Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

بازی پابجی موبایل

باید ها و نباید های بازی پابجی موبایل pubg mobile

باید ها و نباید های بازی پابجی موبایل pubg mobile

در این پست باید ها و نباید های بازی PUBG Mobile را برای برنده شدن و دیدن پیغام خوشحال کننده ی Chicken Dinner صحبت کرده ایم . پس لطفا تا انتهای این مطلب با آیدی گیم همراه باشید.

باید ها و نباید های بازی پابجی موبایل

 

بازی پابجی موبایل

 

نباید های پابجی موبایل pubg mobile

1-خیلی زود درگیر نشوید.

هنگامی که واقعاً برای جنگ آماده نباشید، برای دشمن هدف آسانی خواهید بود. بنابراین، قبل از درگیری باید سلاح، مهمات، وسایل حفاظتی و لوازم کافی داشته باشید.

2-وسایل نقلیه را در این بازی دست کم نگیرید.

وسایل نقلیه زیادی در این بازی وجود دارد. این وسایل نقلیه نیز بسیار مفید هستند. می توانید از آنها برای حرکت سریعتر برای تعقیب، فرار یا رسیدن به مکانهای مورد نظر استفاده کنید. علاوه بر این، وسایل نقلیه می توانند به عنوان پناهگاه در نبردهای فضاهای آزاد مانند دشت و صحرا ها مورد استفاده قرار گیرند. همچنین می توانید وسیله نقلیه، برخی دشمنان را بکشید و زیر بگیرید.

3-بدون پناه و پوشش درگیر نشوید.

پناهگاه در پابجی موبایل بسیار مهم است. تیر اندازی بدون پناهگاه می تواند یک اشتباه مهلک باشد زیرا شما به محض شلیک و لو دادن موقعیت خود بیش از یک دشمن را به سمت خود جذب خواهید کرد.

شما می توانید برای خرید تمام محصولات بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات وب سایت آیدی گیم مراجعه کرده و آنها را خریداری کنید. اگر شما نیز از طرفداران پابجی موبایل هستید، و برای اکانت خود نیاز به خرید یوسی پابجی دارید میتوانید با مراجعه به بخش محصولات، در سایت آیدی گیم هر مقدار یوسی که میخواهید سفارش دهید تا در کمترین زمان ممکن به اکانت شما اضافه شود.

باید های پابجی موبایل pubg mobile

1-موقعیت دشمنان را با صدای پا یا صدای تیراندازی آنها تعیین کنید و خوب بشناسید.

در بازی پابجی موبایل pubg mobile شما باید حساسیت خود را در بازی بهتر کنید تا بدانید دشمن کجاست و بدانید از چه تاکتیک و استراتژی استفاده کنید تا او را سریع، ایمن و موثر به زمین بیندازید.

2-برای زنده ماندن از نارنجک به درستی استفاده کنید.

فقط برای کور کردن دید دشمنان از دود استفاده کنید و در صورت لغزش هم تیمییتان، او را زنده کنید. در غیر این صورت، می توانید از دود استفاده کنید تا راهی برای حرکت بین پناهگاه ها و غافلگیری دشمنان ایجاد کنید. برای شکستن در خانه و پاکسازی کمپرها از نارنجک ها استفاده کنید.

3-از دودزا یا وسایل نقلیه استفاده کنید.

همانطور که گفته شد، وسیله نقلیه یا دود یا هر دو می توانند به عنوان پناهگاه در درگیری های آزاد مورد استفاده قرار گیرند. اما شما باید پشت لاستیک ها پنهان شوید وگرنه دشمنان هنوز می توانند شما را تشخیص دهند و به شما شلیک کنند.

نکات جدید در PUBG Mobile پس از به روزرسانی

آخرین به روزرسانی، ویژگی های جدید زیادی از جمله پرتاب میله ی دستی را برای بازی به ارمغان آورده است. در اینجا چند نکته برای بازی و پیروزی با این به روزرسانی های جدید آورده شده است.

میله را پرتاب کنید

برای سردرگمی دشمن خود یک سلاح سرد را پرتاب کنید. انداختن میله و کشتن شخص هدف بسیار دشوار است. اما می توانید آن را پرتاب کنید تا دشمن را گیج کرده و او را مجبور به حرکت از گوشه ی دیگری کنید. صدای پرتاب میله از موقعیت شما رونمایی نمی کند اما می تواند دشمن را گیج کند.

از جاهای شلوغ بپرهیزید

اگر هنگام فرود با چتر نجات دشمنان زیادی را در اطراف خود مشاهده کردید، به اطراف نگاه کنید تا یک وسیله نقلیه را پیدا کنید و در نزدیکی آن فرود بیایید. سپس، از آن مکان شلوغ فرار کنید، منطقه دیگری را برای غارت پیدا کنید و قبل از درگیر شدن آماده شوید.

در حالت FPP شلیک با تپانچه راحت تر است

مشاهده می کنید که هنگام تیراندازی با تپانچه در حالت TPP، میدان بزرگی از دید شما مسدود می شود.

در نبردهای نزدیک چهار نفره حریف خود را با یک گالن بنزین سر به نیست کنید.

 

بازی پابجی موبایل

 

در مرحله اول، شما باید یک جعبه گاز را در کوله پشتی خود لوت کنید. سپس، هنگامی که در یک نبرد نزدیک ضربه می خورید و دشمن در تلاش است تا شما را بکشد، سریع قوطی بنزین را از کوله پشتی خود بیرون بکشید تا آن را بین خود و حریفان قرار دهید. وقتی او به سمت بنزین شلیک می کند، منفجر می شود و هردوی شما را می کشد. در حالیکه یاران شما میتوانند شما را  Revive کنند اما ممکن است هم تیمی های حریفتان مرده باشند.

همچنین می توانید گالن بنزین را در دود قرار دهید تا از آن به عنوان دام برای کشتن حریف استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.