Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

معرفی 2 سلاح برتر در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

معرفی 2 سلاح برتر در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

معرفی 2 سلاح برتر در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

جالب است بدانید بازی Free Fire یکی از محبوب ترین عناوین نبرد بتل رویال است. این بازی مجموعه بزرگی از سلاح ها را در انواع مختلف ارائه می دهد که هر کدام از سلاح ها قدرت، مهارت و محدودیت خاص خود را دارند.
بازیکنان می توانند با توجه به شرایط و موقعیت رقابتی که در آن قرار‌گرفته اند، از سلاح دلخواه خود در میدان نبرد استفاده کنند.

معرفی 2 سلاح برتر در حالت کلش اسکواد بازی فری فایر

در ادامه این بازی در هر بروزرسانی با آپدیت کردن سلاح ها، کاراکتر ها و یا حیوانات خانگی موجود در بازی خدمات بهتری به هواداران خود ارائه می دهد و ویژگی های جدیدی اضافه می کند و تغییراتی در سلاح ها ایجاد می کند تا بازی را جذاب تر و پر چالش تر کند.
فری فایر در آخرین بروزرسانی خود ، 2 سلاح جدید USP و M1917 را اضافه کرده است که هر دو حالت Akimbo خواهند داشت. این سلاح ها، سلاح اختصاصی حالت کلش اسکواد خواهند بود.
در ادامه مطالب در رابطه با این 2 سلاح برتر فری فایر بیشتر با شما صحبت خواهیم کرد.

اسلحه USP-2

اسلحه USP-2 فری فایر نسخه متفاوتی از تپانچه USP است که از قبل در این بازی وجود داشته و در حالت کلش اسکواد معرفی خواهد شد. سرعت شلیک گلوله USP-2 بالاتر از USP است اما سرعت بارگذاری مجدد آن کندتر است. این سلاح می تواند یک Muzzle و یک خشاب را ضمیمه کند.
با خرید جم فری فایر از فروشگاه های معتبر آیدی گیم به راحتی می توانید اسلحه های جدیدی به بازی اضافه کنید و این گزینه خوبی برای شروع بازی در دور اول است.

اسلحه M1917

اسلحه M1917 یک تپانچه کاملاً جدید در بازی فری فایر است که دارای میزان آسیب و خسارت  و سرعت شلیک گلوله مناسب است. با حالت Akimbo ، ممکن است دشمنان را به سرعت سایر سلاح های اصلی از بین ببرد. این سلاح می تواند Foregrip را بهم متصل کند.

کلام پایانی

همراهان عزیز اگر شما هم تجربه ی تازه ای در رابطه با استفاده از این 2 سلاح برتر فری فایر، اسلحه USP_2 و اسلحه M1917 دارید می توانید با ما و سایر بازیکنان به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.