Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکترهای بازی فری فایر

معرفی کاراکترهای بازی فری فایر free fire

معرفی کاراکترهای بازی فری فایر

شخصیت های بازی Garena Free Fire ماهیت فقط لوازم آرایشی و بهداشتی ندارند، زیرا هر یک از آن ها دارای توانایی خاص بقا هستند که می تواند رویکرد شما را در جنگ کاملا تغییر دهد. این موارد از بهبود توانایی شما در پشتیبانی از هم تیمی ها، پنهان کردن موقت شما در مینی نقشه، افزایش دقت و بارگیری بیشتر است.

سیستم شخصیت به بخشی جدایی ناپذیر از بازی فری فایر تبدیل شده است. این شخصیت ها فقط برای اهداف زیبایی در بازی نیستند بلکه بر گیم پلی بازی نیز تأثیر بسزایی دارند. هر شخصیت، به جز موارد پیش فرض “Primis” و “Nulla”، توانایی خاصی دارد که می تواند به بازیکنان در میدان جنگ مجازی کمک کند.

معرفی کاراکترهای بازی فری فایر

بازی فری فایر طیف گسترده ای از شخصیت ها را در اختیار بازیکنان خود قرار می دهد که می توانند از بین آن ها انتخاب کنند. این شخصیت ها را می توان از فروشگاه بازی الماس خریداری کرد.

بازی فری فایر یک بازی قابل توجه نبرد رویال است که در سیستم عامل موبایل موجود است. این بازی به دلیل توانایی اجرا در دستگاه های سطح پایین به محبوبیت گسترده ای رسیده است.

برخی از گیمرهای موبایل وقتی فهمیدند که بازی فری فایر از دستگاه هایی پشتیبانی می کند که نسبتاً RAM کمتری دارند، آهی راحت گرفتند. این بازی از 500 میلیون بارگیری در فروشگاه Google Play پیشی گرفته است.

بازی فری فایر دارای انبوهی از اسکین های منحصر به فرد، مواد آرایشی و اسلحه است. این بازی همچنین دارای طیف گسترده ای از شخصیت ها است که بازیکنان می توانند از بین آن ها انتخاب کنند.

همه کاراکترها در بازی فری فایر

A124

 

A124 یک کاراکتر زن 18 ساله که بخشی از بدن او شبیه یه یک رابت است. او یک متخصص بهبود است، اما کمی خودخواه است، فقط با توانایی خاص خود قادر به بهبودی خود است.

توانایی خاص

Thrill of Battle: تبدیل 25 EP به HP (زمان ریلود شدن: 90 ثانیه)

کاراکتر Adam

 

Adam شخصیت اصلی مرد در Battlegrounds بازی فری فایر است. او اولین شخصیت مرد در ابتدای بازی برای بازیکنان است. Adam مهارت و لباس خاصی ندارد. با این حال، بازیکنان می توانند لباس و رنگ پوست آدام را تغییر دهند.

کاراکتر Alok

این کاراکتر یکی از ۱۰ کاراکتر برتر بازی فری فایر است. واضح ترین انتخاب برای کاراکتر از لحاظ قدرت و توانایی کاراکتر شماره یک و برتر بازی Alok است. مهارت Alok پس از این همه مدت حتی پس از انتشار بسیاری از شخصیت های جدید نیز همچنان بهترین مهارت در بین تمامی کاراکتر ها است.

 

هیچ مهارت دیگری وجود ندارد که بتوان آن را با Drop The Beat مقایسه کرد. این توانایی، HP و Speed را همزمان به شما می دهد.

DJ Alok توانایی فعالی به نام “Drop the Beat” را دارد که می تواند یک هاله 5 متری ایجاد کند که سرعت حرکت متحد را 10٪ افزایش می دهد و  5HP/s را برای پنج ثانیه بازیابی می کند.

توانایی او به بهترین وجه برای بازیکنان پرخاشگر در حالت رتبه بندی شده مناسب است و می توان با استفاده از کارت های افزایش سطح شخصیت، تا سطح شش افزایش داد. حداکثر سطح توانایی افزایش سرعت حرکت متحد را به میزان 15٪ فراهم می کند و HP را برای 5 ثانیه 5HP / s بازیابی می کند.

کاراکتر Alvaro

 

Alvaro عاشق یک انفجار خوب است. به حدی که وی برای نیروهای مسلح 14 ساله جذب شد.

توانایی خاص

Art of Demolition: افزایش خسارت سلاح های انفجاری 6٪ و دامنه خسارت 7٪.

کاراکتر Andrew

 

اندرو یک پلیس سابق باتجربه است. Armor Specialist توانایی منحصر به فرد این شخصیت است که باعث می شود مقاومت زرهی او 2٪ بالاتر از شخصیت های پیش فرض باشد. وقتی این شخصیت را به سطح حداکثر ارتقا دهید 10٪ افزایش می یابد.

این توانایی خاص به اندرو اجازه می دهد تا به عنوان یک نفتکش بازی کند و شانس زنده ماندن در جنگ را افزایش دهد. این شخصیت برای شما هیچ سکه و الماس هزینه ندارد.

کاراکتر Antonio

 

در خط داستانی، آنتونیو یک گانگستر است که در گذشته با پالوما رابطه نزدیک داشت. شخصیت آنتونیو در اول آگوست متولد شد و در 12 مه 2018 آغاز شد. او برای فرار از هفت سال زندان انفرادی به این ماجراجویی می پیوندد. قیمت این شخصیت 499 الماس و 8000 سکه است.

کاراکتر Caroline

 

Caroline دختر یک رئیس بزرگ مافیایی است. این دختر هفده ساله در شانزدهم اکتبر 2018 به گروه شخصیت های بازی فری فایر پیوست. توانایی او چابکی است. برای باز کردن قفل این شخصیت، بازیکنان 499 الماس و 8000 سکه پرداخت می کنند.

کاراکتر Eve

 

همراه با Adam، کاراکتر Eva همچنین یک شخصیت پیش فرض است که برای افراد مبتدی باز نشده است.

شبیه Adam ، کاراکتر Eva توانایی منحصر به فرد و لباس منحصر به فرد خود را ندارد. بنابراین، شما می توانید رنگ پوست و لباس های او را در تنظیمات خود تغییر دهید. در زیر می توانید برخی از تصاویر شخصیت های بازی فری فایر را بررسی کنید.

کاراکتر Ford

 

به عنوان یک سرباز نیروی دریایی، فورد توانایی منحصر به فرد Iron Will را دارد که باعث می شود در هنگام ایستادن در خارج از منطقه امن 4٪ خسارت کمتری دریافت کند. با کاهش آسیب، احتمال زنده ماندن شما افزایش می یابد. بنابراین، فورد یکی از شخصیت های فعال در بازی فری فایر است.

کاراکتر Hayato

 

Hayato یک بوشیدو است که در 21 مارس متولد شده و در 20 مارس 2019 راه اندازی شده است. توانایی منحصر به فرد او نیز بوشیدو است. برای باز کردن قفل این شخصیت، بازیکنان باید 499 Diamonds پرداخت کنند.

کاراکتر Joseph

 

Joseph زندگی بسیار کاملی داشته است. او یک فیزیکدان، بنیانگذار یک شرکت فناوری است و در آکادمی نظامی تحصیل کرده است.

توانایی خاص

Nutty Movement: بعد از آسیب دیدن، برای یک ثانیه 10٪ سریعتر حرکت می کنید.

کاراکتر Jota

 

Jota دارای توانایی انفعالی سطح اولیه است که “حملات پایدار” نامیده می شود. این توانایی فوراً 25HP را با هر کشتن SMG یا Shotgun با خنک شدن کوتاه 5 ثانیه بازیابی می کند. در حداکثر پتانسیل خود (سطح شش)، او با هر کیلی که به دست می آورد، 40HP کسب می کند.

کاراکتر Kapella

 

Kapella شخصیت جدیدی است که در آخرین پچ OB21 به بازی فری فایر می آید. او یک بت کی پاپ است که نه تنها زیبا بلکه با استعداد است. این شخصیت زن توانایی خاصی به نام Healing Song دارد.

کاراکتر Kelly

 

Kelly یکی از محبوب ترین و عالی ترین شخصیت های زن در بازی فری فایر است. طبق توصیف شخصیت های بازی فری فایر، kelly یک ورزشکار  دو و میدانی است که توانایی انفعالی به نام Dash دارد. در سطح اولیه، توانایی او این امکان را به او می دهد تا سرعت دویدن را 1٪ افزایش دهد. در حداکثر سطح خود در سطح 6، سرعت دویدن او 6٪ افزایش می یابد.

kelly بعداً با نسخه آپدیت شده ای از خودش به نام “Kelly The Swift” دوباره در بازی معرفی شد. علاوه بر آن، سرعت ازبین بردن دشمن در نسخه “Kelly The Swift” افزایش یافته است.

بهترین ترکیب مهارت برای Kelly شامل Drop the Beat of Alok و Raging Reload of Jai است. دو بسته انحصاری برای او وجود دارد، یکی yellow Race Set و دیگری Red-Blue Training Set.

با این توانایی، kelly یک قاتل غول پیکر در میدان جنگ خواهد بود. همچنین باعث شلیک دشمن به دشمن می شود. به خاطر داشته باشید که در بین همه شخصیت های بازی فری فایر، این دختر سریع ترین دویدن را انجام می دهد.

این نسخه به روز شده kelly دارای توانایی انفعالی به نام Deadly Velocity است که در آن توانایی پس از هفت ثانیه دو سرعت فعال می شود. اولین شلیک به سمت هدف باعث خسارت 110٪ شده و به مدت پنج ثانیه ادامه دارد.

کاراکتر Kla

توانایی بی نظیر Kla موی تای است. قدرت او از طریق مشتش بیان می شود. آسیب مشت او در سطح 8 400٪ افزایش یافته است. وقتی او غیر مسلح باشد، هنوز هم می تواند به دشمن آسیب برساند. برای باز کردن قفل Kla، باید 8000 سکه یا 499 الماس پرداخت کنید.

 

کاراکتر Laura

 

Laura یک مأمور مخفی عالی است. او در 21 مه متولد شد و در 8 مه 2019 آغاز به کار کرد. Laura هنگامی که یک دختر کوچک بود، استفاده از اسلحه و مهارت های ویژه جنگ را آموخت.

توانایی خاص وی شارپ تیرانداز است. Laura با عزم راسخ در یافتن رافائل گمشده، دوست صمیمی اش، به این بازی اکشن و ماجراجویی می پیوندد. برای باز کردن قفل این شخصیت، باید 499 الماس پرداخت کنید.

کاراکتر Maxim

 

این جوان برادر میشا است. او مانند یک بچه مدرسه ای جوان و خوش اخلاق به نظر می رسد. او توانایی منحصر به فردی در پرخوری دارد. هزینه این کاراکتر 8000 سکه یا 499 الماس است.

کاراکتر Miguel

 

Miguel یک سرباز نخبه ویژه نیروهای ویژه است که توسط متحدان خودش به او خیانت شد. او در حال حاضر احتمالاً قابل اعتماد ترین مرد جهان نیست.

توانایی خاص

Crazy Slayer: برای هر کشتن 20 EP می گیرید.

کاراکتر Misha

 

به نظر می رسد که میشا زیباترین و جالبترین شخصیت بازی فری فایر است که از طریق لباس هایش نشان داده شده است.

میشا شخصیت قوی دارد و عاشق ماجراجویی است. Post احتراق توانایی منحصر به فرد این دختر جوان است. میشا یک شخصیت عالی در این نبرد برای بقا است. این بهترین شخصیت بازی فری فایر برای بازیکنان 8000 سکه یا 499 الماس هزینه دارد.

کاراکتر Moco

 

Moco یک هکر فوق العاده هوشمند و مخفی با توانایی Eye Hacker است. او در 13 فوریه افزوده شد و به طور رسمی در 22 ژانویه 2019 راه اندازی شد. 499 الماس و 8000 سکه قیمت این هکر است. اگر جم کافی نداشتید میتوانید برای خرید جم فری فایر به فروشگاه ایدی گیم مراجعه کنید.

کاراکتر Nikita

 

نگذارید ظاهر جذاب او شما را فریب دهد. نیکیتا یک متخصص سلاح گرم است که در استفاده از مسلسل تبحر دارد. این شخصیت یک گارد محافظ عالی است، یک انتخاب عالی برای مبارزات کوتاه. برای باز کردن قفل نیکیتا، شما 8000 طلا یا 499 الماس پرداخت می کنید.

کاراکتر Notora

 

Notora عضوی از یک باند دوچرخه سواری است که توسط یک باند رقیب نابود شد. او احتمالاً از این موضوع خیلی هیجان زده نیست.

توانایی خاص

Race’s Blessing: هر پنج ثانیه 2 HP را به همه اعضای وسیله نقلیه ای که رانندگی می کنید بازیابی کنید (روی هم قرار نمی گیرد).

کاراکتر Olivia

اولیویا یک پرستار است، یک شخصیت اساسی در حالت جوخه. با توانایی منحصر به فرد Healing Touch، اولیویا منبع اصلی HP در تیم شما است. او می تواند در نبرد به سرعت هم تیمی های خود را احیا کند.

در سطح پیش فرض، او می تواند سایر بازیکنان را با +6 HP بیشتر احیا کند و در سطح حداکثر، 30+ HP بیشتر خواهد بود. به همین دلیل اولیویا کلید پیروزی تیم شما است. این شخصیت 399 الماس یا 4000 طلا قیمت دارد.

کاراکتر Palmoma

 

این شخصیت بلند پروازانه پر سر و صدا، شیک و جذاب است. برخورد با اسلحه توانایی خاص اوست. این شخصیت در تاریخ 26 ژوئیه 2018 راه اندازی شده است. این شخصیت برای شما 8000 سکه یا 499 الماس هزینه دارد.

کاراکتر Rafael

 

رافائل یکی از انواع قاتلان خوب است که فقط می خواهد دنیا را به مکانی بهتر تبدیل کند، با قتل.

توانایی خاص

Dead Silent: هشت ثانیه در مینی نقشه ظاهر نمی شوید (زمان ریلود شدن: 90 ثانیه)

کاراکتر Shani

Shani یک مهندس خبره است که قادر است مواد ناخواسته روزمره را به یک قطعه مفید تبدیل کند.

توانایی خاص

Gear Recycle: هر دو کشتن 10 مقاومت زرهی را بازیابی کنید. دوام بیش از حد می تواند زره شما را ارتقا دهد.

کاراکتر Steffie

Steffie دوست دارد به نام آزادی هنری خلق کند. او برای آزادی می جنگد و به هم تیمی هایش کمک می کند تا زنده بمانند.

توانایی خاص

Graffiti’s Blessing: نقاشی های دیواری شما آسیب انفجاری را 15٪ و آسیب گلوله را 5٪ به مدت پنج ثانیه کاهش می دهد (زمان ریلود شدن: 45 ثانیه).

کاراکتر Wolfrahh

 

شخصیت “پخش کننده” بازی فری فایر اولین شخص با مهارت است که پس از هر کشتن یک پاداش قابل انعطاف کسب می کند. در بازی های تیمی، این بسیار قدرتمند است. با توانایی Wolfrahh در حداکثر سطح، خسارات وارد شده توسط هدشات های مربوط به شخصیت شما 25٪ کاهش می یابد.

اگر این مهارت با یک کلاه ایمنی خوب ترکیب شود، اگر بدانید که چه کاری انجام می دهید، کشته شدن توسط ضربات سر غیرممکن است. پس از 4 کیل می تواند 20٪ خسارت اضافی ایجاد کند.

کاراکتر Wukong

 

Wukong نوعی ترکیبی از میمون / انسان / ربات است. آینده ترسناک است.

توانایی خاص

استتار: تبدیل به بوش (زمان ریلود شدن: 300 ثانیه).

کاراکتر Chrono

Chrono توانایی فعالی در بازی فری فایر به نام Time Turner دارد که به وی امکان می دهد یک Force Field (همان حباب یا میدان نیرویی که Chrono ایجاد می کند) ایجاد کند که 600 آسیب از دشمنان را مسدود می کند. این توانایی به او امکان می دهد تا از داخل میدان نیرو به سمت حریف شلیک کند و در حین حضور در داخل میدان نیرو، سرعت حرکت او 15٪ افزایش می یابد.

سرعت Reload (آماده شدن مجدد) این توانایی و قابلیت استفاده مجدد از آن، با افزایش سطح بهبود می یابد. شما می توانید از داخل حباب به سمت دشمن شلیک کنید در حالی که حباب همچنان پابرجا و استوار است.

  • کاراکترهای بازی فری فایر

در طول فعال سازی مجموعه مهارت های chrono، متحدان داخل میدان نیرو با ده درصد افزایش سرعت به حرکت خود ادامه می دهند که برای چهار ثانیه طول می کشد و 50 ثانیه ماندگاری دارد.

همچنین می توان chrono را با استفاده از قطعه های شخصیت، در جایی که شخصیت افزایش قابل توجهی در توانایی های خود دارد، به سطح 6 ارتقا داد.

کاراکتر Dasha

 

Dasha یک کاراکتر زن جدید است که توانایی انفعالی به نام “Partying On” را دارد. این کاراکترشوخ طبع، لباس خاصی به نام Rebellious Prankster Set دارد که باعث می شود ظاهر او را جالب تر و جذاب تر کند.

با توانایی خاصی که دارد، می تواند آسیب ناشی از سقوط را 30 الی 50 درصد و زمان بهبودی سقوط را 60 الی 80 درصد کاهش دهد. علاوه بر این، او می تواند دقیق شلیک کند و دشمن را به سرعت نابود کند.

ترکیب توانایی های Dasha با توانایی های دیگر

بهترین ترکیب مهارت برای Dasha، شامل Raging Reload of Jai و Sharp Shooter of Laura یا Sustained Raids of Jota است. اگر شما با این کاراکتر بازی می کنید، می توانید توانایی Dasha را با مهارت Dead Silent، رافائل یا توانایی Bushido، هایاتو ترکیب کنید.

کاراکتر Jai

همانطور که در توصیف شخصیت وی آمده است، Jai یک فرمانده SWAT (نیروی ضد شورش) مجهز شده است که توانایی بارگیری مجدد مجله اسلحه را به طور خودکار 30٪ پس از براندازی حریف دارد. با این حال، این قابلیت بارگیری مجدد محدود به اسلحه هایی است که در کلاس های AR ،Pistol ،SMG و SG قرار می گیرند.

سرعت بارگیری مجدد اسلحه ها در حالت Clash Squad بسیار مهم است زیرا اسلحه ها نقش مهمی در مبارزات نزدیک به یک چهارم دارند.

کاراکتر K

مهارت: استاد برتر همه حداکثر EP 50 افزایش می یابد. حالتJiujitsu  متفقین در عرض 6 میلیون 500 درصد افزایش نرخ تبدیل EP را دریافت می کنند.

حالت Recover EP

این یکی از پیچیده ترین توانایی های بازی است. این دو حالت با یکدیگر هم افزایی دارند. یکی EP شما را افزایش می دهد و دیگری آن را برای HP می سوزاند. به طور کلی، هنگام تجهیز مهارت K، شما به مقدار زیادی EP و توانایی بهبودی مانند Alok خواهید داشت که می توانید در هر زمان به آن دسترسی پیدا کنید.

کاراکتر Luqueta

آخرین شخصیت بازی فری فایر Luqueta است، که هر بار که به قتل می رسد سلامتی خود را افزایش می دهد.

توانایی خاص

کلاهبرداری: هر کشتار حداکثر HP را 8٪ تا 35٪ افزایش می دهد.

این شخصیت ها را می توان از فروشگاه بازی الماس خریداری کرد. برخی از شخصیت ها را فقط می توان از طریق رویداد های مختلف درون بازی به دست آورد. چندین بسته لباس و شخصیت وجود دارد که می تواند برای شخصی سازی شخصیت های موجود استفاده شود.

در بالا سی و پنج شخصیت بازی فری فایر با توانایی ها و ویژگی های مختلف وجود دارد. بر اساس برنامه و حالت بازی، باید نقاط قوت آن ها را در نظر بگیرید و مناسب ترین شخصیت را برای پیروزی در بازی انتخاب کنید.

با درک شخصیت خود، بدون نیاز به استفاده از ابزار هک شخصیت های بازی فری فایر، مانند یک حرفه ای بازی خواهید کرد و در آن رتبه بندی خواهید شد.

3/5 - (2 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.