Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بررسی مپ سانهوک و‌ مپ ارانگل در بازی پابجی

بررسی مپ سانهوک و‌ مپ ارانگل در بازی پابجی موبایل

بررسی مپ سانهوک و‌ مپ ارانگل در بازی پابجی موبایل

مپ سانهوک و ارانگل دوتا از محبوب ترین و تکمیل ترین زمین های بازی PUBG Mobile هستند که بازیکنان توجه ویژه ای به این دو دارند. در این پست به بررسی ابن دو مپ می پردازیم.

بررسی مپ سانهوک و‌ مپ ارانگل در بازی پابجی موبایل

 

بررسی مپ سانهوک و‌ مپ ارانگل در بازی پابجی

 

وسایل نقلیه منحصر به فرد سانهوک

توكشای – 3 نفره

اسکوتر – 2 نفره

رونی – وانت 4 نفره

سلاح های منحصر به فرد سانهوک

QBU – DMR، جایگزین Mini 14 می شود

QBZ-95 – Assault Rifle، جایگزین SCAR-L می شود

بهترین مکان های مپ سانهوک در بازی پابجی موبایل

کمپ آلفا، براوو و چارلی – سه پایگاه کوچک نظامی را می توان در موقعیت های مشابه در شرق، غرب و جنوب جزیره یافت، و همه آنها تقریباً به یک شیوه بازی می کنند. اگر خط پرواز از این مکان ها عبور کند، بسیار شلوغ است. توجه داشته باشید که غنیمت در سقف سازه ها به همان خوبی که در داخل قرار دارد نیز بهتر است.

خرابه ها

یک پیچ و خم واقعاً جذاب و تاریک از تونل ها و اتاق هایی که با غنیمت های سطح بالا (سطح 3) پر شده است.Mongnai  یک راز کوچک خوب این منطقه در گوشه شمال شرقی نقشه است که شبیه یک مزرعه نارگیل است. در یک بازدید یک جلیقه سطح 3 و یک M24 در اینجا پیدا کردیم. این غنایم کمیاب است اما از کیفیت بالایی برخوردار است و می توان آن را در کل مزارع و همچنین تعداد انگشت شماری از ساختمان ها مشاهده کرد.

ویژگی های مپ سانهوک

خانه های کوچک

Sanhok با وجود اینکه نقشه بسیار کوچکتری نسبت به Erangel و Miramar است، بسیار پر جمعیت است. چند مکان مهم وجود دارد که باید به آنجا بروید و بیشتر آنها غنیمت واقعا خوبی دارند، بنابراین ارزش آن را دارد. با خرید یوسی بازی پابجی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم می تونید لباس ها و ماشین ها و وسایل ویژه ای رو بدست بیارید.

بررسی مپ سانهوک و‌ مپ ارانگل در بازی پابجی موبایل

با این حال، تقریباً می توانید تضمین کنید که اگر همچین جاهای فرود آمدید، حداقل چند بازیکن در نزدیکی شما فرود می آیند و این معمولاً به معنی درگیری های ناخوشایند در همان ابتدای بازی است و اگر شما به دلیل بد پریدن بعد از دشمنانتان فرود آمدید یا اینکه آن ها خوش شانس بوده و زودتر اسلحه پیدا کردند، کار برای شما کمی سخت می شود و ممکن است در همان دقایق ابتدایی بازی کشته شوید.

هدف

اگر تنها هدف شما پیروزی به هر قیمتی است، پس خانه ها و مکان های کوچکتر و خلوت که در اطراف Sanhok پراکنده شده اند، یک راه حل مناسب است. در نقشه های دیگر، این نوع مکان ها معمولاً غنایم بسیار محدودی دارند، اما در Sanhok معمولاً می توانید از سه یا چهار خانه تجهیزات مناسب بدست آورید و اگر این کار را نکنید، تقریباً همیشه یک روستای کوچک دیگر در پایین جاده قرار دارد.

 تقریباً از هواپیما به هر نقطه ای از زمین می توانید برسید

یکی از ساده ترین چیزهایی که در Sanhok فراموش می شود این است که واقعاً کوچک است. وقتی نقشه را باز می کنید، به اندازه دو نقشه دیگر بزرگ به نظر می رسد، اما در واقع اندازه آن نصف آن دو است. این مسلماً چیزهای زیادی را تغییر می دهد، اما یکی از مهمترین موارد این است که اکنون می توانید تقریباً از هواپیما به هر جایی از نقشه برسید.

مسلماً مسیر دقیق هواپیما یک فاکتور مهم است، اما با در مرکز قرار داشتن خط عبور هواپیما، احتمال وجود دشمن در تمام زمین بیشتر می شود. بنابراین یک جهش طولانی تر انجام دهید، به مکانی از راه دور بروید و به تنهایی غارت کنید.

تقریباً بین تنگ تر شدن محدوده زمین فاصله ای وجود ندارد

وقتی به چند بازیکن آخر رسیدید، سرعت بازی بسیار بالا می رود. در حالی که در Erangel و Miramar می توانید بین کوچک شدن دایره ها حدود یک دقیقه استراحت کنید، در Sanhok این زمان تقریباً 20-30 ثانیه است. این بدان معنی است که اگر در یک حلقه بدشانس(پیاده،زخمی،درگیر با دشمن) قرار گرفتید، باید سریعاً حرکت را شروع کنید. ما چندین بار توسط این موضوع گیر افتادیم، بنابراین همیشه مراقب آن تایمر باشید.

Erangel

 

مپ ارانگل بازی پابجی موبایل

 

اولین نقشه پابجی موبایل است و از همان ابتدا برای همه در دسترس است. همچنین بزرگترین مورد است. در حالی که Miramar از نظر اندازه زمین  با Erangle برابری می کند، ولی Erangel، زمینی با امکانات و قابلیت های بیشتری را ارائه می دهد. به عبارت دیگر، این یک نقشه بزرگ است که مناطق مختلف، انواع سلاح ها و ده ها رقیب را برای کشتن ارائه می دهد. شما می توانید انتخاب کنید که پس از فرود یک درگیری سریع را شروع کنید یا می توانید به دنبال یک مکان دنج با لوت خوب باشید در حالی که دیگران جنگ می  کنند.

نکات، ترفندها و تاکتیک های Erangel

وسیله نقلیه ای پیدا کنید و از آن برای سفر استفاده کنید. برخلاف Sanhok، در اینجا، شما باید تا آنجا که ممکن است از وسایل نقلیه استفاده کنید. Erangel بسیار بزرگ است و برای دویدن نیاز به عبور از مناطق کاملاً باز است که شما را به هدف مناسب تیراندازها تبدیل می کند. برای رسیدن به یک نقطه خاص یا رفتن به منطقه ای با جمعیت کم ، همیشه از وسیله نقلیه استفاده کنید.

بهترین سلاح برای Erangel

بهترین تفنگ اسلحه های تک تیرانداز و DMR است. یک بار دیگر، این یک نقشه بزرگ با تعداد زیادی فضای باز است. یک بازیکن ماهر با اسلحه تک تیرانداز می تواند به راحتی بازیکنان زیادی را از پا در بیاورد بدون اینکه موقعیت خود را از دست بدهد. به عبارت دیگر، در صورت امکان سعی کنید از SMG و LMG دور باشید. آنها باید فقط در ساختمان ها استفاده شوند. دنیای آزاد Erangel به سلاح های دوربرد نیاز دارد.

در آخر

خوب، اکنون می دانید که برای شروع بازی در کدام مناطق بهتر است و در کدام یک از مناطق لوت بختری دارد. پس هنگام بازی چه فردی و چه گروهی سعی کنید از این استراتژی ها استفاده کنید و با هوشیاری و بازی خوب برنده ی زمین باشید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.