Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

استراتژی های استفاده از تاور اسنایپر بازی فری فایر

استراتژی های استفاده از تاور اسنایپر بازی فری فایر

بازی Free Fire دارای تعداد زیادی برج است که مکان های مناسبی برای تیراندازان هستند. در اینجا بهترین نکات و استراتژی های لازم برای استفاده از تاور اسنایپر بازی فری فایر برای تیراندازان را که باید بدانیم ذکر میکنیم.

نکات و ترفند هایی برای تاور اسنایپر بازی فری فایر

برج های بلند در Free Fire مکان های عالی برای تیراندازان در این بازی هستند. این برج ها یک امتیاز بزرگ در بازی محسوب می شوند چرا که به دلیل ارتفاع زیادشان میتوانید به سطح بزرگی از نقشه بازی احاطه داشته باشید و دشمنان را زودتر شناسایی کنید و آن ها را بکشید و از طرفی هم با دیواره هایی که دارند میتوانند از شما در برابر دشمنان دفاع کنند. همچنین با ترفند های زیر میتوانید استفاده بهتری از این برج ها هم داشته باشید. اگر شما هم از علاقه مندان به تک تیراندازی در بازی هستید مطالب زیر میتواند سطح بازی شما را تا حد زیادی ارتقا دهد. پس در ادامه با ما همراه باشید.

استراتژی های tower sniper بازی فری فایر

استفاده از airdrop summon grenade

شما با قابلیت airdrop summon grenade میتوانید راه پله برج را مسدود کنید و از نزدیک شدن دشمنان برای کشتن شما جلوگیری کند. با این کار راه رسیدن دشمنان به شما سخت تر میشود و شما فرصت بیشتری برای کشتن دشمنان خواهید داشت.

استفاده از مین روی پله های برج

شما می توانید یک مین بر روی پله ورودی برج قرار دهید تا دشمنان هنگام بالا آمدن از آن کشته شوند. برای کشتن دشمنان می توانید از یک سری عوامل فریبنده مثل قرار دادن جعبه کمک های اولیه در کنار مین ها استفاده کنید تا دشمنان با رغبت بیشتری به سمت مین ها بیایند.

طریقه ایستادن در برج ها

این نکته بسیار حائز اهمیت است که هنگام ماندن در برج چگونه قرار می گیرید. اگر سلاح شما زیاد به دیواره های برج نزدیک شود موقعیت شما در برج لو میرود و دشمنان خیلی راحت میتوانند بفهمند در کدام قسمت از برج قرار دارید و شما را مورد هدف قرار دهند.

بررسی دقیق برج ها

از دیگر نکات مهم تاور اسنایپر بازی فری فایر این است که در ابتدا خیلی دقیق برج ها را بررسی کنید چرا که چندین سوراخ بر روی دیواره ها وجود دارد که شما میتوانید از هیمن سوراخ ها جهت شلیک استفاده کنید تا دشمنان دی کمتری به شما داشته باشند و نتوانند آسیب زیادی به شما بزنند. شما میتوانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ایدی گیم خیلی سریع تر خود را به یک بازیکن حرفه ای تبدیل کنید.

استراتژی های tower sniper بازی فری فایر

چک کردن برج ها قبل از ورود

قبل از این که شما به برج برسید ممکن است دشمنان زودتر از شما به آن ها رسیده باشند. پس برای بررسی برج ها بهتر است قبل از ورود از نارنجک استفاده کنید یا جایی در اطراف برج مخفی شوید تا بتوانید دقیق بررسی کنید. می توانید به برخی از قسمت های بدن او مانند پاها و بازوها که از دیواره ها آشکار می شوند شلیک کنید. حتی بهتر است از نارنجک برای کمین کنندگان دیگر در اطراف برج استفاده کنید.

ترفند مناسب هنگام لو رفتن شما در برج بازی فری فایر

وقتی که دشمن متوجه حضور شما در برج شد به هیچ  وجه از جای خود بلند نشوید. برای جلوگیری از اصابت گلوله می توانید بنشینید و منطقی ترین و ایمن ترین کار استفاده از نارنجک است.

نتیجه گیری :

همان گونه که در بالا گفته شد در تاور اسنایپر بازی فری فایر بهتر است نارنجک های بیشتری جمع آوری کنیم تا قبل از ورود به برج جهت بررسی منطقه و برج و ایمن کردن از آن ها استفاده کنید و عجله زیادی برای بالا رفتن از برج نکنید چون ممکن است بدون توجه به زمین و مین ها این کار را کنید و همین امر باعث میشود که نتیجه بازی برعکس شود و شما شکست بخورید.

بنابراین اگر میخواهید بهترین استفاده از تاور اسنایپر بازی فری فایر ببرید به شما توصیه میکنم که به خوبی اطراف برج و همچنین پله های ورودی برج را بررسی کنید زیرا، ممکن است سایر بازیکنان نیز همانند شما از این ترفندها اطلاع داشته باشند.

اگر شما هم ترفند های دیگری از این برج ها را میدانید که در بالا ذکر نشده است خوشحال میشویم با ما و دیگر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.