Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مقایسه کاراکترهای dasha و chrono در بازی فری فایر

مقایسه کاراکترهای dasha و chrono در بازی فری فایر

مقایسه کاراکترهای dasha و chrono در بازی فری فایر

Free Fire یک بازی چند نفره بتل رویال (Battle Royal) است که توسط شرکت Garena ساخته شده است. این بازی یک پدیده جهانی در دنیای بازی های موبایل و یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال موجود در بازار است. فری فایر بیش از 500 میلیون بار در Google Play Store، دانلود شده است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی Free Fire را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است.  Garena  همیشه مجموعه ای از ویژگی های جدید را در هر بار به روزسانی، به فری فایر اضافه می کند.

مقایسه کاراکترهای dasha و chrono در بازی فری فایر

دو کاراکتر محبوب در بازی فری فایر کاراکترهای dasha و chrono هستند که در این مقاله به بررسی و مقایسه آن ها می پردازیم تا ببینیم کدام از آن ها قویتر هستند. در ادامه با ما همراه باشید.

  1. معرفی کاراکتر dasha

کاراکتر dasha

کاراکتر dasha بعد از کاراکتر chrono دومین شخصیت جدید در بازی فری فایر است. Dasha یک کاراکتر زن جدید است.  توانایی او در دقیق شلیک کردن و نابود کردن دشمن خیلی بالا است. توانایی او به نام “Partying On” بسیار منحصر به فرد است و شامل این موارد است: می تواند آسیب ناشی از سقوط را 30 الی 50 درصد و زمان بهبودی سقوط را 60 الی 80 کاهش دهد همچنین باعث کاهش لگد (recoil) اسلحه می شود. این امتیارها را می توان به راحتی به 2 دسته مهارت تقسیم کرد اما سازنده ترجیح داده است که همه ی آن ها را در یک کاراکتر جمع کند. کاهش لگد در برخی از محبوب ترین سلاح های بازی بسیار مفید است مانند اسلحه های تیرانداز یا AK. با توانایی Dasha، ثبات سلاح شما خیلی بهتر می شود.

dasha می تواند بدون ترس از مرگ از هر ارتفاعی به پایین بپرد. به جز زماني كه شما به طور هدفمند برای پریدن به مکان های بلند برسید، dasha اصلاً سلامتی خود را از مکان های معمول پریدن از دست نمی دهد. نقاط زیادی برای استفاده از این مهارت وجود دارد – به عنوان مثال می توانید از بالای پالایشگاه refinery در Kalahari به پایین پرش کنید.

2 – معرفی کاراکتر chrono

کاراکتر chrono

chrono مهارت Time Turner را دارد که یک حباب کوچک با 500 HP  ایجاد می کند که شما و دوستانتان می توانید وارد آن شوید. شما می توانید با سرعت بیشتری حرکت کرده و به اهداف بیرون از حباب شلیک کنید اما دشمن برای رسیدن به شما باید حباب را از بین ببرد. شاید فکر می کنید که این توانایی خیلی قوی است، اما در واقعا اینطور نیست. ضعف Time Turner این است که حباب حرکت نمی کند – دشمنان فقط می توانند عقب نشینی کنند تا زمانی که 10 ثانیه حباب تمام شود. شما می توانید برای خرید جم فري فاير از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم اقدام کنید.

3 – dasha در مقابل chrono: کدام قویتر است؟

به طور کلی، اگر شما از نوع بازیکنان غیر فعال هستید، dasha را انتخاب کنید. با مهارت Partying On شما مجبور نیستید که در مورد زمان فعال کردن این توانایی محاسبه یا تصمیم بگیرید، چون این کار همیشه روشن است. از طرف دیگر، مهارت chrono باید فعال شود و در نقطه ای از میدان جنگ قرار گیرد، که این کار به محاسبات بسیار بیشتری نیاز دارد.

توانایی کاراکتر Dasha برای حمله کردن مناسب تر است. در حالی که Time Turner کاراکتر Chrono بیشتر از نوع دفاعی است. به طور کلی، هر مهارت قدرت خاص خود را دارد. از طرف دیگر ،مهارت Dasha تحرک بی حد و حصر را فراهم می کند و شما می توانید بدون نگرانی در مورد زمین ها، هر طور که می خواهید حرکت کنید.

ژس در نتهايت به اين نتيجه مي رسيم كه هر دوي اين كاراكتر ها داراي مهارت هاي خاص خود هستند. اگر شما يك بازيكن فعال و تهاجهي هستيد كاراكتر dasha را انتخاب و اگر بازيكني دفاعي و غير فعال هستيد كاراكتر chrono را انتخاب كنيد.

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی فری فایر Free Fire علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.