Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی مکان های مخفی مپ کالاهاری بازی فری فایر

معرفی مکان های مخفی مپ کالاهاری بازی فری فایر free fire

معرفی مکان های مخفی مپ کالاهاری بازی فری فایر

در بازی Free Fire شما میتوانید از لپ های بسیار زیادی که در اختیار دارید برای رقابت های خود استفاده کنید. یکی از مپ هایی که در بازی فری فایر در اختیار شما بازیکنان قرار می گیرد مپ کالاهاری می باشد اما، به دلیل اینکه جزو مپ هایی است که جدیداً به بازی فری فایر اضافه شده به همین دلیل طرفداران بسیار زیادی ندارد.

من در این مطلب تصمیم گرفتم که در رابطه با این مپ و همچنین بهترین مکان های مپ کالاهاری در بازی فری فایر صحبت کنم و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار دهم.

معرفی مکان های مخفی مپ کالاهاری بازی فری فایر

در ادامه شما می توانید با بهترین مکان های مخفی در مپ کالاهاری بازی فری فایر آشنایی پیدا کنید. بیشتر مکان هایی که در ادامه به شما معرفی خواهند شد معمولاً در ارتفاعات قرار دارند و شانس شما را برای پیروزی افزایش خواهند یافت زیرا، همان طور که می دانید هر چه دفاع محل قرارگیری شما نسبت به سایر بازیکنان بلند تر باشد در نتیجه شانس شما برای پیروزی نیز افزایش خواهد یافت.

  • طبقه دوم council hall

این منطقه در قسمت شمال شرقی مپ کالاهاری واقع شده است و به دلیل اینکه شما میتوانید غنائم بسیار زیادی در این مکان به دست آورید از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است، اگر شما بتوانید خود را به طبقه دوم برسانید شانس شما برای پیروز شدن در این منطقه افزایش خواهد یافت زیرا، پله ‌هایی که منتهی به طبقه دوم خواهند شد از بین رفته اند.

معرفی مکان های مخفی مپ کالاهاری بازی فری فایر

پس از اینکه توانستید خود را به طبقه دوم برسانید باید تلاش کنید که خود را به پشت بام این ساختمان برسانید. پشت بام این ساختمان یکی از مکان های بسیار عالی برای کمین کردن و غافلگیر کردن سایر بازیکنان دشمن می ‌باشد. اگر قصد دارید که به این مکان بروید به شما توصیه می کنم که پس از رسیدن به پشت بام دراز بکشید زیرا، در این حالت سایر بازیکنان می توانند متوجه حضور شما شوند.

  • اسکلت غول پیکر

یکی از عجیب ترین مناطق بر روی مپ کالاهاری این منطقه می باشد که، شما با یک اسکلت غول پیکر این اسکلت در کنار یک طبقه قرار دارد و این تپه باعث شده که این اسکلت قابل مشاهده نباشد به همین دلیل افراد بسیار کمی به این منطقه خواهند رفت.

مپ کالاهاری بازی فری فایر

شما باید بتوانید خود را به بالای این تپه برسانید و سپس سعی کنید بر روی این اسکلت بروید اگر بتوانید خود را به این اسکلت برسانید، زاویه دید فوق العاده پیدا خواهید کرد که، می توانید تمامی بازیکنان را به راحتی از بین ببرید اما، این نکته را فراموش نکنید که کوچکترین اشتباهی که باعث شود شما از روی این اسکلت به زمین بیفتید باعث مرگ شما خواهد شد.

  • زیردریایی

این مکان یکی از منحصر به فرد ترین مناطق در مپ کالاهاری می باشد زیرا، کمتر کسی پیش می آید که یک زیر دریایی را در یک کویر مشاهده کند البته، این نکته را فراموش نکنید که در این منطقه قبلاً آب بسیار زیادی جریان داشته است اما اکنون دیگر خبری از آن نیست. این منطقه در ضلع جنوبی مپ کالاهاری واقع شده است و از آنجایی که شما به راحتی می توانید غنائم بسیار زیادی را به دست آورید طرفداران بسیار زیادی دارد.

مپ کالاهاری بازی فری فایر

توجه داشته باشید که بازیکنان بسیار زیادی در این منطقه به رقابت با یکدیگر خواهند پرداخت بنابراین شما باید حسابی مراقب اطراف خود باشید. زمانی که توانست خود را به بلندترین نقطه در این منطقه برسانید تنها کاری که باید بکنید این است که مراقب سایر بازیکنان دشمن باشید زیرا، بسیاری از بازیکنان در تلاشند که در این منطقه پیروز شوند. شما میتوانید با خرید جم فری فایر از فروشگاه ایدی گیم سطح بازی خود را تا حد قابل توجهی ارتقا دهید.

  • صخره های اطراف پالایشگاه ( Refinery )

اگر از قسمت بالایی سکو به سمت پایین بیایید و یا به سمت ارتفاعات صخره ها بروید هنگامی که در پایین هستید به شما توصیه می کنم که در بین ستون ها پنهان شوید تا سایر بازیکنان نتوانند شما را مورد هدف قرار دهند.

معرفی مکان های مخفی مپ کالاهاری بازی فری فایر

در قسمت پالایشگاه قصد مبارزه با سایر بازیکنان را داشتید به شما توصیه می‌ کنم که در مرکز آن قرار بگیرید زیرا، در مرکز پالایشگاه به راحتی می‌توانید مخفی شوید و برای بیشتر بازیکنان منطقه بسیار امن می باشد.

  • درختان نخل

این مکان، منطقه‌ای بسیار فوق ‌العاده برای بازیکنان است زیرا، دارای پوشش های بسیار زیادی است. زمانی که شما در این منطقه قرار بگیرید سایر بازیکنان به راحتی نمی توانند متوجه حضور شما شوند البته، تا وقتی که فاصله بسیار زیادی با شما دارند اگر کمی به آن منطقه نزدیک شوند به راحتی شما قابل رویت خواهید بود بنابراین خیلی نمی توانید در این منطقه مخفی شوید.

معرفی مکان های مخفی مپ کالاهاری بازی فری فایر

اگر شما نیز در رابطه با مکان های مخفی در بازی فری فایر به ویژه در مپ کالاهاری اطلاعات خاصی دارید، خوشحال می شوم که اطلاعات خود را با من و سایر بازیکنان بازی فری فایر در سراسر جهان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.