Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

مقایسه دو کارکتر Chorno و Steffie در بازی فری فایر

مقایسه دو کاراکتر Chorno و Steffie در بازی فری فایر

مقایسه دو کاراکتر Chorno و Steffie در بازی فری فایر

چالش Factory یکی از محبوب ترین اتاق های چالش در بازی Free Fire است که توسط توسعه دهندگان بازی طراحی شده است.
در این حالت، دو بازیکن بر روی سقف Factory (مکانی روی نقشه برمودا) فرود می آیند تا فقط با مشت یا به وسیله سلاح به رقابت با یکدیگر بپردازند.
بازیکنان بسته به سبک بازی خود می توانند از هر کاراکتر موجود در بازی فری فایر در این چالش استفاده کنند.

مقایسه دو کاراکتر Chorno و Steffie در بازی فری فایر

در این مقاله قصد داریم دو کاراکتر محبوب Chrono و Steffie فری فایر را با هم مقایسه کنیم برای اینکه ببینید کدام یک گزینه بهتری برای Factory Challenge بعد از بروزرسانی هستند، خواندن این مطالب را به شما پیشنهاد میکنیم.

کاراکتر Chrono

 توانایی: Time Turner

 نوع مهارت: Active

کاراکتر Chrono فری فایر یک هاله ای از نیرو در اطراف خود ایجاد می کند که تا میزان 600 آسیب از دشمنان را در سطح پیش فرض خود متوقف و خنثی می کند. بازیکن می تواند در حین حضور در میدان نیرو به سمت حریف شلیک کند. سرعت حرکت بازیکن نیز 5٪ بهبود می یابد. افکت ها به مدت سه ثانیه طول می کشند و مدت زمان کاهش 200 ثانیه دارند. Time Turner در حداکثر سطح خود که سطح 6 است، سرعت حرکت بازیکن را 15٪ افزایش می دهد. جلوه ها دارای خنک کننده 170 ثانیه ای هستند و هشت ثانیه طول می کشد.

همانطور که می دانید در صورت نیاز به خرید جم فری فایر می توانید به فروشگاه های معتبر آیدی گیم مراجعه کنید و سطح بازی خود را تا میزان دلخواه بالا ببرید.

کاراکتر Steffie

Painted Refuge :توانایی
Active :نوع مهارت

کاراکتر Steffie فری فایر توانایی به نام پناهگاه نقاشی دارد. که در سطح پیش فرض خود، او می تواند نقاشی های دیواری ایجاد کند که آسیب انفجار را 15٪ و آسیب گلوله را 5٪ برای 5 ثانیه به حداقل برساند. این رویداد تنها 45 ثانیه طول می کشد و اثرات روی هم نمی مانند.
استیفی می تواند در بالاترین سطح خود ، گرافیتی تولید کند که آسیب انفجاری را 25٪ و آسیب گلوله را 5٪ به مدت 10 ثانیه کاهش می دهد.

نتیجه گیری:

کدام یک از کاراکتر های Chrono و Steffie  توانایی قابل توجهی در بازی فری فایر دارند. در حالی که توانایی active کاراکتر Steffie آسیب انفجار را کاهش می دهد. اما در چالش Factory بی فایده است که فقط اجازه استفاده از سلاح های گرم یا مُشت را می دهد.
از طرف دیگر ، توانایی کارکتر Chorno می تواند به شما کمک کند تا بازیکن با سپر دفاعی محافظت شود و در حین مبارزه 1v1 سرعت حرکت او را افزایش دهد.
در نتیجه بر اساس توانایی ها و عملکرد هایشان، می توان گفت کاراکتر Chrono فری فایر شخصیت بهتری برای استفاده در چالش Factory بازی فری فایر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.