Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی بهترین کاراکترهای زن در ماه آوریل بازی فری فایر Free Fire

معرفی بهترین کاراکترهای زن در ماه آوریل بازی فری فایر Free Fire

معرفی بهترین کاراکترهای زن در ماه آوریل بازی فری فایر Free Fire

اگر شما هم از علاقه مندان بازی Free Fire هستید حتما می دانید مجموعه عظیم شخصیتی این بازی، یک بخش منحصر به فرد و جدایی ناپذیر در این بازی چالشی می باشد. که البته در این مطلب منظور ما کاراکتر های زن فری فایر می باشد. همانطور که واقف هستید تقریبا تمامی کاراکتر های فری فایر توانایی ها و مهارت های مختص به خود را دارند.

آواتارهای زن و مرد هر دو در قسمت کاراکترها نمایش داده می شوند و بازیکنان می توانند از بین شخصیت هایی که می خواهند با آنها بازی کنند ، یکی را انتخاب کنند.

معرفی بهترین کاراکترهای زن در ماه آوریل بازی فری فایر Free Fire

همانطور که از ابتدای مطالب پیداست در این مقاله قصد داریم بهترین کاراکتر های زن فری فایر را که در ماه آوریل 2021 به بازی آورده شده اند را مورد بحث و بررسی قرار دهیم.

شماره 1: کاراکتر A124

یکی از کاراکتر های زن فری فایر، کاراکتر A124 است. این کاراکتر دارای یک مهارت فعال بسیار چشمگیر است که به عنوان Thrill of Battle شناخته می شود. به راحتی 25 EP را در سطح اول به HP تبدیل می کند و مدت زمان 90 ثانیه زمان خنک کننده دارد. با افزایش سطح این شخصیت، توانایی به طور قابل توجهی بهبود می یابد. A124 به دلیل مهارت تبدیل خود به EP، گزینه ای عالی برای مسابقات Battle Royale محسوب می شود.

شماره 2: کاراکتر Moco

به طور کلی در مرحله پایه مهارت موکو تیراندازی دشمن را به مدت دو ثانیه نشان می دهد. با افزایش سطح کاراکتر، این مدت زمان نیز افزایش می یابد. طول برچسب در سطح شخصیت هشت به 5 ثانیه افزایش می یابد. همچنین به سایر هم تیمی ها نیز (البته در صورت اجرای بازی بصورت تیمی) اطلاعات مربوط به حریف هایی که برچسب گذاری شده اند داده خواهد شد. با افزایش سطح مهارت موکو ، مدت زمان برچسب وی نیز افزایش می یابد.

شماره 3 : کاراکتر Steffie

مهارت ابتدایی سطح یک کاراکتر استفی Painted Refuge، به وی امکان می دهد تا برای مدت زمان پنج ثانیه نقاشی های دیواری ایجاد کند که آسیب انفجاری را 15 درصد و آسیب گلوله را تا 5 درصد کاهش می دهد. CD فقط 45 ثانیه است و نتایج بهم نمی خورند. با افزایش سطح توانایی استفی، توانایی های دفاعی او نیز افزایش می یابد و CD کاهش می یابد.

شماره 4: Dasha

قدرت کاراکتر داشا، Partying On یا همان مهمانی کردن، کمک بسیار زیادی به شما خواهد کرد. از جمله کاهش 30 درصدی خسارت ناشی از سقوط و 60 درصد کاهش در زمان بهبودی.

به طور کلی ظرفیت انفعالی او یک مهارت برجسته برای مبتدیان در حالت Battle Royale است. زیرا از میزان جمع شدن و میزان recoil کلی 6٪ می کاهد.

توانایی داشا با افزایش سطح مهارت او بسیار بهبود می یابد.

دوستان عزیز همانطور که میدانید برای ارتقای سطح بازی و بالا بردن مهارت های کاراکتر ها و آیتم های مختلف بازی لازم است به خرید جم فری فایر بپردازید. برای اینکار می توانید به راحتی از طریق فروشگاه های معتبر آیدی گیم اقدام به خرید نمایید.

شماره 5 :کاراکتر Laura

از دیگر کاراکتر های زن فری فایر می توان به Laura اشاره کرد که مهارت انفعالی لورا، Sharpshooter و یا شارپ تیرانداز، به او کمک می کند تا در حالی که بازیکنان از آن استفاده می کنند، دقت اسلحه را تا 10 امتیاز افزایش دهد. توانایی مطلوب لورا در سطح شش، دقت سلاح را در هنگام استفاده تا 30 برابر افزایش می دهد.

این یک مهارت بسیار مهم و قابل توجهی است. زیرا به بازیکنان کمک می کند تا در صحنه های شلیک دقیق عکس ها را شلیک کرده و دشمنان را شکست دهند.

نتیجه گیری

همراهان عزیز برای استفاده از سایر مطالب می توانید به وب سایت آیدی گیم مراجعه کنید و به راحتی به مطالب دسترسی پیدا کنید.

در نهایت اگر اطلاعات یا تجربیاتی در رابطه با استفاده از هر یک از کاراکتر های نام برده در بازی فری فایر دارید، از به اشتراک گذاشتن آنها با ما و سایر کاربران استقبال خواهیم کرد.

  1. من خودم هم داشا رو دارم واقعا عالیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.