Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی بهترین سلاح های سیزن 13 در بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین سلاح های سیزن 13 در بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین سلاح های سیزن 13 در بازی کالاف دیوتی موبایل

با عرض سلام خدمت شما همراهان همیشگی وب سایت آیدی گیم. خیلی خوشحالیم که با یکی دیگر از مقاله های این سایت که در رابطه با بازی جذاب Call Of Duty Mobile می باشد برای شما مطالبی را بیان کنم. امیدوارم که در پایان این مطلب بتوانید به خوبی از آن استفاده کنید و سطح بازی خود را ارتقا دهید.

برای اینکه بتوانید در بازی کالاف دیوتی موبایل برنده باشید بهتر است که شناخت خوبی نسبت به بازی پیدا کنید. یکی از راه های اینکه بتوانید شناخت خوبی نسبت به این بازی پیدا کنید خواندن مقاله های معتبر است. در این مقاله قصد دارم تا بهترین اسلحه هایی که در سیزن 13 از بازی کالاف دیوتی موبایل قرار دارد را برای شما بیان کنم. با من همراه باشید.

معرفی بهترین سلاح های سیزن 13 در بازی کالاف دیوتی موبایل

معرفی بهترین سلاح های سیزن 13 در بازی کالاف دیوتی موبایل

همانطور که قطعا می دانید فصل 13 از بازی کالاف دیوتی موبایل اخیرا عرضه شده است. استفاده از سلاح مناسب تاثیر بسیار زیادی دارد و در واقع می تواند برگ برنده شما باشد. سلاح ها در بازی کالاف دیوتی موبایل به چندین دسته تقسیم می شوند که عبارتند از: تفنگ های تهاجمی، مسلسل های سبک، تفنگ ساچمه ای، اسلحه های تیرانداز و تفنگ های دستی.

در ادامه به معرفی 5 اسلحه (از هر دسته 1 اسلحه) می پردازیم تا به طور کامل بهترین سلاح های کالاف دیوتی موبایل را معرفی کرده باشیم. با من همراه باشید.

اسلحه DR-H

مشخصات این اسلحه عبارتند از: Damage: 47; Fire Rate: 57; Accuracy: 63; Mobility: 63; Range: 54; Controls: 57
اسلحه DR-H از بهترین تفنگ هایی است که برای کسانی مناسب است که سبک بازی تهاجمی دارند و فوق العاده تهاجمی می باشد. میزان آسیب و قابل قبول و رضایت بخشی دارد. اگرچه AR های دیگری با قدرت بسیار بیشتری در کالاف دیوتی موبایل وجود دارد اما می توانیم اسلحه DR-H را اسلحه ای پایدار و سازگار معرفی کنیم.

اسلحه M4LMG

مشخصات این اسلحه عبارتند از: Damage: 46; Fire Rate: 63; Accuracy: 61; Mobility: 44; Range: 64; Controls: 59

M4LMGیک سلاح سبک وزن با کارایی بالا است. دقت و قدرت شلیک این اسلحه بسیار بالا است و مزیت آن این می باشد که نیاز به بارگیری مجدد ندارد و قادرر خواهید بود تا به مدت طولانی دشمن را از خود دور نگه دارید.

اسلحه KRM-262

مشخصات این اسلحه عبارتند از: Damage: 98; Fire Rate: 28; Accuracy: 51; Mobility: 73; Range: 39; Controls: 42

شاید بتوان اسلحه KRM-262 را یکی از بهترین اسلحه سیزن 13 کالاف دیوتی موبایل معرفی کنیم. این سلاح بسیار قدرتمند است و دقت بالایی دارد. با استفاده از attachment ها می توانید دامنه KRM آن را افزایش دهید و شانس کشتن دشمن خود را در سرایط بحرانی و سخت افزایش دهید. این سلاح برای رقابت های برد دور مناسب نیست و بیشتر برای مسافت های متوسط و کم کاربرد دارد.

شما کاربران عزیز می توانید با مراجعه به وب سایت آیدی گیم نسبت به خرید cp کالاف دیوتی موبایل اقدام کنید تا در کمترین زمان ممکن خرید شما فعال شود و شانس پیروزی خود را نیز افزایش دهید.

اسلحه HG40

مشخصات این اسلحه عبارتند از: Damage: 40; Fire Rate: 67; Accuracy: 62; Mobility: 78; Range: 46; Controls: 51

سلاح HG40 یک اسلحه اتوماتیک می باشد که قدرت تخریب بالایی دارد و دقت قابل قبولی را در اخیتار گیمر قرار می دهد. استفاده از این سلاح را برای رقایت های برد نزدیک پیشنهاد می کنم.

معرفی بهترین سلاح های سیزن 13 در بازی کالاف دیوتی موبایل

اسلحه Locus

اسلحه Locus را می توانیم بهترین اسلحه در بازی کالاف دیوتی موبایل معرفی کنیم. دقت و سرعت و قدرت این اسلحه آنقدر خوب است که از آن برای کشتن دشمنان خود در مسافت های طولانی استفاده کنید. امتیاز این اسلحه در بخش برد 90 می باشد که امتیاز بسیار بالایی است و کنترل و ثبات خوبی نیز دارد.

اگر شما هم در رابطه با بهترین سلاح های سیزن 13 کالاف دیوتی موبایل اطلاعات مفیدی دارید حتما در قسمت نظرات با ما به اشتراک بگذارید تا از نظرات ارزنده شما استفاده کنیم. سپاس از همراهی شما.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.