Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

همه چیز درباره کاراکتر Wukong بازی فری فایر

همه چیز درباره کاراکتر Wukong بازی فری فایر

همه چیز درباره کاراکتر Wukong بازی فری فایر

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد، منحصر به فردترین کاراکتر بازی یعنی کاراکتر Wukong بازی فری فایر ، این مقاله را بررسی کنید!

در بازی  Free Fire  بدون شک یکی از جذاب ترین و بهترین سیستم های شخصیتی در بین تمامی بازی های بتل رویال وجود دارد.که این سیستم شخصیتی قدرتمندانه به نقطه قوت بازی فری فایر نیز تبدیل شده است. در حال حاضر ۳۳ کاراکتر در بازی فری فایر وجود دارند که هر یک از آنها دارای توانایی های منحصر به فرد و خاصی می باشند اما، در بین تمامی این 33 کاراکتر، شخصیت Wukong بدون شک خاص ترین آنها می باشد که در این مقاله ، ما تمام مواردی را که می خواهید در مورد کاراکتر Wukong بازی فری فایر و توانایی های آن بدانید لیست می کنیم.

در ادامه با من همراه باشید که به بررسی اجمالی تا تمام توانایی ها و ترفند های این کاراکتر جذاب بازی فری فایر میپردازیم.

1 – بررسی اجمالی کاراکتر ووکونگ

این شخصیت از سال 2019 در بازی فری فایر در دسترس قرار گرفت. در حال حاضر شما می توانید این کاراکتر را با قیمت 499 جم و یا 25000 طلا خریداری کنید. این کاراکتر بر اساس یک رمان معروف چینی بنام “سفر به غرب” ساخته شده است که بر اساس این رمان معروف یک استاد چینی به همراه ۳ کارآموز خود که یکی از آنها کاراکتر Wukong می باشد به کشور هندوستان سفر می کند.

اما، در بازی فری فایر این شخصیت در واقع ربوده شده و بر روی او یکسری آزمایش های ژنتیکی انجام شده است. و هم اکنون در یک آزمایشگاه او را زندانی کردند و در حال انجام آزمایشات هوش مصنوعی بر روی وی هستند، اما این شخصیت موفق به فرار شده است بنابراین شما می‌توانید از آن استفاده کنید. البته شما میتوانید با خرید جم فری فایر از سایت آیدی گیم خیلی سریع این شخصیت را خریداری کنید و از ویژگی های جذاب آن استفاده کنید.

همه چیز درباره کاراکتر Wukong بازی فری فایر

2 – داستان ووکونگ

کاراکتر Wukong در واقع موجودی عرفانی نیست. او یك میمون واقعی است كه توسط سازمان FF ربوده و آزمایش شده است. هنگامی که وی در آزمایشگاه زندانی شد ، دانشمندان یک هوش مصنوعی در مغز او کاشته اند و به ووکونگ هوش انسانی می بخشد.

با این حال ، این یک اشتباه بود. وقتی نیکیتا و موکو فری فایر را برای دسترسی به سیستم داده های FF هک کردند ، ووکونگ از این فرصت استفاده کرد و فرار کرد.

3 – توانایی های کاراکتر ووکونگ

این شخصیت نیز همچون سایر کاراکتر ها در بازی فری فایر دارایی توانایی های خاصی می باشد که در ادامه در رابطه آنها صحبت خواهیم کرد.

شاید مهم ترین توانایی این شخصیت خاص، توانایی استتار آن باشد که به این شکل است است که میتواند به شکل یک بوته گیاه در بیاید و از دید بقیه دشمنان در امان بماند.

به عبارت دیگر با این وِیژگی می‌تواند به خوبی خود را استتار کند البته، باید این را هم در نظر گرفت که این ویژگی محدود است و فقط 14 ثانیه میتوانید در حالت استتار باقی بمانید و بعد ار آن به حالت عادی بر میگردید و همچنین در این مدت زمان 14 ثانیه ای شما حق استفاده از هیچ سلاحی را ندارید.

4- نکات و ترفند هایی در مورد استفاده از حالت استتار

فرار از شرایط نا پایدار

هنگام حمله دشمنان ، می توانید به یک بوته تبدیل شوید و برای دور شدن به نزدیکترین جای امن بروید. دشمنان نمی توانند به شما آسیب برسانند و یا شما را هدف قرار دهند. اگر جای امنی در دسترس نیست ، با استفاده از Gloo Wall Grenade یک دیواره دفاعی ایجاد کنید. شما می توانید در طول مدت این مهارت بهبود یافته و بلافاصله به مبارزه ادامه دهید.

همه چیز درباره کاراکتر ووکونگ بازی فری فایر

دزدکی حمله کردن

می توانید به بوته ای تبدیل شوید و دشمنان خود را مخفیانه بکشید و یا جایی در همان نزدیکی منتظر بمانید و در کمین آن ها بمانید.

تبدیل شدن به بوته نیز ایمن ترین راه برای عبور از رودخانه هایی است که معمولاً مملو از کمین کنندگان است.

امیدواریم متن مقاله  همه چیز درباره کاراکتر Wukong بازی فری فایر، توانسته باشد در استفاده درست تر از توانایی های این کاراکتر جذاب به شما کمک کند. شما میتوانید نظرات و پیشنهادات خود را درباره شخصیت های بازی فری فایر در قسمت نظرات، زیر همین پست با دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.