Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره نارنجک های بازی کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره نارنجک های بازی کالاف دیوتی موبایل

همه چیز درباره نارنجک های بازی کالاف دیوتی موبایل

همانطور که میدانید بازی Call of Duty Mobile یکی از محبوب ترین بازی هایی است که با سیستم تیراندازهای دستگاه های دستی، در حال حاضر توانسته با بازی های مطرحی همچون فری فایر یا پابجی موبایل رقابت کند و مسیری متفاوت را به گیمر های حرفه ای نشان دهد.

همه چیز درباره نارنجک های بازی کالاف دیوتی موبایل

بازی کالاف دیوتی موبایل به جای حالت بتل رویال بر روی حالت matchmaking متمرکز شده است و درست به همین دلیل است که تنوع در بازی کالاف دیوتی موبایل بسیار بیشتر است. همچنین این بازی در مقایسه با دو بازی فری فایر و پابجی موبایل دارای 13 نارنجک مختلف است که هم از لحاظ تعداد هم از لحاظ تنوع  بیشتر می باشد.
با همه این صحبت ها در این مقاله تصمیم داریم در رابطه با راهنمای کامل استفاده از  تمام نارنجک های تاکتیکی و کشنده در بازی کالاف دیوتی را برای شما به نمایش بگذاریم.

Frag Grenade

نارنجک فرگ یک نارنجک پایه است که از همان ابتدا با شعاع 50 و خسارت 70 قفل باز شده است.
برای استفاده از این نارنجک تنها کافیست نحوه حرکت دشمنان و موقعیت آنها را شناسایی کنید و نارنجک را در آن نقطه هدف بگیرید و به سمت دشمن پرتاب کنید.

Sticky Grenade

نارنجک چسبنده قفل شده در سطح 17 ، با شعاع 50 و خسارت خروجی 60 می باشد . نکته جالب توجه این است که همان آسیب و دامنه انفجار نارنجک فرگ را دارد، با این تفاوت که می تواند به سطوح بچسبد.
همین حالت چسبندگی در رقابت ها بهترین عملکرد را برایتان رقم خواهد زد به طوریکه دشمن اصلا متوجه چسبیدن نارنجک به خود نمی شود.

با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از  می توانید سطح بازی خود را ارتقا داده و از نارنجک های جذاب این بازی به بهترین شکل ممکن استفاده کنید

Trip Mine

نارنجک تریپ مین قفل شده در سطح 36 ، با شعاع 40 و خسارت خروجی 65 می باشد، که سلاحی محبوب مشهور به “دام” به منظور طعمه گذاری دشمنان ناآگاه بحساب می آید.
اگر دشمن روی تریپ مین قدم بگذارد،  فورا به هوا پرتاب شده و منفجر می شود.
نکته ای در رابطه با نارنجک مین باید به آن توجه کنید آن است که بهتر است تریپ مین را در مکانهایی قرار دهید که پیش بینی میکنید دشمنان اغلب از آنجا عبور می کنند. واضح است که بایدمین گذاری را  دور از چشم دشمن انجام دهید.

Tomahawk

نارنجک توماهاوک یا Combat Ax در سطح 49 قفل می شود ، با دامنه 35 و خسارت 100 می باشد همچنین می توان پس از استفاده از آن، مجدد آن را بازیابی کرد.

Thermite

باز کردن قفل نارنجک ترمیت نسبتاً ساده است و برای اینکار بازیکنان باید 2 چالش را پشت سر بگذارند.
این یک سلاح بسیار قدرتمند است که به یک سطح می چسبد و یک انفجار آتشین ایجاد می کند.
سلاح AoE در مقایسه با ترمیت با 50 نارنجک معمولی برابری میکند با این تفاوت که میزان آسیب آن 40 است و در طول زمان تنها کمتر از نیمی از آن آسیب می بیند.

Molotov Cocktail

کوکتل مولوتف یکی از نارنجک های قدرتمند کالاف دیوتی است. نقش انکار منطقه آن همانند ترمیت است ، با این تفاوت که مولوتف خسارت بسیار بالاتری دارد و همین باعث خطرناک تر شدن آن می شود.
به طور کلی در مقایسه با ترمیت، 60 خسارت وارد میکند.
کوکتل مولوتف به طور کلی ، از هر دو ترمیت و مولوتف برای جلوگیری از ورود مخالفان به یک فضا استفاده می شود. نکته ای که در رابطه با این نارنجک باید بدانید این است که بهتر است در مناطق کوچک مانند اتاق ها ، راهروها و حتی درهای ورودی استفاده شود.

کلام پایانی

همراهان عزیز در این مقاله سعی داشتیم در رابطه با نحوه استفاده از نارنجک های کالاف دیوتی اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهیم. در نهایت شما می توانید با استفاده از این نارنجکا در شرایط مختلف بازی، استراتژی مختص به خود را در رابطه با این نارنجک ها بدست آورید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.