Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

برترین شاتگان های بازی کالاف دیوتی موبایل

برترین شاتگان های بازی کالاف دیوتی موبایل

برترین شاتگان های بازی کالاف دیوتی موبایل

در بازی Call Of Duty Mobile موبایل با وجود تنوع و بسیار بودن اسلحه ها و شاتگان ها بازیکنان ارجحیت را به اسلحه ی AR می دهند و بیشتر اوقات از ان استفاده می کنند و کمتر بازیکنی از سایر اسلحه ها و یا شاتگان ها استفاده می کند.

توصیه می شود که از سایر اسلحه ها و یا شاتگان ها در این بازی استفاده کنید زیرا اگر بتوانید درست از این اسلحه ها و یا شاتگان ها استفاده کنید و نحوه ی کنترل کردن این شاتگان ها را بدانید و آن را در مکان و زمان درست بکار بگیرید به راحتی و آسانی می توانید با حریفتان به رقابت پرداخته و امتیازات بسیاری را برای خود کسب کنید. اگر مبتدی باشید حرفه ای می شوید و اگر حرفه ای باشید قطعا در بازی حرفه ای تر و به اصطلاح استاد این بازی خواهید شد.

برترین شاتگان های بازی کالاف دیوتی موبایل

  • نخستین شاتگان HS2126

اسلحه hS2126

یکی از جالب ترین ویژگی های این اسلحه این است که کنترل آن بسیار ساده و راحت می باشد و حتی بازیکنان مبتدی نیز می توانند به آسانی از آن استفاده کنند.

این اسلحه دارای قدرت بسیاری بوده و سرعت بی نظیر و فوق العاده ای دارد ، اگر شما این اسلحه را در مقابل حریف یا دشمنتان استفاده کنید خواهید دید که او به آسانی کشته می شود ، این اسلحه دارای مهمات بسیار خوبی می باشد و شما می توانید به راحتی با استفاده از این اسلحه با تعداد زیادی از حریفان خود به مقابله پرداخته و در نهایت پیروز شوید البته این را نیز در نظر داشته باشید که شما باید هدف خود را درست نشانه گرفته تا گلوله مستقیم به او اصابت کند. اگر مبتدی هستید حتما از شاتگان و یا اسلحه استفاده کنید زیرا بخاطر قدرت و سرعت بالایی که دارد می تواند به حرفه ای شدن شما در این باز کمک کند.

  • دومین شاتگان BY15

یکی از بهترین اسلحه های بازی کالاف دیوتی موبایل این شاتگان می باشد به دلیل اینکه می تواند میزان خسارت و آسیب بالایی را به حریفتان وارد کند. شما میتوانید با خرید cp کالاف دیوتی موبایل از وب سایت ایدی گیم تمامی سلاح ها ارتقا دهید.

کنترل این سلاح به دلیل کم وزن بودن آن بسیار آسان است اما بخاطر داشته باشید که این اسلحه به درد بازیکنان حرفه ای میخورد آن بخاطرا این است که این اسلحه سرعت کمی دارد ، زیرا بازیکنان حرفه ای می دانند که در کجا و در چه زمانی باید این اسحله را مورد استفاده قرار دهند مثلا یکی از زمان ها و مکان هایی که می توان این اسلحه را مورد استفاده قرار داد نبرد های برد نزدیک و متوسط می باشد.  این اسلحه به هیچ عنوان برای افراد مبتدی توصیه نمی شود.

  • سومین شاتگان استْریکر (striker)

استریکر_اصلحه

یکی از جدید ترین اسلحه هایی که در بازی کالاف دیوتی موبایل وارد شده شاتگان و یا اسلحه ی استریکر می باشد ، این اسلحه حجم و وزن بالایی دارد و سرعت بارگذاری در آن چند ثانیه طول می کشد، یکی از ویژگی های مثبت آن این است که سرعت بسیار بالایی دارد و خیلی راحت میتوان با آن حریف را از پای در آورد، این اسلحه برای نبرد های کوتاه و برد متوسط مناسب می باشد و برای اشخاصی که در این بازی حرفه ای می باشند توصیه می شود اما برای بازیکنان مبتدی به دلیل وزن سنگین و بار گذاری آن توصیه نمی شود.

نتیجه گیری :

به علت وزن سنگین این اسلحه و یا شاتگان و بارگذاری ان برای افراد مبتدی پیشنهاد نمی شود و بهتر است فقط  توسط  بازیکنان و یا افراد حرفه ای که می دانند در چه زمانی و در کجا باید از ان استفاده کنند ؛ استفاده شود.

این سه اسلحه و یا ( شاتگان ) از بهترین شاتگان ها می باشند و به مراتب می توان گفت شاید از اسلحه AR هم بهتر باشند و بهتر عمل کنند ، در این مقاله سعی بر این بود که شما را با بهترین شاتگان های بازی کالاف دیوتی موبایل آشنا کنیم و تا شما بتوانید برای هر موقعیت اسلحه و یا شاتگان متناسب با آن را بیابید و از آن به بهترین نحو ممکن استفاده کنید و جزو حرفه ای ترین و بهترین بازیکنان بازی کالاف دیوتی موبایل شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.