Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی بهترین اسکین های لجندری در بازی فری فایرFree Fire

معرفی بهترین اسکین های لجندری در بازی فری فایرFree Fire

معرفی بهترین اسکین های لجندری در بازی فری فایر

همانطور که می دانید اسکین های رایگان اسلحه Free Fire نقش مهمی در بازی دارند. آنها نه تنها ظاهر سلاحی را که به آن مجهز هستند بهبود می بخشند و زیبا تر میکنند، بلکه سایر قابلیت های آن را نیز افزایش می دهند ، از جمله میزان آسیب دیدگی ، سرعت بارگیری مجدد و موارد دیگر که به آنها اشاره خواهیم کرد.

معرفی بهترین اسکین های لجندری در بازی فری فایر

طیف گسترده ای از اسکین های افسانه ای اسلحه در بازی فری فایر موجود است. در این مقاله قصد داریم به بهترین اسکین های افسانه ای اسلحه در بازی فری فایر نگاهی بیاندازیم.

1 – Blue Flame Draco (AK)

اسکین Blue Flame Draco AK یک اسکین اسلحه Evo است که می تواند سطح آن را بالا ببرد. این اسکین را می توان تا سطح هفت ارتقا داد. این اسکین قبلاً در بخش Faded Wheel در بازی فری فایر موجود بوده است. اما با این حال، اکنون پیدا کردن آن کاملاً نادر است.

 2 – Ultimate Titan

این اسکین یکی از بهترین اسکین های بازی فری فایر است که میزان آسیب اسکار یا زخم را افزایش می دهد. همچنین ندخ آتش آن را دو برابر می کند. با این حال ظرفیت مجله سلاح را کاهش می دهد.

 3 – Megalodon Alpha

اسکین Megalodon Alpha یک اسکین اسلحه قابل ارتقا است. میزان آسیب را افزایش می دهد و نرخ آتش را دو برابر می کند. با این وجود سرعت بارگیری مجدد سلاح را کاهش می دهد.

با خرید جم فری فایر می توانید سطح بازی خود را افزایش دهید و شانس خود را در رقابت ها بالا ببرید.

4 – (M1014) Apocalyptic Red

این اسکین همراه با یک انیمیشن روی صفحه نمایش برای اسلحه M1014 است. همچنین نرخ آتش سلاح را تا دو برابر افزایش می دهد، سرعت بارگیری مجدد آن را زیاد می کند اما در عین حال ظرفیت مهمات آن را کاهش می دهد.

5 – Unicorn’s Rage (AK)

اسکین Unicorn’s Rage AK در اسلحه AK بازی فری فایر در حال حاضر یکی از قدرتمندترین اسکین های سلاح در این بازی از نظر میزان خسارت است. پس از تجهیز آن به اسکین Unicorn ، میزان آسیب AK دو برابر شده و همزمان دقت آن نیز افزایش می یابد. تنها ایراد این اسکین این است که ظرفیت مهمات سلاح را کاهش می دهد.

نتیجه گیری

همراهان عزیز اسکین های افسانه ای نام برده شده در این مقاله بر اساس اولویت خاصی لیست نشده اند و صرفا جهت آشنایی و معرفی به شما در این مطلب اورده شده است. بنابراین در نهایت این شما هستید که انتخاب میکنید از کدام اسکین و در چه شرایطی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.