Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مقایسه اسلحه M21 و AS-VAL در حالت بتل رویال سیزن 2 بازی کالاف دیوتی

مقایسه اسلحه M21 و AS-VAL در حالت بتل رویال سیزن 2 بازی کالاف دیوتی

مقایسه اسلحه M21 و AS-VAL در حالت بتل رویال سیزن 2 بازی کالاف دیوتی

همانطور که واقف هستید بازی call of duty Mobile یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین بازی ها در میان سایر رقیب هایش می باشد که در حال حاضر نیز میتوان ادعا کرد سیزن 2 بازی COD Mobile مورد توجه و استقبال کم نظیر علاقه مندان به بازی COD Mobile قرار گرفته است. در این فصل هم مانند هر فصل دیگری، تغییرات قابل توجهی صورت گرفته است که مطمئنا در فصل جدید نیز مورد توجه کاربران قرار خواهد گرفت.

جالب است بدانید که طراحان تصمیم گرفته اند در فصل جدید COD Mobile اسلحه جدیدی به نام AS VAL را در بازی معرفی کنند و نکته قابل توجه این است که از زمان انتشار سیزن 2 بازی کالاف دیوتی موبایل، متوجه شدیم که M21 EBR و AS-VAL محبوبیت بیشتری نسبت به اسلحه های دیگر در نبرد رویال پیدا کرده اند.

مقایسه اسلحه M21 و AS-VAL در حالت بتل رویال سیزن 2 بازی کالاف دیوتی

با توجه به مطالبی که در ابتدای بحث مطرح کردیم، بازی کالاف دیوتی موبایل دارای طیف منحصر به فردی از سلاح ها در بازی است. اما برخی از آنها محبوب تر یا قابل استفاده تر از سایر سلاح ها می باشند. در این مطلب قصد داریم در رابطه با اسلحه های M21 EBR و AS-VAL که در فصل جدید به بازی اضافه شده اند را در حالت Battle Royale ارائه شده است مورد بحث و بررسی قرار دهیم و اطلاعات مورد نیاز را در اختیار شما قرار دهیم.

  • معرفی کامل اسلحه M21

M21 EBR یک اسلحه تیرانداز از نوع نیمه اتوماتیک در بازی کالاف دیوتی موبایل است.

خسارت: 72

دقت: 73

دامنه: 85

نرخ آتش: 35

بازیکنان در حال استفاده از اسلحه برای نابودی دشمن در سلامت کامل و حفظ جان خود تنها به 2 گلوله نیاز دارند. نسبت آتش سایراسلحه های تیرانداز در مقایسه با این اسلحه بیشتر است. در حالیکه میزان خسارت این اسلحه کمتراز سایرین است.

همچنین می توان گفت در نبرد های دور برد استفاده از این سلاح می تواند گزینه مناسبی باشد و شانس شما را برنده شدن افزایش دهد.

  • معرفی کامل اسلحه AS-VAL

باید بگوییم اسلحه AS-VAL یک سلاح بسیار کاربردی تازه اضافه شده در بازی کالاف دیوتی موبایل است.

خسارت: 40

دقت: 46

دامنه: 47

نرخ آتش: 50

سرعت گلوله اسلحه AS VAL در مقایسه با دیگر اسلحه های تهاجمی در بازی بسیار کم است. اما می تواند برای نبرد های دور برد بیش از هر سلاح تهاجمی دیگری مفید باشد. با استفاده از بشکه پاسخ سریع MIP ، لیزر 5 مگاواتی ، Piranha Foregrip ، 30nd Mag ، Lurker Stock به عنوان ضمیمه ، می تواند صدمات زیادی به مخالفان وارد کند.

اکثربازیکنان حرفه ای این اسلحه را جزو بهترین انتخاب ها می دانند حتی برخی از بازیکنان و پخش کننده های حرفه ای نظرات مثبت و جالبی را در مورد اسلحه جدید بیان کرده اند. به بیان بهتر آنها این اسلحه را یک اسلحه دیوانه نام گذاری کرده اند.

ParkTheSlayer هم در راستای تایید بر نظرات کاربران این اسلحه را دیوانه خوانده است. منظور از دیوانه همان فوق العاده است!

خرید cp بازی کالاف دیوتی موبایل

برای خرید cp کالاف دیوتی موبایل و افزایش قدرت، مهارت و سایر آپشن ها در طول بازی می توانید به راحتی به فروشگاه های معتبر آیدی گیم مراجعه کنید و cp مورد نیازتان را خریداری کنید.

نتیجه گیری

همراهان عزیز امیدواریم مطالب مطرح شده از طرف تیم آیدی گیم برایتان کارآمد و مفید واقع شده باشد. درنهایت خوشحال می شویم اگر شما هم اطلاعات و تجربیات خود را در رابطه با استفاده ازهر یک از سلاح های ذکر شده با ما و سایر کاربران علاقه مند به بازی کالاف دیوتی موبایل به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.