Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

تغییر عکس پروفایل پابجی موبایل

آموزش تغییر عکس پروفایل در بازی پابجی موبایل

آموزش تغییر عکس پروفایل در بازی پابجی موبایل

اگر از طرفداران بازی پابجی موبایل هستید پس مرا همراهی کنید چرا که در این قسمت می خواهیم شما را با یک راهنمایی کامل و یک پست آموزشی در ارتباط با تغییر دادن عکس پروفایل آشنا کنیم.

در این بخش شما می توانید از راه های خاص و ویژه‌ای برای شخصی کردن حساب و کاراکتر خود استفاده کنید. پس اگر می‌خواهید جز آن دسته از بازیکنانی باشید که بتوانید از آواتار خاص و ویژه خود استفاده کنید با ما همراه باشید زیرا که اغلب بازیکنان چون از نحوه چگونگی تغییر آواتار در PUBG mobile  آشنا نیستند.

آموزش تغییر عکس پروفایل در بازی پابجی موبایل

بسیاری از بازیکنان نمی توانند که آواتار خاص خود را داشته باشند پس نگرانی خود را کنار بگذارید چرا که قصد ما در این بخش آموزش کامل شما در چگونگی تغییر تصویر خود در بازی پابجی موبایل است پس همراه ما باشید.

تغییر عکس پروفایل پابجی موبایل

تغییر عکس پروفایل پابجی موبایل :

بیشتر کاربران و بازیکنان پابجی موبایل علاقه دارند که عکس پروفایل و زمینه خود را هر چند وقت یکبار عوض کنند ممکن است که با نحوه تغییر عکس پروفایل خود آشنا نباشند ما همراهی شما عزیزان را تا آموزش کامل تغییر پروفایل نیازمندیم.

آموزش تغییر عکس آواتار در بازی پابجی موبایل :

در بازی پابجی موبایل آواتار های مختلفی که بتوانید به وسیله آن آواتار ویژه خود را جذاب تر کنید وجود دارد.

برای تغییر آواتار خود باید نخست وارد بازی شوید و با کلیک کردن بر روی آواتار در قسمت سمت راست و بالای صفحه می توانید به قسمت پروفایل خود در بازی پابجی موبایل برسید.

اکنون بر روی گزینه ویرایش که در گوشه سمت راست در بالای صفحه خود مشاهده می کنید کلیک کنید صفحه باز شده و می‌توانید ویرایش خود را انجام دهید.

اگر بخواهید آواتار را تغییر دهید در این قسمت به بخش آواتار بروید و آواتار مورد نظر خود را انتخاب کنید و کلمه تایید را کلیک کنید بعد از آن آواتار جدید جایگزین آواتار قبلی و قدیمی شما خواهد شد و پروفایل جدید شما نشان داده خواهد شد.

یکی از آپشن های بازی پابجی موبایل این است که در طول بازی امکان تغییر آواتارهای جدید را به شما خواهد داد پس میتوانید از هر آواتاری که دوست دارید به عنوان یک نماد در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

آواتار های جدید در هر سیزن از پابجی موبایل :

شما می توانید پروفایل های بسیار زیبا و چشم گیری را در بازی پابجی موبایل مشاهده کنید و خیلی از آنها را از فروشگاه های بازی خریداری کنید حتی با تمام کردن کردن برخی از ماموریت ها این پروفایلهای شگفت انگیز به عنوان جایزه به شما تعلق خواهد گرفت.

مواردی که برای شما عزیزان ذکر کردیم در بازی پابجی موبایل در هر فصل یک آواتار و یک چهار چوب آواتار رویال زیبا و شگفت انگیز است که به آن اضافه می گردد که شما عزیزان و طرفداران می توانید در موقع خرید الیت نسخه از بازی پابجی موبایل آن آواتار را به دست آورید.
علاوه بر آن با دریافت کردن تصاویر آواتار جدید جوایز ویژه دیگری را با خرید الیت در بازی پابجی موبایل می توانید داشته باشید.

شما میتوانید برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل به قسمت محصولات آیدی گیم مراجعه کنید و آن را خریداری کنید ما از همراهی همیشگی شما دوستان عزیز نهایت تشکر را داریم و از توانسته باشیم مطالب قابل توجهی را به شما عزیزان ارائه داده باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.