Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره اسلحه UZI در بازی فری فایر

همه چیز درباره اسلحه UZI در بازی فری فایر Free Fire

همه چیز درباره اسلحه UZI در بازی فری فایر

همانطور که میدانید سیستم شخصیتی و پت سیتم بازی Free Fire محبوب ترین و هیجان انگیز ترین بخش موجود در این بازی است که نسبت سایر بازی ها از جایگاه ویژه ای در میان گیمر های حرفه ای برخوردار است.
این کاراکتر ها و حیوانات خانگی‌ معمولا در هر بروز رسانی دستخوش تغییراتی می شوند و یا تعداد جدیدی به آنها اضافه می شود.

همه چیز درباره اسلحه UZI در بازی فری فایر

در بروز رسانی جدید OB28 بازی فری فایر تنها سه سلاح جدید ، یک کاراکتر و یک حیوان خانگی جدید به بازی اضافه شده است.
در میان آنها ، جذاب ترین مورد احتمالاً تپانچه ماشینی جدید UZI است.
در این مقاله ،سعی داریم همه مواردی را که باید در مورد این سلاح جدید بدانید برایتان توضیح دهیم.

درباره UZI

اسلحه UZI در میان تیراندازان در دسته SMG ها قرار میگیرد که با این حال در بازی فری فایر ، UZI اکنون “تپانچه مسلسل” در نظر گرفته می شود که به عبارت بهتر یک سلاح کمری است که شکاف یک سلاح ثانویه را می گیرد. می توان گفت این اسلحه به نوعی به اسلحه MP40 شبیه است.
اسلحه UZI  میزان آسیب و خسارت بالایی وارد میکند و از سرعت شلیک گلوله مناسبی برخوردار است اما در مقابل، برد و دقت کمتری دارد.
همانطور که می دانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه های آیدی گیم می توانید از انواع سلاح های موجود در بازی استفاده کنید و قدرت و مهارت خود را در بازی بالا ببرید.

بررسی عملکرد UZI در بازی

به احتمال زیاد UZI با گزینه ای با دو دست (Akimbo) همراه خواهد بود ، زیرا ظرفیت مهمات آن تنها 17 است و از مهمات تپانچه نیز استفاده می کند. 17 گلوله در هر خشاب با سرعت بالای شلیک در مقایسه با سایر سلاح های کلاس خود ، DPS کافی نیست. در صورت استفاده دوگانه از این سلاح می توان گفت، خسارت وارد شده با SMG قابل مقایسه است.

چگونه از UZI استفاده کنیم؟

با استفاده از UZI که به جای سلاح اصلی ، یک اسلحه جانبی در شکاف تپانچه قرار دارد ، احتمالاً استراتژی بازی از شما می خواهد بازیکنان تک تیرانداز اختصاصی از آن به عنوان وسیله دوم استفاده کنند. به طور کلی ، UZI (یا Akimbo UZI) باید یک مورد پشتیبانی مرگبار برای دسته 2 SR یا هر نوع ترکیب DMR / SR باشد. که در حال حاضر به این علت که یک اسلحه تازه وارد است! گزینه های قابل اطمینان و خدمات جانبی زیادی برای این نوع ترکیب ها در بازی وجود ندارد.

کلام پایانی

همراهان عزیز تیم آیدی گیم شما هم می توانید اطلاعات و تجریبات خود را در رابطه با استفاده از سلاح UZI فری فایر در طول بازی با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.