Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مقایسه اسلحه DMR و Bolt-Action بازی پابجی موبایل

مقایسه اسلحه DMR و Bolt-Action بازی پابجی موبایل

مقایسه اسلحه DMR و Bolt-Action بازی پابجی موبایل

همانطور که مطلع هستید در بازی PUBG mobile شما می توانید سلاح های بسیار زیادی را مشاهده کنید که در هر آپدیت سلاح ها و آپشن های جدیدی به بازی اضافه خواهند شد که هر یک از آنها دارای قابلیت های مخصوص به خود می باشند. ما در این مطلب قصد داریم  دو دسته از سلاح های اصلی و پر طرفدار را که برای رقابت های دوربرد مورد استفاده قرار می گیرند، مورد بحث و بررسی قرار دهیم و در این رابطه به صحبت بپردازیم که کدام یک از آن ها میتواند انتخاب بهتی باشد. در ادامه با من همراه باشید.

در ابتدا بهتر است به مطالبی که قرار است در رابطه با آنها صحبت کنیم اشاره کوتاهی داشته باشیم:

  • میزان آسیب و سرعت شلیک گلوله
  • مسافت شلیک گلوله
  • دقت
  • در دسترس بودن

مقایسه اسلحه DMR و Bolt-Action بازی پابجی موبایل

در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا اطلاعات مورد نیازرا در اختیار شما قرار دهیم.

  • میزان آسیب و سرعت شلیک گلوله

به طور کلی در رابطه با آسیب و شدت گلوله باید بگوییم سلاح های کلاس bolt action می توانند میزان آسیب بیشتری نسبت به سلاح های DMR وارد کنند. به عنوان مثال در مقایسه دو اسلحه قدرتمند از این دو دسته باید بگوییم که اسلحه AWM می‌تواند دشمن را حتی با کلاه ایمنی سطح سه تنها با شلیک یک گلوله از میان بردارد وبه نابودی برساند. این در حالی است که شما برای کشتن دشمن با اسلحه MK14 کافیست از تعداد گلوله های بیشتری استفاده کنید. همچنین میتوان گفت اسلحه AWM آسیب پایه بیشتری نسبت به اسلحه MK14 را وارد می کند.

با این حال میتوان گفت سرعت شلیک گلوله سلاح های کلاس DMR بسیار بیشتر است و در نتیجه می ‌تواند تاثیر بیشتری نیز از خود بر جای بگذارند. و آسیب بیشتری وارد کند.

  • مسافت شلیک گلوله

در رابطه با مسافت شلیک گلوله این دو سلاح می توان گفت که سلاح های کلاس DMR  میتوانند از فاصله کمتری نسبت به سلاح هایbolt action بازیکنان دشمن را مورد هدف قرار دهند و بر عکس.بنابراین هنگام استفاده از سلاح bolt action شما می توانید از حد فاصل بیشتری از دشمن آنها را مورد هدف قرار دهید. در نتیجه شما می توانید از این سلاح در رقابت های دوربرد نیز استفاده کنید و مطمئن باشید که نتیجه خوبی نیز خواهید گرفت.

  • دقت

منظوراز دقت در استفاده از این دو سلاح این است که سلاح های کلاس DMR از دقت بیشتری برخوردار هستند. البته این نکته را نیز باید بگوییم که منطور ما از دقت در واقع دقت متوسط است که شما میتوانید با استفاده از پیوست های مختلف دقت این سلاح ها را به بالاترین حد ممکن افزایش دهید. بنابراین میتوان نتیجه گرفت نکته مهم این است که در مقابل مدت زمان بارگیری مجدد سلاح‌ های DMR نیز بیشتر خواهد بود.

به این معنی که شما باید پس از شلیک هر گلوله حدود ۱ الی ۲ ثانیه منتظر باشید تا بتوانید گلوله بعدی را شلیک کنید. به همین دلیل است که اکثر بازیکنان حرفه ای بازی پابجی موبایل از سلاح های این کلاس به عنوان سلاح ثانویه استفاده خواهند کرد. زیرا اگر فاصله ای که بین شلیک هر گلوله وجود دارد را در نظر بگیریم این احتمال وجود دارد که شما هدف خود را از دست بدهید.

در صورت نیاز میتوانید برای خرید یوسی میتوانید به قسمت محصولات آیدی گیم مراجعه کنید.

  • در دسترس بودن

از لحاظ نحوه دسترسی و پیدا کردن این سلاح ها باید بگوییم که شما به راحتی می توانید سلاح های DMR در مپ ها پیدا کنید. در واقع دسترسی ساده ای دارند اما پیدا کردن سلاح های Kar98k و M24 بسیار دشوار می باشد.علاوه براین همان طور که می دانید اسلحه AWM جزو سلاح های نادرو کم پیدا در بازی پابجی موبایل می باشد که شما تنها می توانید آن را در ایردراپ ها پیدا کنید و قاعدتاً می دانید که این اسلحه دارای ۲۰ گلوله می باشد. بنابراین سعی خود را بکار گیرید تا به نحو احسنت از آن استفاده کنید و گلوله هایتان را هدر ندهید.

نکته قابل بحث دیگری که در رابطه با این دو سلاح وجود دارد این است که سلاح های کلاسDMR دارای تنوع بیشتری است و سلاح‌ های بسیار بیشتری نسبت به سلاح های کلاس bolt action دارد، به همین دلیل است که طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده اند.

نتیجه گیری

لازم به ذکر است که ما در این بخش سعی بر این داشتیم اطلاعات کافی و کاملی در اختیارتان قرار دهیم اما در نهایت این شما هستید که بسته به موقعیت و رقابتی که در آن قرار دارید انتخاب میکنید کدام سلاح میتواند انتخاب بهتری باشد.
همراهان عزیز خوشحال می شویم اگر شما هم  تجربیات خود را در رابطه با استفاده از این سلاح ها در رقابت های مختلف را با تیم ما و سایربکاربران علاقه مند به بازی ‌پابجی‌ موبایل به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.