Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی اسکین های محبوب و پرطرفدار بازی فری فایر

معرفی اسکین های محبوب و پرطرفدار بازی فری فایر

معرفی اسکین های محبوب و پرطرفدار بازی فری فایر

بازی Free Fire یک بازی بتل رویال موبایل است که توسط شرکت Garena در سال 2017 منتشر شده است. این بازی با میلیون ها طرفدار یکی از محبوب ترین بازی های جهان است که در دسترس کاربران قرار گرفته است.
فری فایر نیز مانند سایر بازی های دیگر، از سیستم شخصیتی، حیوانات خانگی و اسلحه های مختلف برخوردار است. که البته همین موارد فری فایر را نسبت به سایر رقیبانش قوی تر کرده است.

معرفی اسکین های محبوب و پرطرفدار بازی فری فایر

در این مقاله ، قصد داریم در مورد بهترین اسکین های اسلحه در بازی فری فایر برای هر سری اسلحه در سال 2021 صحبت کنیم.

اسکین های سبز

اسکین های سبز، اسکین های معمولی سلاح دارای رنگ زمینه سبز به نام خود هستند. این اسکین ها به راحتی در Gold Royale ، رویدادها ، جعبه ها ، … یافت می شوند.
با این حال، این نوع اسکین ها به حد کافی مفید نیستند و حتی در برخی مواد متوجه خواهید شد استفاده نکردن از این اسکین ها برایتان بهتر است.
زیرا این اسکین ها موقتی هستند، به این معنی که پس از مدتی منقضی خواهند شد.

اسکین های آبی

اسکین سلاح های آبی که بسیار نادر هستند، دارای رنگ زمینه آبی می باشند. این اسکین ها درست به اندازه اسکین های رایج، محبوب هستند و به دست آوردن آنها کاملاً آسان است. آنها در فروشگاه های آیدی گیم ، Luck Royale ، رویدادها و… در دسترس هستند.
اسکین های نادر معمولاً 2 گاو نر کوچک ، 1 گاو نر بزرگ و 1 کاهش آمار به شما می دهند.
با خرید جم فری فایر از فروشگاه های معتبر آیدی گیم به راحتی می توانید به تهیه اسکین های مختلف برای سلاح خود بپردازید.
به طور کلی می توان گفت اسکین های آبی گزینه ی مناسبی برای استفاده هستند. در طول بازی هر چند وقت یکبار می توانید اسکین های نادر خوبی پیدا کنید. همچنین این اسکین ها از اسکین های اسلحه معمولی بهتر به نظر می رسند.

اسکین های بنفش

اسکین های اسلحه ای اسطوره ای به شما یک مزیت مضاعف ، یک انفجار واحد و کاهش آمار می دهد. با زمینه بنفش اسکین می توانید آنها را از هم جدا کنید. احتمالا این اسکین از همان اسکین هایی است که شما اغلب دوست دارید برای سلاح های خود از آن استفاده کنید.
بدست آوردن آنها معمولا دشوارتر از اسکین های نادر است زیرا برای تهیه آنها اغلب نیاز به رول Weapon Royale می باشد.
جالب است بدانید خود بازی فری فایر هم در بعضی مواقع اسکین های اسلحه Mythical رایگان را به بازیکنان می دهد اما این اسکین ها اغلب خیلی خوب عمل نمی کنند.

اسکین های افسانه ای

اسکین های اسلحه ای افسانه ای، اسکینی است که در Weapon Royale و Inkubator فری فایر یافت می شود. اگر اسکین در انکاباتور باشد ، نمی توانید به طور معمول آنها را بدست آورید.
در واقع برای بدست آوردن اسکین های افسانه باید در Blueprints و Evolution Stones موجود در انکاباتور به جست و جو بپردازید. سپس می توانید آن اقلام را با اسکین اسلحه عوض کنید.
به طور کلی تهیه اسلحه افسانه ای بسیار گران است و در عین حال بسیار قدرتمند می باشد. همچنین این اسکین ها دارای جلوه های نوری بسیار خوبی هستند و از طراحی های منحصر به فردی برخودار هستند که آنها را برجسته می کند.

اسکین های Evo

اسکین های اسلحه Evo یکی از گران ترین اسکین های اسلحه در فری فایر هستند این درحالیست که در دسته یکی از قوی ترین و محبوب ترین اسکین های فری فایر قرار گرفته اند.
اگر بخواهیم سرعت شلیک گلوله و میزان آسیب در اسکین های افسانه ای را درنظر نگیریم ، باید بگوییم این اسکین ها یک پاداش منحصر به فرد دارند.

اسکین های Ak Blue

اسکین AK Blue  قوی ترین اسکین سری اسلحه های AK است  اما در عین حال بسیار گران قیمت می باشد.
این اسکین ها دارای سطوح مختلفی هستند ، در هر سطح آنها را با انواع جلوه های مختلف مانند اثر ضربه تقویت می کنند.
خوب است بدانید اسکین های اسلحه Evo فقط درصورتی خوب هستند که سطح آنها را حداقل تا سطح 6 ارتقا دهید، در غیر این صورت اسکین بی اثر، ضعیف و غیر قابل استفاده ای خواهند بود.

کلام پایانی

همراهان همیشگی آیدی گیم امیدواریم مطالب مطرح شده در این مقاله برایتان مفید واقع شده باشد. اگر شما هم در رابطه با استفاده از انواع اسکین های اسلحه فری فری فایر اطلاعات و یا تجربه خاصی دارید، خوشحال می شویم اگر آنها را با ما به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.