Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

DMR در پابجی

نقد و بررسی اسلحه DMR در بازی پابجی موبایل

نقد و بررسی اسلحه DMR در پابجی موبایل

در بازی DMR , PUBG Mobile یک دسته سلاح های خاص است که ویژگی های AR و SR را با هم ترکیب می کند. این نکات حرفه ای را برای تسلط بر این اسلحه ها در اینجا لحاظ کنید.

(Designed Marksman Rifle (DMR یک دسته سلاح ویژه است که ویژگی های AR و SR را با هم ترکیب می کند. به همین دلیل DMR محبوب ترین سلاح بازیکنان حرفه ای است.

 

DMR در پابجی

 

نکات و ترفندهایی برای تسلط بر DMR

DMR  دامنه موثر کوتاه تر و آسیب کمتری نسبت به SR دارد اما می توانید برای شلیک به دشمن در مسافت های طولانی استفاده کنید. این سلاح ها با خشاب بزرگتر از SR بهترین اسلحه برای نبرد میان برد هستند. علاوه بر این ، همچنین بهترین انتخاب برای اهداف در حال حرکت در دامنه متوسط ​​است.

 

نکات تیراندازی

3 راه وجود دارد که می توانید از DMR برای تیراندازی استفاده کنید:

ضربه با نوک انگشت:

از انگشت اشاره برای ضربه سریع به دکمه شلیک استفاده کنید. هم برای بازیکنان ژیروسکوپ و هم برای بازیکنان غیر ژیروسکوپی مناسب است. سریع ضربه بزنید.

ضربه با انگشت شست:

از انگشت شست برای ضربه زدن روی دکمه شلیک استفاده کنید. این روش فقط برای بازیکنان gyro مناسب است زیرا نمی توانید از انگشت شست خود برای چرخاندن دوربین و کنترل لگدها استفاده کنید.

ضربه لرزاننده:

این سریعترین و سخت ترین روش شلیک با DMR است. شما ضربه نمی زنید اما موبایل خود را تکان می دهید تا صفحه موبایل انگشت شما را لمس کند. در همین حال ، می توانید از انگشت شست خود برای کنترل لگد زدن اسلحه استفاده کنید.

بهترین DMR را برای خود انتخاب کنید

شما باید هر DMR را بشناسید و اسلحه مورد علاقه خود را برای استفاده انتخاب کنید. در اینجا برخی از جزئیات مختصر آن DMR ها آورده شده است. با خرید یوسی بازی پابجی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم میتونید آیتم های ویژه ای رو بدست بیارید.

Mini-14:

محبوب ترین DMR بازیکنان  PUBG Mobile است زیرا پایدارتر نسبت به سایر DMR ها است. همچنین تنها DMR است که از مهمات 5.56 میلی متری استفاده می کند. علاوه بر این ، همچنین دارای بالاترین سرعت گلوله و بیشترین ظرفیت مهمات در این دسته سلاح است. همچنین بهترین انتخاب برای کشتن هدف متحرک در مسافت های طولانی است. بهترین افزونه برای آن می تواند یک flash hider  یا  suppressor باشد.

SKS:

شناخته شده ترین 7.62 DMR در PUBG Mobile است. شما باید یک compensator برای کاهش لگد انداختن اسلحه پیدا کنید. علاوه بر این ، یک grip light برای SKS وصل کنید. اگر می خواهید از آن برای شلیک سریع و کم شدن لگد استفاده کنید ، به یک verticle grip  نیاز دارید. SKSپایدارتر از SLR است.

SLR:

لگد SLR نسبت به SKS بیشتر است اما بیشترین آسیب را در بین DMR ها دارد. اما کنترل آن بسیار سخت است. بنابراین ، برای کاهش لگد اسلحه ، باید یک compensator  متصل کنید. علاوه بر این ، شما باید به طور مداوم شلیک کنید تا اثربخشی بیشتری داشته باشید.

QBU:

یک  DMRانحصاری در Sanhok است که در این نقشه جایگزین Mini-14 می شود. بنابراین ، ویژگی های آن تقریباً مشابه ویژگی های Mini-14 است.

 Mk14:

قدرتمندترین و نادرترین DMR در PUBG Mobile است. و فقط در airdrop  یافت می شود. علاوه بر این ، لگد  آن نیز به دلیل سرعت فوق العاده بالای شلیک، بیشترین است. برخلاف بقیه DMR ها ، Mk14 دارای دو حالت شلیک تک و تمام اتوماتیک است. بنابراین ، می توانید از آن برای رگبار گلوله در نبردهای کوتاه برد استفاده کنید.

 

DMR در پابجی2

 

نکاتی برای شلیک با DMR

وقت زیادی را به هدف گیری و تیراندازی به تک تیراندازها نگذرانید.

یک AR یا SMG را به عنوان سلاح ثانویه برای جنگ با دشمنان نزدیک داشته باشید.

همیشه یک دوربین 4x ، 6x یا 8x برای افزودن به این DMR ها پیدا کنید.

برای شلیک دقیق از SLR یا Mk14 به عنوان تیراندازی از راه دور با تک شلیک استفاده کنید.

سعی کنید با بیشترین سرعت ممکن شلیک کنید تا میزان DPS آنها افزایش یابد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.