Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی بهترین مود های بازی فری فایر free fire

معرفی بهترین مود های بازی فری فایر free fire

معرفی بهترین مود های بازی فری فایر free fire

در بازی Free Fire شما می توانید رویدادهای متفاوتی را مشاهده کنید که جزئی از این رویدادها حالت های مختلف و یا مود های مختلفی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند، با من همراه باشید تا در ادامه در رابطه با بهترین مود ها در بازی فری فایر صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

معرفی بهترین مود های بازی فری فایر free fire

لازم به ذکر است که در این مطلب تنها مود های خاص و ویژه ذکر خواهد شد.

  • مود Gun King

معرفی بهترین مود های بازی فری فایر free fire

در این مود بازیکنان باید از سلاح های مختلفی استفاده کنند و باید مرتب سلاح ‌های خود را تغییر دهند شما میتوانید از ۱۴ سلاحی که در اختیار شما قرار می گیرد و آخرین سلاح چاقو می باشد استفاده کنید، در واقع وجودی نمود بدین خاطر است که بازیکنان بتوانند از سلاح هایی که تا به حال تجربه استفاده از آنها را نداشته اند استفاده کنند و با آن سلاح ها آشنا شوند.

  • مود Bomb Squadبهترین مود های بازی فری فایر free fire

در این مود بازیکنان باید به‌عنوان دو تیم ۵ نفره با یکدیگر به رقابت بپردازند و شما باید بتوانید از بمب ها برای نابودی تیم مقابل استفاده کنید و تیم مقابل باید تلاش کند که جلوی منفجر شدن بمبی که توسط شما مورد استفاده قرار می گیرد را بگیرد، این حالت برای بازیکنانی مناسب است که قصد دارند سلاح ها و شخصیت های مختلف در بازی فری فایر را بشناسند و تجربه اجرای بازی با آنها را داشته باشند.

  • مود Explosive Jumpمود بازی فری فایر

در این حالت بازیکنان می توانند از یک Grenade Launcher و یا یک جفت کفش جامپینگ استفاده کنند، این مود برای بازیکنان طراحی شده که قصد دارند به عنوان یک بازیکن حرفه ‌ای از نارنجک ها استفاده کنند و بتوانند نحوه استفاده درست از آن را یاد بگیرند.

همچنین برای بازیکنانی که قصد دارند از کفش های جامپینگ استفاده کنند نیز گزینه مناسبی می باشد لازم به ذکر است که چالش‌ های بسیار زیاد و سرگرم کننده در این موجود در انتظار بازیکنان است.

  • مود Cold Steelمود های بازی فری فایر free fire

در این مود ۲۰ بازیکن در یک منطقه کوچک باید با یکدیگر به رقابت بپردازند هر یک از بازیکنان این قابلیت را دارند که از چاقو استفاده کنند در واقع شما باید به صورت ایستاده چاقو را به سمت سایر بازیکنان پرتاب کنید و آخرین نفر که بتوانند زنده بمانند برنده این موجود خواهد بود و جوایز ویژه به او تعلق خواهد گرفت. اگر قصد دارید که سطح بازی خود را ارتقا دهید به شما توصیه میکنم که برای خرید جم فری فایر به فروشگاه آیدی گیم مراجعه کنید.

  • مود Rampageمود بازی فری فایر

یکی از بهترین مود ها در بازی فری فایر این مود می باشد که بازیکنان در دو تیم چهار نفره با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت.

در این مود بازیکنان باید بتوانند 3 مکان مختلف را بر روی مپ پیدا کنند، پس از طی کردن یک مدت زمان مشخص مکان ها بر روی مپ به نمایش در می آیند و بازیکنان برای تصرف آن منطقه باید با یکدیگر به رقابت بپردازند هر تیمی که بتواند اول شود جوایز و پاداش های ویژه به او تعلق خواهد گرفت.

نتیجه گیری

اگر جزو بازیکنان تازه وارد بازی فری فایر هستید به شما توصیه میکنم که در مود هایی که میتوانید از سلاح ها و کارهاکتر های مختلف استفاده کنید، حتما شرکت کنید زیرا، با شرکت در این مود ها براحتی میتوانید سطح بازی خود را ارتقا دهید. شما در رابطه با مود هایی که در بالا در رابطه با آنها صحبت شده اطلاعات و یا تجربه اجرای بازی در آنها را داشته اید؟

خوشحال می شوم که تجربیات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.