Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره کوله پشتی در بازی فری فایر Free Fire

همه چیز درباره کوله پشتی در بازی فری فایر Free Fire

همه چیز درباره کوله پشتی در بازی فری فایر

در بازی Fee Fire ، کوله پشتی یا Backpack فری فایر فاکتور بسیار مهمی است که باید در نظر گرفته شود. با توجه به اینکه فضای موجودی شما محدود است شما نمی توانید هر آنچه را که می خواهید بردارید. اگر حواستان به غنیمت هایی که بدست می آورید نباشد، نمی توانید وسایل ضروری را بردارید. بنابراین بهتر است کوله پشتی همراه داشته باشید.

همه چیز درباره کوله پشتی در بازی فری فایر

در این مقاله قصد داریم چند نکته کوچک اما مهم در رابطه با افزایش ظرفیت کوله پشتی را برایتان شرح دهیم.پیشنهاد میکنیم خواندن این مقاله را از دست ندهید.

1. وسایل غیر ضروری به همراه نداشته باشید

یک اشتباه که بسیاری از بازیکنان مرتکب می شوند ، انتخاب بیش از حد موارد غیر ضروری مانند ضمیمه ها و مهمات سلاح هایی است که در اختیار ندارند و می خواهند با خود حمل کنند. در صورت استفاده از Backpac فری فایر سعی کنید تنها موارد ضروری را بردارید برای افزایش ظرفیت کوله پشتی در  فری فایر، مهمات زیادی برای سلاحی که استفاده می کنید انتخاب نکنید. حدود 60 تا 100 مهمات برای بازی کافی است . همچنین می توانید فضایی برای Gloo Wall ، Frag Grenade و Med Kit ایجاد کنید.

2. از شخصیت Paloma استفاده کنید

پالوما به شما امکان می دهد حداکثر 180 مهمات AR را بدون استفاده از فضای کوله پشتی خود ذخیره کنید. این شخصیت می تواند فضای زیادی را برای موجودی کالاهای شما و برای سایر تاسیسات آزاد کند. البته شما باید از سلاح هایی استفاده کنید که از مهمات AR استفاده می کنند تا بتوانید از این مهارت استفاده کنید. پالوما به شما امکان می دهد مهمات tp 180 AR را بدون استفاده از فضای موجودی خود ذخیره کنید. برای خرید جم فری فایر میتوانید از طریق فروشگاه های معتبر آیدی گیم اقدام به خرید نمایید.

3. از حیوان خانگی Night Panther

جالب است بدانید حیوان خانگیNight Panther می تواند ظرفیت کوله پشتی را در سطح حداکثر 45 افزایش دهد و به شما این امکان را می دهد که اقلام بیشتری را ذخیره کنید. برخلاف پالوما ، این فضای موجودی اضافی محدود به مهمات AR نیست.

سخن پایانی

همراهان عزیز خوشحالیم از اینکه تا انتهای مطالب همراه با ما بودید. در این مقاله سعی داشتیم نکات مورد نیاز کوله پشتی را برایتان توضیح دهیم اگر شما هم اطلاعات یا تجربیاتی در رابطه با استفاده از کوله پشتی فری فایر دارید میتوانید با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.