Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

استفاده از نارنجک ها بازی فری فایر

آموزش استفاده از نارنجک ها در بازی فری فایر Free Fire

آموزش استفاده از نارنجک ها در بازی فری فایر

بازی فری فایر Free Fire یک بازی چند نفره سبك بتل رویال (Battle Royal) است که توسط شرکت Garena ساخته شده است. این بازی یک پدیده جهانی در دنیای بازی های موبایل و یکی از بهترین بازی های سبک بتل رویال موجود در بازار است. فری فایر بیش از 500 میلیون بار در Google Play Store، دانلود شده است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی Free Fire را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است.

در  این مقاله نحوه استفاده از نارنجک ها را در بازی فری فایر بررسی خواهیم کرد. اگر می خواهید امتیاز بالایی کسب کنید، استفاده از نارنجک بسیار مهم است.

آموزش استفاده از نارنجک ها در بازی فری فایر

بازی فزی فایر یک بازی تیراندازی کاملاً پیچیده سبک بتل رویال است که دارای عناصر زیادی مانند اسلحه، مهارت کاراکتر ها، حیوانات و … است. در حالی که تقریباً همه بازیکنان نحوه استفاده از اسلحه را بلدند، اما خیلی از آن ها نمی دانند که چگونه از نارنجک ها در بازی فری فایر استفاده کنند.

در نهایت خیلی از بازیکنان نارنجکی که دارند را فراموش می کنند و حتی هنگام مسابقات هم از آن ها استفاده نمی کنند. اگر می خواهید بازی خود را بهبود ببخشید، راهنمای سریع ما را در زیر ببینید.

1 – لیست تمام نارنجک ها در بازی فری فایر

نارنجک Gloo Wall

این نارنجک بلافاصله یک پوشش مانع در جهتی که کاربر با آن روبرو است ایجاد می کند. HP دیوار می تواند توسط حیوان Robo تقویت شود. اگر حیوان Waggor را دارید، نارنجک های اضافی به صورت دوره ای اضافه می شوند. بعضی از سلاح ها مانند M82B می توانند Gloo Walls را سوراخ کنند.
Gloo Wall پس از مدتی به طور خودکار ناپدید می شود. حداکثر تعداد Gloo Wall هایی که می تواند توسط یک بازیکن قرار گیرد 3 عدد است. هر دیوار جدید باعث از بین رفتن قدیمی ترین دیوار می شود.

نارنجک gloo wall در بازی فری فایر

نارنجک Frag

این نارنجک منفجر می شود و به همه افرادی که در شعاع انفجار هستند آسیب می رساند.

نارنجک frag در بازی فری فایر

نارنجک Flashbang

این نارنجک احتمالاً خطرناک ترین نارنجک بازی است، علیرغم اینکه آسیبی ایجاد نمی کند. هنگامی که با نارنجک Flashbang برخورد می کنید، تمام دشمنان در شعاع انفجار آن برای مدت کوتاهی کور و ناشنوا می شوند و به اندازه کافی شما می توانید یک آتش فلج کننده را بر روی آنها بریزید. پرتابگر هم می تواند تحت تأثیر نارنجک قرار بگیرد اما هم تیمی هایش تحت تأثیر قرار نمی گیرند.

نارنجک Smoke

نارنجک دودزا یک ابر دودی ایجاد کنید که ناحیه ای را مسدود کرده و از عبور و مرور افراد جلوگیری کند. دود کمک هدف را غیرفعال می کند.

 

Landmine

اگر این مین انفجاری را نصب کنید وقتی هر بازیکنی وارد آن می شود، منفجر می شود. همچنین می تواند با تیراندازی هم روشن شود.

نارنجک Decoy

یک بازیکن جعلی روی مپ ایجاد کنید و این بازیکن جعلی دارای ماندگاری و تایمر دقیقاً مانند Gloo Wall است.

نارنجک Brick

این نارنجک می تواند توسط حملات دشمن نابود شود و پس از مدتی از بین می رود. می توانید با یک اسلحه دست ساز بر روی برج صعود کنید.

در صورتی که به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

2 – نحوه استفاده از نارنجک Gloo Wall در فری فایر

موارد مهمی وجود دارد که باید هنگام استفاده از نارنجک های Gloo Walls در بازی فری فایر به خاطر بسپارید.

  • می توانید دکمه نارنجک Gloo را در حین حرکت نگه دارید به این ترتیب می توانید هر زمان که بخواهید آن را به عنوان پوشش نصب کنید. این کار زمان رفتن به مناطق خطرناک بسیار مفید است.
  • می توانید از بالای Gloo Walls بپرید و به مکان های غیرقابل دسترسی مانند پشت بام ها بروید.
  • شما می توانید برای پرت کردن حواس دشمنان ، یک Gloo Walls را پرتاب کنید و برعکس آن حرکت کنید.
  • از Gloo Walls می توان برای مسدود کردن وسایل نقلیه استفاده کرد.

آموزش استفاده از نارنجک ها

3 – نحوه استفاده از نارنجک در بازی فری فایر

برای استفاده از نارنجک معمولی، باید این سه مورد را بخاطر بسپارید:

  • نارنجک را هدر ندهید اگر مطمئن هستید دشمنان در آن مکان تحت پوشش قرار می گیرند از آن استفاده کنید. اگر می خواهید به آنها آسیب وارد کنید نارنجک را نگه دارید یا فقط آن را به طور معمولی پرتاب کنید و هنگام دور شدن از انفجار برای شلیک عجله کنید.
  • برای کشتن دشمنان  می توانید از نارنجک سریع استفاده کنید.

4 – نحوه استفاده از نارنجک های Smoke در مود کلش اسکواد

این نارنجک از آنچه انتظار دارید مفیدتر است. نارنجک Smoke می تواند برای کاور عقب نشینی شما، احیای مجدد و بهبود هم تیمی شما یا ایجاد دام برای دشمن شما استفاده شود. بیشتر اوقات، دشمنان وقتی دود وجود دارد شلیک نمی کنند.
این دود همچنین ویژگی هدف گیری خودکار Free Fire را غیرفعال می کند. دشمنان نمی توانند شما را به طور خودکار قفل کنند و باید مکان نما را به صورت دستی به مکان صحیح بکشند. اگر آنها به این کار عادت نداشته باشند، می توانید دست برتر را پیدا کنید.

همچنین می تواند برای باز کردن نبرد یا جلوگیری از ورود دشمنان به منطقه مورد استفاده قرار گیرد و به طور معمول، هر بازیکن از رفتن به مکانی که نمی تواند ببینید کند خودداری می کند. بهتر است از این ماده در داخل ساختمان استفاده شود.

5 – نحوه استفاده از لانچرها

3 لانچر در بازی وجود دارد. یافتن این سلاح ها نسبتاً دشوار است – ممکن است چند بار طول بکشد تا یکی از آنها را پیدا کنید. آنها می توانند به طور مشابه با پرتاب نارنجک شلیک شوند – گلوله خارج شده و در اثر ضربه منفجر می شود. ردیاب قرمز شبیه پرتاب نارنجک هم ظاهر می شود.
این کار می تواند در جای نارنجک ها برای اجبار بازیکنان به خارج از پوشش یا از بین بردن وسایل نقلیه استفاده شود – با این حال، اگر چیزی با بیش از 1 مهمات در دست دارید، می توانید آنها را مانند یک سلاح معمولی اسپم کنید. انفجار نارنجک بسیار قدرتمند است و فقط در چند ثانیه می تواند یک تیم کامل را نابود کند. مهمات برای لانچر هل بسیار کم است، با این حال بهتر است در صورت باقی نماندن مهمات، آن را دور بریزید.

6 – نحوه استفاده از Landmine ها در فری فایر

این نارنجک ها پس از ایستادن دشمن در شعاعش به مدت 2 ثانیه منفجر می شوند. بهتر است مین های زمینی را در نزدیکیپ مکان هایی قرار دهید که دشمنان می خواهند به نزدیکی وسایل نقلیه، جعبه غارت، جعبه مرگ، قارچ … بروند تا برای استفاده از آنها به عنوان طعمه استفاده شوند.
آنها را درست زیر پنجره ای قرار دهید که دشمنان از آن عبور می کنند

اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی فری فایر Free Fire و سلاح ها و کاراکترهای آن علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

5/5 - (1 امتیاز)
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، موجو در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.