Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

آموزش استفاده از مهارت کاراکترها

آموزش استفاده از مهارت کاراکترها در بازی فری فایر Free Fire

آموزش استفاده از مهارت کاراکترها در بازی فری فایر Free Fire

بازی Free Fire در سال 2017 رونمایی شد و تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند و بیش از میلیون­­ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد. بازي فری ­فایر با سیستم شخصی سازی شخصیت خود توانسته در ژانر Battle Royale خود را از رقبا جدا کند. در حال حاضر 32 شخصیت در بازی وجود دارد. هر بازیکنی می­ تواند با توجه به سبک بازی خود یکی از آن­ها را انتخاب کند و مهارت­ های خود را تقویت کنند

در اين مقاله ما استفاده از مهارت کاراکترها در بازی فری فایر Free Fire را آموزش خواهیم داد. 5 ترکیب مهارت برتر كاراكتر ها برای نقش های مختلف در بازي فري فاير آورده شده است. شما می توانید مهارت های اين كاراكتر ها را برای قدرتمندتر کردن بازيكن درون بازی خود ترکیب کنید.

آموزش استفاده از مهارت کاراکترها در بازی فری فایر Free Fire

برخی از نقش ها وجود دارد که می توانید در فري فاير کنید بازی كنيد، مانند مهاجم یا اسنايپر. در اینجا بهترین مهارت های ترکیبی برای همه نوع مبارزه و همه نقش ها آورده شده است.

بهترین ترکیب مهارت کاراکترها در بازی فری فایر Free Fire

ترکیب برای تک تیرانداز (اسنایپر)

مهارت Drop the Beat برای کاراکتر Alok، مهارت Sharpshooter برای کاراکتر Laura، مهارت Dash برای کاراکتر Kelly، مهارت Hacker’s Eye برای کاراکتر Moco. بعد باید کاراکتر خود را به یک تفنگ اسنایپر قدرتمند مانند M82B مجهز کنید. با مهارت Hacker’s Eye کاراکتر Moco، هنوز هم می توانید با استفاده از اسلحه M82B هدف پشت Gloo Wall را هدف گرفته و بکشید.

آموزش استفاده از مهارت کاراکترها

ترکیب برای مبارزه دوربرد

مهارت Master of All کاراکتر K، مهارت Dash برای کاراکتر Kelly، مهارت Arms-dealing برای کاراکتر Paloma و مهارت Partying برای کاراکتر Dasha. سپس، شما می توانید از سلاح های AR و SR برای تیراندازی به هدف با لگد (recoil) کم استفاده کنید. با مهارت های Kelly، می توانید سریعتر حرکت کنید تا به دشمنان زخمی شده نزدیک شوید تا و آن ها را بکشید.

ترکیب برای مبارزه کوتاه برد

مهارت Drop the Beat برای کاراکتر Alok، مهارت Dash برای کاراکتر Kelly، مهارت Hacker’s Eye برای کاراکتر Moco و مهارت Bushido برای کاراکتر Hayato. این یک مهارت ترکیبی قدرتمند و موثر برای تانک ها در بازی فری فایر است. مهارت Bushido برای کاراکتر Hayato به افزایش آسیب (damage) حملات شما کمک می کند. بعد می توانید سریعتر حرکت کنید تا موقعیت خود را برای مبارزه بعدی تغییر دهید. علاوه بر این، توانایی کاراکتر Moco همچنین به شما کمک می کند تا حرکت دشمنان را در نبردهای کوتاه برد ردیابی کنید. در صورتی که برای کاراکتر های خود به جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

آموزش استفاده از مهارت کاراکترها

ترکیب برای حالت کلش اسکواد (Clash Squad)

ترکیب مهارت های Tracing Steps برای کاراکتر Clu، مهارت Bushido برای کاراکتر Hayato، مهارت Nutty Movement برای کاراکتر Joseph، مهارت Sustained Raids برای کاراکتر Jota

در حالت Clash Squad، شما درگیر نبردهای نزدیک تیمی هستید. بنابراین، شما به یک مهارت کاملاً ترکیبی جدید نیاز دارید. مهارت Nutty Movement برای کاراکتر Joseph به شما کمک می کند تا برای زنده ماندن به سرعت از محدوده آسیب دشمنان خارج شوید. سپس، مهارت Sustained Raids برای کاراکتر Jota به افزایش توانایی سلاح های کوتاه برد، مانند SMG و Shotguns کمک می کند. مهارت Tracing Steps برای کاراکتر Clu به شما کمک می کند تا اهداف را پیدا کنید و مهارت Bushido برای کاراکتر Hayato آسیب (damage) حمله شما را افزایش می دهد.

 

ترکیب برای جلودار بودن (Scout )

ترکیب مهارت Drop the Beat برای کاراکتر Alok، مهارت Dash برای کاراکتر Kelly، مهارت Hacker’s Eye برای کاراکتر Moco و مهارت Nutty Movement برای کاراکتر Joseph.
جلودار و رهبر یک تیم باید زیرک باشد. علاوه بر این، پیشاهنگی برای مقابله با کمین به عکس العکل و مهارت تیراندازی خوبی نیز نیاز دارد. این ترکیب مهارت ها برای این نقش تیمی بسیار مناسب است.

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی بازی فری فایر Free Fire و سلاح ها و کاراکترهای آن علاقه مند هستید می توانید در سایت آیدی گیم آن ها را دنبال کنید و خوشحال می شویم که تجرییات و مشاهدات خودتان را در این زمینه با ما در بخش کامنت ها به اشتراک بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.