Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

شاتگان بازی فری فایر

آموزش استفاده حرفه ای از اسلحه M1014 در بازی فری فایر

آموزش استفاده حرفه ای از اسلحه M1014 در بازی فری فایر

بازی Free Fire در سال 2017 رونمایی شد و تا به امروز توانسته طرفداران بسیار زیادی را به خود جذب کند و بیش از میلیون­­ها کاربر فعال در سراسر جهان دارد. فری ­فایر با سیستم شخصی سازی شخصیت خود توانسته در ژانر بتل رویال Battle Royale خود را از رقبا جدا کند. بازی فری فایر Free Fire دارای تعداد زیادی سلاح با ویژگی های مختلف است. شرکت Garena  به طور مداوم در تلاش است تا بازی فری فایر را به روزرسانی کند. محبوب ترین راه برای این کار افزودن اسلحه و کاراکتر ها است. برای برداشتن کاراکترها همیشه باید جم پرداخت کنید در حالی که سلاح ها رایگان هستند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و استفاده حرفه ای از اسلحه M1014، که قوی ترین اسلحه در بازی فری فایر است، این مقاله را بررسی کنید.

آموزش استفاده حرفه ای از اسلحه M1014 در بازی فری فایر

شاتگان ها در حالی که پتانسیل های زیادی برای تخریب (damage) و خسارت زیاد دارند اغلب به دلیل برد کمشان در بازی فری فایر دست کم گرفته می شوند. در میان آنها، اسلحه M1014 قوی ترین و محبوب ترین است و تنها اسلحه شاتگان اتوماتیک است که می تواند بیش از دو بار پشت سر هم شلیک کند.

در این راهنما، ما 5 نکته مفید برای استفاده حرفه ای از اسلحه M1014 در بازی فری فایر و مقابله با ضعف های آن را ذکر می کنیم.

1 – از قبل هدف بگیرید و حین پرش شلیک کنید

نشانه گیری حرفه ای

سعی کنید موقعیت دشمن خود را با استفاده از هدفون پیش بینی کنید و حتی قبل از دیدن آن مکانش را هدف قرار دهید. شما از این طریق برای رسیدن به یک هدشات کار راحت تری خواهید داشت چون در هنگام درگیری نیازی به هدف گیری ندارید.

نشانه گیری دقیق بازی فری فایر

شلیک کردن با پرش

در یک مبارزه از راه دور، شما می توانید به سمت دشمن خود بپرید و در حالی که زمین می خورید، منتظر بمانید تا نشانه گیر روی سر او قرار بگیرد و آن موقع شلیک کنید. موقعیت ایده آل برای انجام پرش های پرشی این است. با انجام یک پرش به راحتی می توانید خط نشانه گیر خود را به سمت سر دشمن حرکت دهید. علاوه بر این، آنها نمی توانند به راحتی به سمت شما شلیک کنند.

شلیک حین پرش

2- از تعویض اسلحه به موقع استفاده کنید

معمولاً سلاح  M1014 به عنوان یک سلاح جانبی عمل می کند که در هنگام نبرد از راه دور آن را بیرون می کشید. به همین دلیل، امکان تعویض سریع آن کلید اصلی است و شما باید با فعال کردن [Setting> Controls> Quick Weapon Switch] ، گزینه Quick Weapon Switch را در گزینه ها فعال کنید.

در صورتی که به خرید جم فری فایر احتیاج دارید می توانید به فروشگاه اینترنتی سایت آیدی گیم مراجعه کنید. فروشگاه اینترنتی آیدی گیم دارای نماد اعتماد الکترونیکی است و می توانید یک خرید امن و مطمئن را در آن داشته باشید.

تعویض سریع اسلحه

3 – مهارت کاراکتر مناسب را انتخاب کنید

اگر قصد استفاده از سلاح M1014 را دارید توانایی کاراکتر داشا Dasha در کاهش لگد (recoil) اسلحه و توانایی کاراکتر jota در بهبودی heal بعد از گرفتن شاتگان بهترین مهارت کاراکتری برای تجهیز است. بهبود A124 هم خیلی مفید است و شما بیشتر اوقات 1 در مقابل 1 خواهید بود.

مهارت کاراکتر مناسب

4- هدشات با استفاده از اسلحه M1014

هرچند که ممکن است فقط شلیک کردن به سمت بدن وسوسه انگیز باشد، اما هنوز هم هدشات کردن سریعترین راه برای کشتن دشمنان است. نکته مهم در به ثمر رسیدن شلیک گلوله با اسلحه M1014 شلیک 2 گلوله پشت سر هم در حال هدف قرار دادن بدن است چون لگد زیاد گلوله دوم شما را به سمت سر هدف می کشد. باید مرتباً هدف خود را تنظیم کنید و به محض دیدن دشمنان، همه گلوله ها را شلیک نکنید.

5 – سعی کنید دشمنان خود را غافلگیر کنید

هنگامی که چنین سلاح جنگی محکم مانند M1014 را در دست دارید، بهتر است که در فضاهای تنگ که دشمنان نمی توانند به شما از دور شلیک کنند، بجنگید. ساختمان ها مثل دوستان شما هستند و سعی کنید پشت گوشه ها کمین کنید. همچنین می توانید دزدکی حرکت کردن در پشت دشمنان خود را داشته باشید و یا ناگهان به آن ها هجوم ببرید تا آن ها نتوانند واکنش مناسب و سریع نشان دهند.

غافلگیری دشمن

امیدواریم که این موضوع برا شما مفید بوده باشد. اگر به مطالب دیگری در زمینه ی سلاح ها و کاراکتر ها در بازی فری فایر علاقه مند هستید می توانید مطالب دیگر را در سایت آیدی گیم مشاهده کنید. و همچنین می توانید نظرات و تجربیات خود را در قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.