم ایدی گیم این اطلاعات جدید را با شما به اشتراک خواهد گذاشت.

اگر شما تا به حال از پهپاد ها در بازی فری فایر استفاده کرده‌اید می توانید تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید و یا اگر سوالی در رابطه با نحوه استفاده از پهپاد ها دارید می توانید سوالات خود را مطرح کنید و کارشناسان آیدی گیم در سریعترین زمان ممکن به سوال های شما پاسخ خواهند داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.