Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

کاراکتر chorono

معرفی مود جدید بازی فری فایر free fire

معرفی مود جدید بازی فری فایر free fire

Free Fire یک بازی چند نفره بتل رویال (Battle Royal) است که توسط شرکت Garena ساخته شده است. این بازی یک پدیده جهانی در دنیای بازی های موبایل و یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال موجود در بازار است. فری فایر بیش از 500 میلیون بار در Google Play Store، دانلود شده است. شرکت گارنا (garena) همیشه در حال ساخت مود های فری فایر برای بازیکنان بوده و این کار را تنها برای لذت بردن بازیکنان انجام می دهد. این کار باعث شده که بازیکنان تنها به بازی در مود بتل رویال نپردازند و مود های دیگر را نیز تجربه کنند. این شرکت بسیار خلاق است و بسیاری از مود های مورد علاقه بازیکنان را به دفعات زیاد وارد event های مختلف کرده است.

معرفی مود جدید بازی فری فایر free fire

فری فایر Free Fire ظرف چند روز آینده یک مود جدید Boss Fight را ارائه خواهد کرد تا دنیایی جدید، همچنین کاراکتر Chrono را معرفی کند. در اینجا این مود جدید را بررسی خواهیم کرد.

به روزرسانی OB25 فری فایر رسیده است و همه باید به روزرسانی را دانلود کنند. با این حال، هنوز همه ویژگی های این بروزرسانی منتشر نشده است.
اگر در منو اصلی به سمت راست صفحه نگاه کنید، یک پرتال (Portal) را میبینید. روی آن کلیک کنید و پنجره ای باز می شود که می گوید  14 دسامبر  (دوشنبه 24 آذر) تعمیر می شود.

 مود جدید Boss Fight

باز کردن قفل پرتال مود جدید بازی فری فایر free fire

با این حال، ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه می توانید بلافاصله قفل این پورتال را باز کنید و ببینید چه چیزی در داخل این پورتال است. روش انجام این کار بسیار ساده است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به تنظیم ساعت و تاریخ موبایل خود بروید و آن را به 17 دسامبر (پنج شنبه 27 آذر) تغییر دهید (فقط برای اطمینان از آن).

چه چیزی در این پورتال وجود دارد؟

با باز کردن پورتال، یک ویدئو را میبینید که داستان کاراکتر جدید Chrono را معرفی می کند. Chrono یک مسافر زمان بود و در حالی که سعی داشت دنیای خود را نجات دهد به فری فایر منتقل شد. همانطور که قبلاً می دانستیم، Chrono پس از کاراکتر کریستیانو رونالدو ساخته شد.
این پورتال صفحه جدیدی را باز می کند که فروشگاه Chrono، حالت Race Cosmic، ماموریت های Chrono و جوایز ورود به سیستم روزانه در آن وجود دارد. جزئیات بیشتر در مورد این ویژگی ها طی چند روز آینده مشخص خواهد شد.

 مود جدید Boss Fight بازی فری فایر

شما می توانید برای خرید جم فري فاير از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم اقدام کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و شما می توانید یک خرید امن و مطمئن داشته باشید.

همچنین در کنار پورتال یک نماد جدید پیدا خواهید کرد، همان جایی که می توانید مود جدید Boss Fight را شروع کنید.

تا زمانی که Chrono ظاهر نشود و ماموریت شما این باشد که او را پوشش (cover) دهید، با هواپیماهای بدون سرنشین (drones) مبارزه خواهید کرد.

وقتی ماموریت انجام شد، پورتال شروع به انتقال (teleport) شما و بقیه به دنیای دیگر برای مود جدید Boss Fight می کند. به وسیله تلپورت می توانید به بالا برید و سپس به هر جایی که خواستید فرود بیایید و به مناطق دور دست برسید.

 Boss Fight بازی فری فایر

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی  بازی فری فایر Free Fire علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.