Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره سلاح های LMG بازی فری فایر

همه چیز درباره سلاح های LMG بازی فری فایر

همه چیز درباره سلاح های LMG بازی فری فایر

مسلسل های سبک در Free Fire بسیار نادر هستند و اغلب نادیده گرفته می شوند. در اینجا هر آنچه در مورد این سلاح های LMG بازی فری فایر باید بدانید آورده شده است. همانطور که میدانید در بازی فری فایر سلاح های بسیار زیادی وجود دارند که هریک از انها دارای قابلیت ها و توانایی های خاص خود هستند و البته هر بازیکنی با توجه به قابلیت های کاراکتری که  انتخاب کرده و همچنین مپی که در حال اجرای بازی در آن است سلاح خود را انتخاب میکند.

با اینکه اینها مسلسل های سبک نامیده می شوند ، در واقع چه در زندگی واقعی و چه در بازی بسیار سنگین هستند. Gatling سنگین ترین سلاح در بازی است و سرعت حرکت شما را  حدود 30٪ به نسبت حالت عادی کاهش می دهد.

همه چیز درباره سلاح های LMG بازی فری فایر

در حالی که در بازی های ویدیویی معمولاً شخصیت ها از این نوع اسلحه ها استفاده میکنند و در محیط حرکت می کنند ، اما در واقع فوق العاده غیر واقعی است ، زیرا این نوع سلاح و مهمات برای حمل بسیار سنگین هستند. معمولاً M249 ، M60 و Gatling همه روی خودرو سوار می شوند.

این نوع سلاح های LMG بدلیل وزن بالا و سرعت کم بارگیری مجدد معمولا کمتر مورد استفاده قرار می گیرند ولی گاهی اوقات بدلیل خشاب های بزرگشان میتوانند بسیار موثر واقع شوند، البته اگر از انها بعنوان سلاح ثانویه هم استفاده کنیم میتوانند گزینه مناسبی باشند.

در اینجا به بررسی 3 اسلحه LMG موجود در بازی فری فایر میپردازیم و بطور کامل این سلاح ها را مورد نقد و بررسی قرار خواهیم داد.

همه چیز درباره سلاح های LMG بازی فری فایر

 

1 – اسلحه M60

این اسلحه از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و طرفداران بسیار زیادی دارد. در واقع اسلحه M60  اولین تفنگ LMG بازی فری فایر است . دارای آماری شبیه به یک تفنگ AR است ، تنها تفاوت در وزن و اندازه بالای خشاب آن است. سبک ترین اسلحه در این دسته است. این نوع اسلحه مناسب نبرد های کوتاه یا میان برد است و خیلی برای نبرد های بالا برد مناسب نیستند. به طور کلی ، این سلاح مناسبی است و اگر موفق شدید با اتچمنت بیپاد آن را بهتر کنترل کنید قطعاً ارزش استفاده را دارد. ضمن اینکه شما قادر خواهید بود که با خرید جم فری فایر از وب سایت آیدی گیم تجهیزات و سلاح خود را ارتقا دهید.

آسیب: 56

سرعت تیر اندازی: 56

محدوده: 65

سرعت بارگیری مجدد: 58

خشاب: 60

دقت: 43

 

2 – اسلحه M249

دومین تفنگ LMG بازی فری فایر که به بررسی آن میپردازیم M249 است که فقط در airdrop یافت میشود و نسخه ارتقا یافته M60 است. به جز برد و اندازه خشاب ، تمام آمار آن تقریباً یکسان است. M249 دارای 100 گلوله بزرگ در خشاب خود است و با برد 77 معادل یک اسلحه تک تیرانداز است. به طور کلی ، این یک سلاح قدرتمند در دستتان است .پس فقط همین یک دلیل کافی است که شما فقط می توانید M249 را در ایردراپ یافت کنید.

آسیب: 57

سرعت تیر اندازی: 59

محدوده: 77

سرعت بارگیری مجدد: 48

خشاب: 100

دقت: 56

همه چیز درباره سلاح های LMG بازی فری فایر

3 – اسلحه gatling

Gatling یک سلاح بسیار ویژه است که می توان آن را در حالت های مختلف بازی مانند Spray و Pray بدست بیاورید. گاتلینگ بالاترین اندازه خشاب در بازی را دارد . با 1200 گلوله تقریباً می توانید در کل مسابقه بدون اینکه گلوله های تان تمام شود به شلیک بپردازید.

آسیب: 55

سرعت تیر اندازی: 56

محدوده: 84

سرعت بارگیری مجدد: 62

خشاب: 1200

دقت: 79

نتیجه گیری

در رابطه با تمامی مطالبی که در بالا ذکر شد این نکته را مد نظر داشته باشید که شما باید هر سلاحی که انتخاب میکنید، سبک بازی خود را نیز در نظر بگیرید و مهم تر از همه اینکه شما باید بتوانید اسلحه ای را که انتخاب کرده اید را بخوبی کنترل کنید، زیرا همانطور که میدانید کنترل سلاح از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و اگر شما نتوانید بخوبی سلاحی که انتخاب کرده اید را کنترل کنید قطعا باعث میشود که تمامی استراتژی ها و ترفند هایی که مد نظر داشته اید با مشکل مواجه شود و یا حتی شکست بخورید.

اگر شما هم در رابطه با سلاح های LMG در بازی فری فایر اطلاعاتی دارید، میتوانید اطلاعات خود را با ما و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید. امیدارم مطالبی که در بالا ذکر شد مورد توجه شما عزیزان واقع شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.