Shopping Cart

دفتر مرکزی: 02128423963

فروشگاه آیدی گیم با پشتیبانی 24 ساعته و تحویل فوری

اسلحه mk12 پابجی موبایل

اسلحه mk12 پابجی موبایل را در چه مکان هایی میتوان پیدا کرد

اسلحه mk12 پابجی موبایل را در چه مکان هایی میتوان پیدا کرد

بازی PUBG Mobile در دسته بازی های Battle Royale موفقیت و محبوبیت بی نظیری کسب کرده است. گرافیک با کیفیت و عالی بازی و پویایی همه جانبه در بازی بازیکنان را درگیر خود می کند. بازی پابجی موبایل به طور منظم اسلحه های جدیدی را معرفی می کند تا بازیکنان را به بازی علاقه مند کند. به تازگی، یک سلاح کاملاً جدید به اسم MK12، به بازی اضافه شده است. در این مقاله، ما به بررسی مکان هایی که احتمال بیشتری دارد که تفنگ MK12 در آنجا یافت شود می پردازیم و نگاهی به ویژگی های این اصلحه جدید می کنیم.

اسلحه mk12 پابجی موبایل را در چه مکان هایی میتوان پیدا کرد

 

اسلحه mk12 پابجی موبایل

MK12 را در چه مکان هایی پیدا کنیم؟

MK12 آخرین مورد اضافه شده در گروه DMR در بازی پابجی موبایل است. این یک سلاح تک تیر انداز است که از تیر 5.56 میلی متری استفاده می کند. فعلاً MK12 فقط در نقشه Livik موجود است. Livik آخرین مورد اضافه شده به نقشه در بازی پابجی موبایل است. این مپ برای بازیکنانی که درگیری و جنگ سریع در بازی هایشان دوست دارند مناسب است. یک مسابقه در لیویک حداکثر 15 دقیقه طول می کشد. از این سلاح تعداد قابل قبولی در زمین است.

حال وقت آن است که نقشه ی لیویک را بهتر بشناسیم.

منطقه Livik به عنوان یک “نقشه شمال اروپا” توصیف می شود، شبیه به نقشه Vikendi، اما در یک منطقه شلوغ و پر خطر تر است با ظهور آسیاب بادی و مزارع گل، نروژ، سوئد یا هلند. شمال شرقی نقشه پوشیده از برف است، کاملاً کوهی پوشیده از برف شبیه ویکندی اما فقط در فاصله کمی از غرب، در ضلع جنوب غربی، شما می توانید تمام زمین های سر سبز مشابه Miramar را پیدا کنید.

مکان ها و اسلحه های مخفی در Livik که MK12 در این مکان ها یافت می شود.

Hot Spring

اسلحه mk12 پابجی موبایل

 

لیویک مملو از شگفتی های طبیعی و ساخته دست بشر مانند آبشاره ، قنات ها و … است. با این حال، Hot Spring یا چشمه های آب گرم احتمالاً بهترین مکان در میان آنها هستند. این مکان در قسمت شمال شرقی نقشه واقع شده است، مرز حاوی ساختمان ها، درختان و موانع دیگری است که می تواند پوشش مناسب داشته باشد. منحصر به فردترین نکته در مورد این مکان این است که می توانید در آب غوطه ور شوید تا بهبود یابد. همینطور این مکان یکی از مکان هایی است که احتمال وجود تفنگ MK12 در آن زیاد است.

Waterfall

این مکان در ضلع جنوب شرقی لیویک واقع شده است. بهترین قسمت در مورد این مکان این است که یک غار مخفی در پشت آبشار پنهان شده است که حاوی مقدار مناسبی اسلحه و مهمات است. فقط کافی است از آبشار درست عبور کنید تا به آن برسید. این مکان هم یکی از مکان هایی است که می توانید اسلحه MK12 را در آن به دست آورید.

اسلحه mk12 پابجی موبایل را در چه مکان هایی میتوان پیدا کرد

Super Crates

“جعبه های فوق العاده” ویژه Livik در مکان های تصادفی قرارر دارند و یافتن آنها به دلیل احتمال زیاد داشتن اسلحه های قدرتمند و لوت خوب، بسیار دشوار است. اسلحه هایی مانند کوله پشتی و کلاه ایمنی و MK12 را می توانید در آنجا پیدا کنید.

کمی اطلاعات درباره MK12

آمار MK1

MK12 دارای برد موثر بالا، خسارت زیاد در هر شلیک و سرعت آتش مناسب است. MK12 از مهمات 5.56 استفاده می کند و فقط یک حالت تیر اندازی دارد. این سلاح همچنین دارای دو پایه مانند QBZ و MK14 است که در صورت مستعد شدن میزان لگد را به میزان قابل توجهی کاهش می دهد. نادر بودن آن یک مشکل است. با خرید یوسی بازی پابجی موبایل از فروشگاه اینترنتی آیدی گیم می تونید آیتم های ویژه ای رو بدست بیارید.

مشخصات MK12

دمیج: 46 – 48، برد موثر: 150 متر، خشاب: 20 گلوله (30 عدد با خشاب بلند)،  افزونه ها و پیوست: دوربین، خشاب، Grip, Muzzle

به طور کلی، Mk12 از نظر آمار و قدرت تقریباً مشابه Mini 14 و QBU است. با این تفاوت که Mk12 کمی قوی تر از آن 2 اصلحه است زیرا تمام شکاف های اتصال را دارد که در صورت اتصال کامل، کمی پایدارتر می شود.

نکات

در اینجا چند نکته برای استفاده کامل از MK12 در بازی پابجی موبایل و همچنین تبدیل شدن به یک تک تیرانداز بهتر ارائه شده است.

شما باید موقعیت خوبی داشته باشید و دید خوبی از محیط اطراف خود مانند سقف ساختمان، تپه، ساختمان بلند و غیره داشته باشید.

صبور باشید زیرا اولین ضربه مهمترین ضربه است. اگر شلیک اولتان خوب نباشد هدف شما بیشتر آگاه خواهد شد و پس از آن پنهان می شود یا به اطراف می دود تا از شلیک ها فرار کند بنابراین کشتن آنها برای شما بسیار سخت تر خواهد بود.

اطمینان حاصل کنید که کاملاً آمادگی لازم را دارید، بازی با تک تیرانداز ضروری است. اگر می توانید سعی کنید حداقل یک دوربین قوی یا حتی یک صدا خفه کننده بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمامی حقوق نزد فروشگاه آیدی گیم محفوظ است.