Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

سلاح های melee در بازی فری فایر

معرفی و بررسی بهترین سلاح های melee در بازی فری فایر

معرفی و بررسی بهترین سلاح های melee در بازی فری فایر

سلاح های melee در بازی Free Fire معمولاً کرک بی فایده محسوب می شوند. با این وجود، هر جا اراده وجود داشته باشد، راهی نیز وجود دارد. این مقاله را بخوانید تا درباره آن ها بیشتر بدانید.

مبارزات تن به تن با استفاده از سلاح های melee چیزی نیست که کسی در بازی فری فایر بخواهد انجام دهد، به دلیل ماهیت بازی شوتر بودن، اسلحه هر بار شمشیر می زند.

معرفی و بررسی بهترین سلاح های melee در بازی فری فایر

با این حال، دانستن چگونگی استفاده از این سلاح های نظامی غافل از لطف نیست. بیرون کشیدن چیزی مانند کاتانا و از بین بردن آن در هنگام برخورد ناگهانی با دشمنان می تواند بسیار مؤثرتر از آنچه انتظار داشتید باشد.

در این مقاله کوتاه، ما تمام اسلحه های melee را که در بازی مورد استفاده قرار می گیرد را لیست کرده و به آن ها امتیاز می دهیم تا از بهترین سلاح های melee در بازی فری فایر شویم. همچنین راهنمای چگونگی استفاده موثر از آن ها نیز در این مقاله آورده شده است.

این دانش می تواند در حالت های بازی مانند Cold Steel نیز مفید واقع شود. در آن حالت، یک چاقوی melee به همه داده می شود.

لیست اسلحه های  meleeدر بازی فری فایر

1- کاتانا (katana)

سلاح مورد علاقه سامورایی ها کاتانا است که احتمالاً شیک ترین نوع اسلحه در بین این دسته است که بیشترین قابلیت استفاده را دارد.

محدوده – 5

دقت – 10

سرعت حرکت – 88

خسارت – 66

دمیج – 32

 

سلاح های melee در بازی فری فایر

 

شما می توانید برای خرید جم فری فایر به فروشگاه اینترنتی آیدی گیم مراجعه کنید.

2- ماچیت  (machete)

اگرچه این اسلحه کوتاه تر از کاتانا به نظر می رسد، اما دامنه موثر این اسلحه با کاتانا تقریباً یکسان است.

محدوده – 5

دقت – 10

سرعت حرکت – 88

خسارت – 66

دمیج – 32

 

سلاح های melee در بازی فری فایر

 

3- چوب بیسبال (bat)

سلاح دیگری که با کمی قابلیت دسترسی بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد اسلحه چوب بیسبال است. چوب بیسبال در منحرف کردن گلوله ها توسط هیت باکس کوچکتر با مشکل روبرو می شود. همچنین این اسلحه آسیب کمتری نیز دارد.

محدوده – 5

دقت – 10

سرعت حرکت – 88

خسارت – 36

دمیج – 33

 

سلاح های melee در بازی فری فایر

 

4- ماهی تابه

سلاح غول پیکر با بزرگترین اندازه در بین این دسته از اسلحه ها ماهی تابه است. این بدان معناست که مسدود کردن گلوله ها با استفاده از ماهی تابه آسان تر است. این باعث می شود تا اندکی آسیب رسیدن با ماهی تابه جبران شود.

محدوده – 5

دقت – 10

سرعت حرکت – 88

خسارت – 62

دمیج – 35

 

سلاح های melee در بازی فری فایر

 

نحوه استفاده از اسلحه های melee

Speed ​​Movement سرعت حرکتی است که شخصیت شما هنگام نگه داشتن سلاح به حرکت در می آورد. این آمار در مورد تمام سلاح های melee بسیار زیاد است. هنگام حرکت به اطراف، ممکن است ایده خوبی باشد که یک سلاح melee داشته باشید تا بتوانید سریعتر بدوید و چیزی برای دفاع از خود داشته باشید.

سلاح های melee می توانند گلوله ها را مسدود کنند. ماهی تابه در این حالت بهترین است، در حالی که چوب بیسبال بدترین است. شما می توانید به طور مداوم سلاح خود را به سمت دشمن خود بچرخانید تا احتمال مسدود کردن گلوله را افزایش دهید. این امر باعث می شود که سلاح های شبه نظامی تا حدی یک عامل غافلگیر کننده در یک جنگ بسیار نزدیک باشد.

برای خسارت شدید می توانید از اسلحه های  meleeاستفاده کنید. در مبارزات حالت بازی که همه در آن اسلحه های melee به دست دارند، توانایی شلیک گلوله کلید شما برای برنده شدن در مسابقه خواهد بود. با این حال اکثر مردم این را نمی دانند. ماهی تابه بیشترین پاداش آسیب دیدگی headshot را دارد، مثل بازی پابجی موبایل.

مشت ها را می توان یک سلاح melee نیز دانست، با این وجود کمترین میزان آسیب را در بازی وارد می کند و دسترسی صفر دارد. باید دقیقاً کنار هدف بایستید تا بتوانید آن ها را با مشت بزنید. بعلاوه، شما نمی توانید گلوله ها را با آن مسدود کنید.

  • اسلحه های melee فری فایر

با این حال، با استفاده از مهارت Kla می توان آسیب مشت ها را افزایش داد، که این امر باعث می شود تا حدی از خود محافظت کنید و زنده بمانید، زیرا با حداکثر سرعت حرکت می کنید.

اگر بخواهید آن ها را با اسلحه پایین بیاورید، پنهان کاری در پشت هدف شما ایده خوبی خواهد بود. با این حال، اگر این امکان وجود دارد، شاید به جای آن شخص را برای یک کشتن پاک شلیک کنید.

سلاح های Melee کاربردهای بسیار محدودی دربازی فری فایر دارند و حتی در محله های نزدیك، نگه داشتن اسلحه باز هم بهتر است. با این حال، اگر می خواهید مهارت خود را به نمایش بگذارید یا چند فیلم برای YouTube بسازید، کشتن دشمنان با استفاده از چاقو فکر خوبی است.

اهداف را در مکان هایی با دید کم مانند پشت گوشه ساختمان ها دنبال کنید تا بتوانید دشمن را در محدوده خود قرار دهید.

بهترین سلاح Melee در بازی فری فایر

بهترین اسلحه  Meleeدر بازی فری فایر احتمالاً کاتانا است که هم از نظر آماری و هم از نظر ظاهری این سلاح تقریباً در همه مجموعه هایی که وجود دارد متناسب است، مخصوصاً مواردی که دارای موضوع ژاپنی هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.