Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی بهترین حیوانات حالت اسکواد مود فری فایر

معرفی بهترین حیوانات حالت اسکواد مود فری فایر Free Fire

معرفی بهترین حیوانات حالت اسکواد مود فری فایر

همانطور که میدانید اگر می خواهید در رقابت های بازی Free Fire برنده شوید ، انتخاب حیوان خانگی مناسب بسیار مهم است. خصوصا اگر بازی در حالت کلش اسکواد که رقابتی ترین قسمت بازی محسوب می شود در حال اجرای بازی باشید، این اهمیت دو چندان می شود.

معرفی بهترین حیوانات حالت اسکواد مود فری فایر

در آخرین بروز رسانی بازی فری فایر بسیاری از آپشن های ویژه را برای بازیکنان اضافه کرده است تا شخصیت های خود را با مهارت های شخصیت ، بارگذاری و حتی پوسته های اسلحه شخصی سازی کنند. در میان این روش ها ، حیوانات خانگی اغلب با وجود مفید بودن دست کم گرفته می شوند. در این مقاله قصد داریم 5 حیوان خانگی برتر را برای استفاده در حالت کلش اسکواد، رقابتی ترین حالت بازی را به شما معرفی کنیم.

  •       اوترو Ottero
  •       راکی Rockie
  •       درکی  Dreki
  •       بیستون Beaston
  •       شاهین  Falcon

حیوان خانگی Ottero

اوترو یکی از بهترین حیوانات خانگی درمانی در  بازی فری فایر است که تاثیر مستقیمی بر روی سلامت شما دارد.

مهارت “Double Blubber”  وی 50٪HP  شما را پس از استفاده از اسلحه بهبود می بخشد.. اگر موفق به پیدا کردن اوترو و استفاده از شوید ، با مهارت او می توانید خود و سایر هم تیمی هایتان را بهبود ببخشید و شانس خود را در رقابت ها بالا ببرید.

حیوان خانگی Rockie

در حالی که راکی ​​بیشتر یک حیوان خانگی حمایت کننده محسوب می شود ،اما توانایی او به قدری همه کاره است که بازیکنان را به شدت تشویق میکند از مهارت های او در رقابت ها بهره ببرند. حتی یک بازیکن تهاجمی نیز می تواند از آن استفاده کند.

اوج مهارت های این حیوان خانگی زمانی است که در کنار شخصیت آلوک مورد استفاده قرار بگیرد.

استفاده از راکی در حالت کلش اسکواد یک انتخاب فوق العاده برای پیروزی در رقابت ها محسوب می شود.

حیوان خانگی Beaston

Beaston  یکی از جدیدترین حیوانات خانگی است که به تازگی به لیست پت سیستم بازی فری فایر اضافه شده است. این حیوان خانگی که در پوشش لباس نظامی ظاهر شده است و مقداری مهمات را روی شانه خود حمل می کرد. به عبارت دیگر “به سبک چریک” لباس می پوشد. توانایی Beaston “Helping Hand”  دامنه پرتاب نارنجک شما را 30٪ افزایش می دهد. با استفاده از بیستون شما می توانید نارنجک های خود را با دقت بیشتری پرتاب کنید. در حالیکه به تنهایی ممکن است به نظر بیاید قدرت زیادی ندارد، اما در حالت کلش اسکواد می تواند خطرناک عمل کند و آسیب زیادی برساند. یک پرتاب دقیق به چندین نفر از اعضای تیم دشمن آسیب می رساند یا حتی آنها را کاملاً نابود می کند بنابراین استفاده از این حیوان خانگی را به شما پیشنهاد می کنیم.

حیوان خانگی Dreki

درکی جدید ترین حیوان خانگی پرنده در بازی فری فایر است. Dreki  در جنگهای بی نظم حالت کلش اسکواد بسیار عالی است. اگر تیم شما موفق شد دشمن را زخمی کند احتمالاً آنها قصد دارند جایی مخفی شده و سلامتی خودشان را دوباره بدست آورند. درکی در شناسایی دشمنان آسیب دیده اطراف بعد از یک مبارزه بسیار مفید است. بنابراین اینجاست که تواناییDragon Glare درکی،  به کمک شما می آید و همه دشمنانی را که برای چند ثانیه در شعاع 30 متری در حال بازیابی سلامت خود هستند، آشکار می کند. با این کار می توانید راحت تر آنها را نابود کنید.

برای خرید جم فری فایر به فروشگاه های آیدی گیم مراجعه کنید.

حیوان خانگی Falcon

شاهین Falcon اولین حیوان خانگی پرنده در بازی فری فایر است و تنها حیوان خانگی دارای پاداش است که به همراهان شما گسترش می یابد. اگر یک بازیکن به حیوان خانگی Falcon مجهز باشد ،سرعت فرود آمدن کل تیم به عنوان پاداش افزایش می یابد

در واقع Falcon این اجازه می دهد تا تیم بسیار سریعتر از حد معمول فرود بیاید. بازیکنانی که در حالت کلش اسکواد از توانایی Falcon استفاده می کنند می توانند زودتر از سایر بازیکنان فرود بیایند و سلاح ها و تجهیزات زیادی را سریع تر از هم تیمی هایشان بدست آورند.

سخن پایانی

همراهان همیشگی پس از معرفی حیوانات خانگی و مهارت هایشان در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر به شما پیشنهاد می کنیم با تمرین و پیدا کردن استراتژی مخصوص به خودتان سعی کنید بهترین انتخاب را با توجه به شرایطی که در آن قرار گرفته داشته باشید. شما هم می توانید تجریبات خود را با ما و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.