Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

Duo Mode پابجی موبایل

تکنیک های پیروز شدن در Duo Mode بازی پابجی موبایل

تکنیک های پیروز شدن در Duo Mode پابجی موبایل :

یکی از مود های بازی پابجی موبایل مود Duo mode است که برای برنده شدن دارای نکات کلیدی بسیاری می باشد. می خواهیم در رابطه با برنده شدن در Duo mode در بازی PUBG mobile با شما صحبت کنیم و راهنمایی ها و اطلاعات لازم و کافی را در اختیار شما کاربران عزیز قرار دهیم.

در زیر به این نکات اشاره خواهد شد :

1) با هم تیمی های خود همکاری کنید.

2)  در میان گذاشتن تمامی اطلاعات با هم تیمی های خود.

3) داشتن تاکتیک و استراتژی.

تکنیک های پیروز شدن در Duo Mode پابجی موبایل

ما را همراهی کنید تا نکاتی را در رابطه با برنده شدن در Duo mode پابجی برای شما بگوییم :

مود Duo mode مانند solo و squad است می توان گفت در واقع ترکیبی از این مود است ولی یک سری تفاوت ‌هایی نیز با آنها دارد. در Duo mode باید تا جایی که امکان دارد تلاش کنید که در نبرد های نزدیک برد شرکت کنید و به هیچ وجه در نبرد های دور برد بازی نکنید. چرا که شانس پیروزی بیشتر شما شرکت در نبرد های نزدیک برد است.

Duo Mode پابجی موبایل

 

با هم تیمی های خود همکاری کنید :

یکی از اصول برنده شدن در Duo mode بازی پابجی موبایل این است که با دیگر هم تیمی ‌های خود هماهنگ باشید سعی کنید که از چت صوتی و نشانگر هایی که روی مپ است استفاده کنید و تا جایی که ممکن است در کنار هم تیمی های خود راه بروید و به آنها نزدیک باشید.

ممکن است در بعضی مواقع مجبور شوید که فرار کنید به همین خاطر تا جایی که می‌توانید همدیگر را به خوبی پوشش دهید. در مدت زمان اجرای بازی اگر که بتوانید خیلی خوب و درست هم تیمی خود را پوشش دهید قطعاً در پایان رقابت در Duo mode پابجی موبایل نتیجه خوبی را خواهید گرفت.

پس روی هدف های خود تمرکز کنید و تلاش کنید با دیگر هم تیمی های تان به صورت واحد و یکپارچه از یکسری قوانین خاص پیروی کنید با هم هماهنگ عمل کنید و به صورت فردی عمل نکنید، مثلا هرکدام تنها کار خود را انجام ندهد و تیم را به هم نریزد.

در میان گذاشتن تمامی اطلاعات با هم تیمی های خود :

دستورالعمل های مینیمالی وجود دارند تا جایی که می توانید در Duo mode از آنها استفاده کنید.

که بتوانید ارتباط خوبی با همدیگر برقرار کنید است که یکسری اتفاقات و جزئیات وجود داشته باشند که شما از آن مطلع شوید ولی دیگر هم تیمی شما متوجه آنها نشوند.

در حالت Duo mode یک سری از تجهیزات وجود دارد که با استفاده درست شما از آنها باعث بهتر شدن نتیجه بازی خواهد شد و نقش مهمی در نتیجه بازی خواهد داشت.

نکته مهم در اینجا این است که شما باید از تجهیزات مناسبی برخوردار باشید.شما باید در زمان و مکان مناسبی از این تجهیزات استفاده کنید.

سعی کنید در حین بازی ارتباط خوبی با هم تیمی های خود داشته باشید و با دقت تمام به محیط و پیرامون اطراف خود نگاه کنید و خیلی جزئی نگر باشید و به جزئیات توجه زیادی داشته باشید.

اگر از طرفداران بازی پابجی موبایل هستید برای خرید یوسی بازی پابجی موبایل می توانید با مراجعه به سایت آیدی گیم قسمت محصولات آن را خریداری کنید.

داشتن تاکتیک و استراتژی:

اگر که هم‌تیمی شما آسیبی ببیند باید تلاش کنید که آن را احیا و ریکاوری کنید ولی باید مراقب باشید که در حین بازی دیگر بازیکنان رقیب به شما حمله نکنند و مورد حمله آنها قرار نگیرید و به همین خاطر باید حسابی مراقب اطراف خود باشید.

یکی دیگر از تاکتیک هایی که شما می توانید در Duo mode استفاده کنید این است که به عنوان طعمه از هم تیمی خودتان استفاده کنید یعنی وقتی که هم تیمی تان دچار آسیب شد آن را طعمه کنید و بگذارید که بازیکنان دشمن به آن نزدیک شوند و شما در یک حمله سریع آنها را مورد هدف قرار دهید به هم تیمی خود رسیدگی کنید و کمک کنید که احیا شود.

خیلی از بازیکنان ممکن است تلاش کند که هماهنگی بین شما و هم تیمی تان را که با هم هماهنگ هستید مختلف کنند ولی شما نباید چنین اجازه‌ای را به آنها بدهید و به هیچ عنوان بگذارید که بازیکنان دیگر از تاکتیک ها و هماهنگی‌ هایی که بین شما و هم تیمی تان وجود دارد با خبر شوند. این یکی از مهم ترین نکته ها در بین طول اجرای بازی پابجی موبایل به ‌خصوص در مود Duo mode می باشد پس آن را فراموش نکنید.

باعث خرسندی ما است که اگر در رابطه با اجرای بازی بازی موبایل در Duo mode تجربه یا شگرد خاصی دارید آنها را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید. همچنین می توانید برای اطلاع از دیگر ترفندها و راهکارها در بازی پابجی موبایل به سایر مطالب وبلاگ ما مراجعه کنید.

امتیاز دهید
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

درباره ما

تیم آیدی گیم در تلاش است با ارائه خدمات با کیفیت خدمت شما مشتریان عزیز رضایت خاطر شما عزیزان را جلب نموده و سفارشات شما را در کمترین زمان دهد.

تماس با ما
  • شماره تماس پشتیبانی : 09215637245
  • ایمیل : support@idgame.ir

نماد اعتماد الکترونیکی آیدی گیم

سایت آیدی گیم در زمینه خرید درون برنامه ای بازی های آنلاین و اینترنتی، فعالیت خود را از سال 1400 آغاز کرده است و با هدف جلب رضایت مشتریان و تحویل سریع سفارشات، کار خود را بصورت رسمی آغاز کرده است. آیدی گیم عنوانی است که در متن زیر به معرفی خدمات ارائه شده آن خواهیم پرداخت. آیدی گیم در زمینه خرید Gem جم ارزان، سکه، پول،موجو خرید یوسی و … بازی های گوناگون که تا به امروز معرفی و عرضه شده اند فعالیت میکند . با در نظر گرفتن اهمیت امنیت خرید مشتریان، سفارشات جم Gem و سکه بازی ها و گیفت ارزان در سریعترین زمان ممکن انجام میشود. آیدی گیم در زمینه پشتیبانی آنلاین از طریق پیام و شماره تماس مندرج در سایت ، همواره همراه شما خواهد بود و پاسخگوی تمام سوالات شما میباشد. سفارشات خود را به راحتی میتوانید از راه های ارتباطی درج شده ، پیگیری بفرمایید. همچنین خرید جم بازی هایی نظیر : جم فری فایر، جم هی دی، جم کلش اف کلنز، سی پی کالاف دیوتی موبایل، یوسی پابجی ، در سایت آیدی گیم پشتیبانی میشوند. سایت آیدی ، انجام خرید های شما را با بهترین قیمت ممکن بر عهده گرفته و درصد بسیار کمی بابت هر خرید از شما در هنگام سفارش دریافت خواهد کرد.